شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

درخواست کمکزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: eliish
آخرین ارسال: ebrahim.alaee
پاسخ: 7
بازدید: 905

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست کمک

۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ :عصر
ارسال: #1
درخواست کمک
با سلام و احترام
من تو کنکور امسال باید حتما بتونم پژوهش محورقبول بشم.چون درحاله حاضر دانشجوی آموزش محوره قشم هستم و فقط 9 واحد از درسم باقی مونده.متاسفانه خیلی تحقیق و بررسی کردم و متوجه شدم که اشتباهه بدی کردم و آموزش محور واقعا زیره سواله همه جا.
ازتون خواهش میکنم که راهنماییم کنید و بفرمایید که چه کتابو جزواتی بخونم که قبول بشم.من واسه سیستم عامل فقط کتابه دکترحقیقت رو دارم.واسه پایگاه داده یه جزوه از کیوانپور دارم.واسه مهندسی نرم افزار اصلا نمیدونم باید چی بخونم.
خواهش میکنم راهنماییم کنید.
سپاس گذارم
elham.shahbazvar@yahoo.com
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ebrahim.alaee
۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ :عصر
ارسال: #2
RE: درخواست کمک
پاسخ به میل شما ارسال شد
خواستن توانستن است.تلاش و تلاش و تلاش...

کانال تلگرامِ من، شامل معرفی کتابها و روش خرید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وبلاگ ما به آدرس :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۲-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ :عصر
ارسال: #3
(۱۲-۷-۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ :عصر)ebrahim.alaee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ به میل شما ارسال شد

مهندس علایی خواهشا راهنمایی های خودتون را در سایت هم درج کنید تا دیگر کاربرانی که این پست را میخونند و این مشکل را دارند بتونند از راهنمایی شما استفاده کنند

با تشکر
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ :صبح
ارسال: #4
با عرض سلام رشته ی من کامپیوتر نرم افزار واسه ارشد می خونم نظریه ریاضیات زبان ها و معماریم ضعیفه خواستم بدونم بدونم خوندن اینها امکان قبولیم در چه حدیه با تشکر
۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۷-۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ :صبح، توسط ebrahim.alaee.)
ارسال: #5
اگر درس معماری کامپیوتر رامی خواهید دقیق بخوانید مراحل زیر را انجام دهید
1-خواندن کتاب موریس مانو و حل تمرینات کتاب و تست های پایان ترم پیام نور14 نمونه سوال
2-خواندن کتاب پترسون با ترجمه دکتر ملکیان و ذاکرالحسینی با حل تمرینات کامل
3-زدن تست از کتابهای پوران پژوهش(چاپ92) و پارسه (دکترصفری)و راهیان ارشد(چاپ92)که هرسه مکمل همدیگر هستند.
4-حل مسائل بیشتر از کتابهای دکتر فرشادصفایی وتست زدن ازکتابهای سازمان سنجش

وبلاگ ما به آدرس :
 سپاس شده توسط Administrator ، ghaeds
۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :صبح
ارسال: #6
با سلام
چرا شیوه آموزش محور زیر سواله؟ میشه بیشتر توضیح بدید چون من ارشد فراگیر شرکت کردم و الویت انتخاب هام رو با توجه به دانشکده انتخاب کردم و اصلاً به این موضوع آموزش محور یا عادی توجه نکردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفاً راهنمایی کنید تا در صورت نیاز تغییر بدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ :عصر
ارسال: #7
تفاوت این دو شیوه در پایان نامه هست
آموزش محور پایان نامه نداره ولی شیوه دیگر پایان نامه داره

وبلاگ ما به آدرس :
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
60 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ :عصر)، z.d (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ :صبح)، MostafA (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ :عصر)، kaka (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ :عصر)، mohammad (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ :عصر)، nasrin67 (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ :صبح)، STAR (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :عصر)، nasrin (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ :عصر)، fahime.azad69 (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ :عصر)، mahan (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ :عصر)، maryam (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ :عصر)، ebrahim.alaee (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ :عصر)، sahar.n (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ :عصر)، pegah.kh (۹-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ :صبح)، AliReza (۲۱-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ :عصر)، jzd (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ :عصر)، masood_r (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ :عصر)، khoram22 (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ :صبح)، Rastak432 (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ :صبح)، habib (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ :عصر)، dara (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ :صبح)، abdi66 (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ :عصر)، sahar.i (۷-۱-۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ :عصر)، parnia (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ :عصر)، najmehjoon (۲۸-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ :عصر)، macman (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ :عصر)، eliish (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ :صبح)، sarahb (۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ :عصر)، samira68 (۳۰-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ :صبح)، اسیر خودم (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ :عصر)، مهران سیاحیان (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ :عصر)، amiri-69 (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ :عصر)، miisagh (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ :صبح)، shahkar_ir (۲۱-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ :عصر)، amash (۱۲-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ :صبح)، heda (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ :صبح)، mha781 (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ :صبح)، p30doc (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ :عصر)، ehsansalar (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ :صبح)، tinaa (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ :عصر)، peresfone (۴-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ :عصر)، amirnaeem (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ :صبح)، arasherami (۸-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ :صبح)، punisher10 (۴-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ :عصر)، mamad1agh (۶-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ :عصر)، mmmmz (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ :صبح)، sepanloo (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :صبح)، ghavami59 (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ :عصر)، mahdi ostadi (۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ :عصر)، 880133985 (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ :عصر)، mahtabjam_1982 (۲۵-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ :عصر)، سما1986 (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :عصر)، ya30 (۱۳-۳-۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ :عصر)، amir456 (۱۴-۳-۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ :عصر)، mbkh (۲۸-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ :صبح)، shokoofa (۲۴-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ :عصر)، m.soleymani1999 (۲۸-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ :صبح)، F A R Z A N E (۱۴-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ :صبح)، abbss (۱۸-۳-۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ :عصر)، ghaeds (۲۸-۱۱-۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری