شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دانشجوی ارشدزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 23
بازدید: 2926

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانشجوی ارشد

۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۴۲ :عصر
ارسال: #1
دانشجوی ارشد
سلام به غیر خانم علیدوستی
چه کسی داشجوی ارشد هستند ؟
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ :عصر
ارسال: #2
RE: دانشجوی ارشد
سلام
خانم آرزو رحمتی هم دانشجوی ارشد هستند ( آرزو جون من به نیابت از تو گفتم)
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ :عصر
ارسال: #3
(۱۲-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خانم آرزو رحمتی هم دانشجوی ارشد هستند ( آرزو جون من به نیابت از تو گفتم)

نام کاربریشون ؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ :عصر
ارسال: #4
نام کاربریشون :Arezoo
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ :عصر
ارسال: #5
برای چی اسمشو نگه؟ مگه چیه ؟ تازه موجب افتخاره که آرزو جان داره ارشد میخونه.

آرزو جون تو ناراحت شدی که من اسمتو گفتم ؟؟
 سپاس شده توسط Administrator ، atefeh.m
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۴۳ :عصر
ارسال: #6
نه چنین حسی اصلا نکردم ( چرا فکر میکنید نباید نام کاربری آرزو رو میگفتم )
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ :عصر
ارسال: #7
(۱۲-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ :عصر)memory نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا که حس نکردی هرچی دلت میخواد بگو،والا با این نوناشون.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه های ارشد خودشون رو معرفی کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!

متوجه نشدم ، یعنی چی : "والا با این نوناشون " ، میشه بیشتر توضیح بدی !!!
 سپاس شده توسط atefeh.m
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ :عصر
ارسال: #8
نقل قول: والا با این نوناشون. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط میخواستم به دانشجویای ارشد تالار مدال بدم همین الان به خانم علیدوستی و خانم رحمتی مدال دانشجو ارشد رو اهدا کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط kaka ، nasrin
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۰۱ :عصر
ارسال: #9
اصلش اینه :والا به قرآن با ای نوناسون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یه نکته باید سریع بگید خیلی سریع
 سپاس شده توسط atefeh.m
۱۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ :عصر
ارسال: #10
سلام
مریم جان اجازه بده یکم فکر کنم فکر کنم ناراحت شدم جریمه ات هم این که بیای شهرکردمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از لطف دوستان ممنون هم از لطف هم از کاربر nasrin مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و هم کاربر memoryمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و البته هم از لطف مدیر سایت
منم این نوناشون را متوجه نشدم منظورتون چی بود؟
 سپاس شده توسط nasrin ، Administrator
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
19 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ :عصر)، MostafA (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ :صبح)، محمدرضا (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ :صبح)، nasrin (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ :عصر)، fahime.azad69 (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ :صبح)، mahan (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ :عصر)، ebrahim.alaee (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ :عصر)، sahar.n (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ :صبح)، AliReza (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ :صبح)، parva (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ :صبح)، masood_r (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ :صبح)، Rastak432 (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :صبح)، soshia (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ :صبح)، مانی (۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ :صبح)، sadaf.sh (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ :عصر)، mmmmz (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ :عصر)، sara1366 (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ :عصر)، مریم د (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ :عصر)، ya30 (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری