شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

درخواست مقالهزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahla
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 37
بازدید: 3609

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست مقاله

۸-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ :عصر
ارسال: #1
درخواست مقاله
با سلام خدمت دوستان
من به مقالاتی راجع به رایانش ابری و کسب و کار (۲۰۱۳) نیاز دارم .
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۸-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :عصر
ارسال: #2
RE: درخواست مقاله
هنوز تو 2013 ایم به این سرعت که نمیذارنشون تو دسترس مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه شما سراغ داری از سایتای معتبر لینکش بفرستین تا بگیرم بفرستم واستون
شکل پرسه روی فرشی پر از پوکه تویه سرزمین متروکه
هرچی نوشتیم خط خورد مثل برگی که سبز موند و مرد
 سپاس شده توسط Administrator
۹-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ :صبح
ارسال: #3
یک پایان نامه درباره پردازش ابری دارم و چند تا مقاله درباره تحمل پذیری خطا در پردازش ابری ولی آپلود سنتر پیغام می ده پسوند pdf غیر مجاز است (البته سالش 2013 نیست)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ :صبح
ارسال: #4
(۹-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۲۱ :صبح)dara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک پایان نامه درباره پردازش ابری دارم و چند تا مقاله درباره تحمل پذیری خطا در پردازش ابری ولی آپلود سنتر پیغام می ده پسوند pdf غیر مجاز است (البته سالش 2013 نیست)

اگر اکانت آپلودسنتر دارین قبل از آپلود فایل در آپلودسنتر لوگین کنید
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ :صبح
ارسال: #5
نه اکانت آپلود سنتر ندارم
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ :صبح
ارسال: #6
(۱۱-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ :صبح)dara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه اکانت آپلود سنتر ندارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط dara
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ :عصر
ارسال: #7
سلام

بچه ها من مقاله زیر رو نتونستم دانلود کنم ، هرکس میتونه زحمت بکشه دانلود کنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ :عصر
ارسال: #8
(۱۳-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

بچه ها من مقاله زیر رو نتونستم دانلود کنم ، هرکس میتونه زحمت بکشه دانلود کنه

ممنون

سلام
من هم نتونستم دانلود کنم.باید عضو اون سایت باشیم
ولی من اولشو نگاه کردم.مقاله نیست.انگار یه فصل از کتاب هستا
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ :عصر
ارسال: #9

این پایان نامه درباره رایانش ابری است
۲۵-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ :صبح
ارسال: #10
مقاله درباره داده کاوی (ترجیحا فارسی)
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست مقاله طبقه بندی بسته درخت Administrator 0 324 ۱۰-۱۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  درخواست دانلود مقاله Masoud Ebrahimi 4 802 ۱۷-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
  درخواست کمک(مقاله در مورد Information Security 2012) nasrin67 2 930 ۳۱-۱-۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ :صبح
آخرین ارسال: saba_asali

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
91 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۹-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ :عصر)، MostafA (۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :عصر)، kaka (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۱۴-۹-۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ :عصر)، nasrin67 (۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ :عصر)، STAR (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ :عصر)، nasrin (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ :عصر)، atefeh.m (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ :صبح)، fahime.azad69 (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ :عصر)، mahan (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :عصر)، flower (۱۰-۷-۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ :عصر)، ara2200 (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ :عصر)، Rastak432 (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :صبح)، habib (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ :عصر)، dara (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ :عصر)، misaghe (۱۳-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ :صبح)، mahsa1368 (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ :عصر)، sahar.i (۱۲-۱-۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ :عصر)، m_akbari11 (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ :عصر)، parnia (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ :عصر)، sama313 (۸-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ :صبح)، azad90 (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ :عصر)، peyman22 (۱۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ :عصر)، najmehjoon (۳-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ :عصر)، macman (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ :صبح)، ali91 (۱۸-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ :عصر)، Mohsen F (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ :عصر)، mhdaa (۱۰-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ :صبح)، sarahb (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :عصر)، reza_saem (۱۷-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ :عصر)، redfire7 (۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ :عصر)، Z_12570 (۱۹-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ :صبح)، anahitaziaee (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ :عصر)، mn123456mn (۲۲-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ :عصر)، ali89 (۲-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ :صبح)، maryam.khasheie (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ :عصر)، سیندرلا (۷-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ :صبح)، اسیر خودم (۱۱-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ :صبح)، minajll91 (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ :عصر)، saeed4455 (۱۸-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ :عصر)، elmira_271 (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ :صبح)، solmaz (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ :صبح)، saeb (۵-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ :عصر)، mahaya67 (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ :عصر)، صدا (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ :عصر)، narina (۸-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :صبح)، samaneh672 (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ :عصر)، elham_torki (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ :عصر)، m.khosravi (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ :عصر)، m_1980 (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ :عصر)، مینا راد (۱۳-۱۱-۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ :عصر)، sina1990 (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ :صبح)، a_eyni (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :عصر)، بیتا (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ :صبح)، mohammads (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ :عصر)، saeedsalar (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ :عصر)، vida..... (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ :عصر)، پیر پیام نور (۴-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ :عصر)، niloo100 (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ :عصر)، sharmila_20006 (۸-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ :عصر)، یلدا (۲۱-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ :عصر)، tayeb (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ :صبح)، masom65 (۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ :عصر)، tavaneh (۸-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ :صبح)، narcissus64 (۷-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ :عصر)، Queen of night (۱۱-۱۰-۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ :عصر)، kianm (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ :عصر)، eli88 (۲۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ :عصر)، yasaman_132 (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ :عصر)، nazinaz (۷-۵-۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ :عصر)، bita_1392 (۳-۶-۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ :صبح)، oujnet (۳-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ :عصر)، َabbasmoradi (۲۷-۷-۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ :عصر)، bahar2006 (۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ :صبح)، raha67 (۲۰-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ :عصر)، rakhsh20 (۳۰-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ :عصر)، ahmad3402 (۱۶-۹-۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ :عصر)، sokutegandom (۶-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ :صبح)، ashketanhae (۱۱-۴-۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ :صبح)، baby27784 (۱۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ :صبح)، mohammadnkh (۲۹-۸-۱۳۹۵, ۱۰:۲۵ :عصر)، adonis (۱۴-۱۰-۱۳۹۴, ۰۸:۰۴ :عصر)، pariya96 (۲۸-۱۲-۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ :عصر)، yasaya (۸-۴-۱۳۹۴, ۰۵:۵۶ :عصر)، farvahar (۲۳-۴-۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ :صبح)، chakad (۹-۵-۱۳۹۴, ۰۶:۴۷ :عصر)، afsoonjoon (۱۹-۵-۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ :عصر)، zxcvb (۱۳-۸-۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ :عصر)، farida (۲۹-۸-۱۳۹۴, ۰۶:۱۹ :عصر)، Ali239 (۱-۱۲-۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ :عصر)، arashkhosravan (۶-۸-۱۳۹۵, ۰۲:۱۵ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری