شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دانلود سی دی مداحی گلچین محرم(به صورت تکی و یکجا)زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۴۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: allefGhaf
آخرین ارسال: allefGhaf
پاسخ: 1
بازدید: 265

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود سی دی مداحی گلچین محرم(به صورت تکی و یکجا)

۲۴-۷-۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ :صبح
ارسال: #1
دانلود سی دی مداحی گلچین محرم(به صورت تکی و یکجا)
با سلام
بنده یک مجوعه گلچین مداحی (یک سی دی) از مداحان مختلف و مربوط به سالهای مختلفه جمع آوری و آپلود کردم تا هیئات مذهبی بتونن بهره مند بشن و من هم ثوابی ببرم. این مجموعه آمادست یعنی فایلها عنوان مناسب و عکس دارند و شما می تونین به هر شکلی که دلتون خواست از فایلها استفاده کنید(حتی فروش) فقط به شرط سه صلوات تقدیم به حضرت زهرا و امام زمان. در این کار هیچ مسئله تجاری در میون نیست و شما می تونید تک تک فایل ها رو ببینید. این کارو فقط برای ثواب و برای استفاده در محرم کردم.
فایل لیست مداحی ها هم هست و می تونید اون رو دانلود کنید و ببینید. ضمنا برای دانلود همه مجموعه یکجا (حدود 600 مگابایت) می تونید دکمه آبی رنگ بالای صفحه که روش نوشته Download رو بزنید و بعد گزینه Download as .zip رو انتخاب کنید. سه صلوات فراموش نشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمنا می تونید با تبلیغ این مجموعه یا رسوندن اون به دیگران با سی دی، فلش و یا هر وسیله دیگه ای در ثواب این کار شریک بشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (13) مداحی ویژ فاطمیه 94 hasht 0 161 ۳-۱-۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ :عصر
آخرین ارسال: hasht

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۴-۷-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ :عصر)، masood_r (۲۵-۷-۱۳۹۳, ۰۵:۲۲ :عصر)، sahar.i (۲۷-۷-۱۳۹۳, ۰۷:۱۰ :عصر)، allefGhaf (۱۹-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری