شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

درخواست یک شرکت تولیدکننده مواد غذایی برای ثبت آرم manoto زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۵۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 276

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست یک شرکت تولیدکننده مواد غذایی برای ثبت آرم manoto

۲۴-۶-۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ :عصر
ارسال: #1
درخواست یک شرکت تولیدکننده مواد غذایی برای ثبت آرم manoto
یک شرکت تولید کننده مواد غذایی در اصفهان درخواست ثبت نشان من و تو با فونت انگلیسی را برای محصولات خود به سازمان ثبت ارائه کرده است. این در حالی است که این نشان شباهت کاملی با لوگوی شبکه ماهواره ای من و تو دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، یک شرکت تولید کننده مواد غذایی در استان اصفهان در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی درخواست ثبت آرم و نشان "manoto" را برای محصولات خود داده است. این در حالی که فونت انگلیسی و ظاهر این نشان کاملا با آرم شبکه ماهواره ای "من و تو" مطابقت دارد. پس از پیگیری با مسئولان سازمان ثبت و همچنین آرشیو روزنامه رسمی کشور مشخص شد که مسئولان ثبت استان اصفهان توجهی به این مشابهت نداشته اند.

بر اساس این گزارش در سال 1383 یک شرکت تجاری با مدیریت "ن" اظهارنامه ثبت علامت و نشان "من و تو" با فونت فارسی را برای محصولات خود به اداره ثبت علائم تجاری ارائه کرده است.

پس از آن در تاریخ 25 اردیبهشت ماه سال 1389 شرکت دیگری که در کار تولید نقل بوده است برای نشان محصولات خود مجوز نشان "من و تو" با فونت فارسی را درخواست کرد و در تاریخ هفتم دیماه 89 یک شرکت تولید کننده مواد غذایی همچون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، مربا، گوشت و روغن مایع چنین درخواستی را از سازمان ثبت داشته است.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون نشان و نام "من و تو" با فونت فارسی برای محصولات جداگانه بوده است مجوز برای تمامی درخواست کنندگان صادر شده است.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری