شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دانلود کتاب الکترونیکی آموزش زبان PHP به زبان فارسیزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۲۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 6
بازدید: 1703

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود کتاب الکترونیکی آموزش زبان PHP به زبان فارسی

۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #1
دانلود کتاب الکترونیکی آموزش زبان PHP به زبان فارسی
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این EBook شما با زبان برنامه نویسی PHP به صورت کامل آشنا می شوید بعضی از مطالب این کتاب عبارت است از: چرا PHP, مقایسه PHP و Perl, نحوه کار کرد PHP, نصب PHP, آموزش نرم افزار Easy PHP, برنامه نویسی با PHP, بررسی و آموزش دستورات, آموزش دستورات کنترلی و دستورات تکرار, توابع و فراخوانی دینامیک آنها, GD جی دی, آرایه ها و کلاسها در PHP, Object ها و پروپرتی ها در PHP, برنامه نویسی شی گرا در PHP, ترکیب PHP با HTML, دیتابیس های فایلی, اتصال به Database و کار با پایگاه داده, بانک اطلاعاتی Mysql و... شما می توانید این کتاب را بطور رایگان از سایت آغازه دانلود کنید.
عنوان: کتاب آموزش زبان PHP
نویسنده : محمد بشیری
نوع فایل : PDF
زبان : فارسی
حجم فایل: 1540 (کیلوبایت) یا 1.5 مگابایت
تعداد صفحات: 186

پسورد فایل: www.aghazeh.com

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، AliReza
۱۷-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ :صبح، توسط Mehdi-Silent.)
ارسال: #2
RE: دانلود کتاب الکترونیکی آموزش زبان PHP به زبان فارسی
من نتونستم دانلود کنم؟!! چجوریه؟ :-? مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ :عصر
ارسال: #3
سلام دوستان
فکر کنم آپلود سنتر دچار یه مشکلی شده چون الان یکی از کاربرا هم به من پیام دادن که لینکا دچار مشکلن و نمیشه دانلود کرد الانم خودم چندتایی از پستا رو امتحان کردم انگار همشون دچار مشکل شدن صبر کنید تا ادمین بیاد و ببینیم مشکل کجاست تا برطرف بشه

ممنون از صبری که مکنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Mehdi-Silent
۱۸-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ :صبح
ارسال: #4
(۱۷-۵-۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
فکر کنم آپلود سنتر دچار یه مشکلی شده چون الان یکی از کاربرا هم به من پیام دادن که لینکا دچار مشکلن و نمیشه دانلود کرد الانم خودم چندتایی از پستا رو امتحان کردم انگار همشون دچار مشکل شدن صبر کنید تا ادمین بیاد و ببینیم مشکل کجاست تا برطرف بشه

ممنون از صبری که مکنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خانم نوذری
اگه یادتون باشه تو تالار مدیران گفتم چه مشکلی برای لینک های دانلود به وجود اومده و با یه ترفند کوچیک میشد مشکل رو حل کرد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل این لینک رو حل کردم
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۸-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ :صبح
ارسال: #5
(۱۸-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۷-۵-۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام خانم نوذری
اگه یادتون باشه تو تالار مدیران گفتم چه مشکلی برای لینک های دانلود به وجود اومده و با یه ترفند کوچیک میشد مشکل رو حل کرد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل این لینک رو حل کردم

سلام
بله متاسفانه من فکر کردم با اون روشی که آقای علیدوستی انجام دادن کلا درست شده بعد که ازشون پرسیدم گفتن که باید چکار کرد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۸-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ :صبح
ارسال: #6
با اون روش فقط عکسها درست شدن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط nasrin67
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب «راهنمای حل المسایل برنامه نویسی به زبان c ebrahim.alaee 0 201 ۲۸-۱-۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ :عصر
آخرین ارسال: ebrahim.alaee
  دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی شیء گرا در 21 روز MostafA 5 1,243 ۲۹-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ :عصر
آخرین ارسال: fahime.azad69
  دانلود کتاب الکترونیکی فارسی آموزش برنامه نویسی پاسکال pascal Administrator 0 984 ۶-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  دانلود کتاب sql چیست؟؟؟ nasrin67 0 762 ۲۸-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67
  دانلود کتاب ایجاد بانکهای اطلاعاتی(پایگاه داده) به زبان فارسی mahdi 2 1,901 ۲۹-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ :عصر
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT
  دانلود کتاب آموزش زبان HTML nasrin67 0 789 ۲۳-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67
  دانلود کتاب مقدمه ای بر OpenGL در++C Ahmad 0 875 ۳-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad
  دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان Prolog MostafA 0 1,774 ۲۹-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ :صبح
آخرین ارسال: MostafA
  دانلود کتاب زبان برنامه نویسی پایتون MostafA 0 1,697 ۲۹-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۰۰ :صبح
آخرین ارسال: MostafA
  دانلود کتاب مرجع کامل آشنایی با LINQ ‎ به زبان فارسی mahdi 0 1,450 ۱۵-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ :صبح
آخرین ارسال: mahdi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
16 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۷-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ :صبح)، AliReza (۱۳-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ :عصر)، barzegar_2020 (۱۵-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ :صبح)، parsa79 (۶-۱۲-۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ :عصر)، nga1471 (۲۲-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ :صبح)، elmira_271 (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ :عصر)، ehsansalar (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ :صبح)، collegian_msc (۲۹-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ :عصر)، deelsaa (۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ :عصر)، marziiiii (۲۷-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ :صبح)، fatima_930701 (۱۶-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ :صبح)، mahnaz005 (۱۷-۹-۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ :عصر)، simahsnd (۲۰-۷-۱۳۹۳, ۰۵:۳۴ :عصر)، leylamehraban (۲۰-۱۱-۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ :عصر)، hassankhani (۸-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ :عصر)، ali_pgu95 (۱۸-۵-۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری