شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دانشگاه پیام نور فارسانزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۴۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: STAR
پاسخ: 57
بازدید: 10744

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 3.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانشگاه پیام نور فارسان

۲-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ :صبح
ارسال: #1
1 (9) دانشگاه پیام نور فارسان
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، مهران امانی ، STAR ، Administrator ، af.rad ، mahan ، sahar.n ، mohammad ، mostafa haddadi ، Hakim
۲-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ :صبح، توسط MostafA.)
ارسال: #2
RE: دانشگاه پیام نور فارسان

یا ابالفضل... چقدر پله داره...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی خدایی دانشگاهتون خوشگل و دل بازه آ...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم، یه سوال؛
ایشون دقیقاً چه کسی هستند و مشغول چه کاری...!؟؟! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گمان میکنم که رفتن گل بچینن... چون نرفتن گلاب بیارن...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67 ، mahdi hashemi ، STAR
۲-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ :صبح، توسط nasrin67.)
ارسال: #3
فکر کنم یه 70 یا 80 تا پله داره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشون یکی از همکلاسیامونه داره میره سمت پله ها که بره دیگه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودمم توی یکی از عکسا بودم ،همون عکسی که از بقیه کوچیکتره، اون قسمتی که خودم بودمو حذف کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط MostafA
۲-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ :صبح
ارسال: #4
بابا عجب دانشگاهیه

خیلی سر سبزه

توی دانشگاه ما سبزه زیاد هستا

ولی توی سبزه ها پر کود است

نمیشه نشست

اگه نشستی که بچه ها میگن بابا دستشویی اون طرف تر هست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
۲-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ :صبح، توسط STAR.)
ارسال: #5
آخـــی، مرسی گلم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز عکس گرفتی؟؟ از نماهای دیگه هم میگرفته خب!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی این خانمه کیه؟؟ چرا واسه من آشنا نبود؟
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67
۲-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ :صبح، توسط nasrin67.)
ارسال: #6
ولی دانشگاه ما خدایی خیلی قشنگه تمام نیمکتاش رو هم توی سبزه ها گذاشتن چون همه میرن توی سبزه ها میشینن
هم سبزه هست هم پر از گله
یه طرف تمامش قرمزه رنگه به خاطر گلای شقایق
یه طرفش به رنگ بنفش هست
 سپاس شده توسط STAR ، MostafA ، mahdi hashemi ، mohammad
۲-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ :صبح
ارسال: #7
(۲-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ :صبح)Eslami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخـــی، مرسی گلم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز عکس گرفتی؟؟ از نماهای دیگه هم میگرفته خب!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه بعد از ظهر میخوام برم شهرکرد عجله داشتم برگردم وگرنه قرار بود بازم بگیریم
۲-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ :صبح
ارسال: #8
تازه یه دانشجوهایی هم داره، یکی از یکی بهتر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA ، mohammad
۲-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ :صبح
ارسال: #9
(۲-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ :صبح)Eslami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی این خانمه کیه؟؟ چرا واسه من آشنا نبود؟

حق داری نشناسیش چون به خاطر بچه اش کم میاد دانشگاه فقط برا آزمایشگاهها میاد
راستی یه جلسه مهندسی اینترنت هم اومدا
همونی که برا آز معماری همگروهیمه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR
۲-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ :صبح
ارسال: #10
(۲-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی دانشگاه ما خدایی خیلی قشنگه تمام نیمکتاش رو هم توی سبزه ها گذاشتن چون همه میرن توی سبزه ها میشینن
هم سبزه هست هم پر از گله
یه طرف تمامش قرمزه رنگه به خاطر گلای شقایق
یه طرفش به رنگ بنفش هست

خانم نوذری کمتر تعریف کن از دانشگاهتون
من حسودیم شد
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
star برنامه کلاسی نیمسال اول 92-1391 پیام نور فارسان STAR 7 1,858 ۱۸-۷-۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ :عصر
star خبرهایی از پیام نور فارسان ... STAR 0 1,057 ۱۵-۶-۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ :صبح
  قابل توجه دانشجويان پيام نور فارسان Masoud Ebrahimi 167 11,573 ۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
star پورتال مرکز فارسان STAR 0 673 ۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ :عصر
star شماره تلفن های پیام نور واحد فارسان STAR 0 1,332 ۲۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۶:۰۸ :عصر
  پیام نور فارسان Administrator 0 1,044 ۲۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
star برنامه کلاسی نیمسال دوم 91 - 90 پیام نور فارسان STAR 4 3,290 ۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ :صبح
  دانشجویای پیام نور فارسان این چیه ؟ Administrator 23 3,823 ۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۰۸ :عصر
آخرین ارسال: Administrator

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
8 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
nasrin67 (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۴ :عصر)، STAR (۶-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ :عصر)، M-SH-IT (۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ :صبح)، mosafer (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ :صبح)، Hakim (۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ :عصر)، MOHSEN2000 (۱۶-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ :صبح)، oakm123455 (۶-۱۱-۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ :عصر)، dfarsan2 (۱۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری