شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دردودل های باخدا زمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۳۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: soha
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 195
بازدید: 8752

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دردودل های باخدا

۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ :صبح
ارسال: #1
دردودل های باخدا
دراین سرداب تنهایی خدایا
تنهای تنهایم،نجاتم ده
ازاین غمهارهایم کن نجاتم ده
دراین دوران غمی دارم،رهایم کن
ازاین دل های سنگی رهایم کن
نمی دانم حرف دل عشاق چیست
خدایا...نمیدانم این سکوت از چیست
خدایا.....کمکم کن
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، shabbarani ، Rastak432 ، mostafa haddadi ، nasrin67 ، sahar.n ، hichkas ، maryam ، STAR ، kaka ، atefeh.m ، حامد 114 ، sama ، سامانی ، ستاره ، اسیر خودم ، شاسلطان ، golebita
۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ :صبح
ارسال: #2
RE: دردودل های باخدا
خدایــا ! آيا به خاطـر دروغ هايى كه به خودم گفتـم هـم مجازات ميشـوم ؟؟؟!
لبخند بزن...
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
 سپاس شده توسط AliReza ، shabbarani ، sinderela ، mostafa haddadi ، nasrin67
۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ :صبح
ارسال: #3
خدایا میدونم دوستم داری مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی. . . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نامزد دارم . . . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط shabbarani ، sinderela ، ice girl ، nasrin67 ، مش قربون
۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ :عصر
ارسال: #4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط soha ، Rastak432 ، nasrin67 ، sahar.n ، hichkas ، atefeh.m ، maryam ، STAR
۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ :عصر
ارسال: #5
خدایـــــــــا ....
بفهــمان که بی تو چه میشــوم ؛
ولــی نشـــانم نــده !

خدایــــــــــا ....
هم بفهـــمان و هم نشـــانم بده ،
کـه با تـــو چه خواهــــم شد ... !!!
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط ice girl ، nasrin67 ، AliReza ، soha ، Rastak432 ، mostafa haddadi ، sahar.n ، maryam ، STAR
۸-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ :صبح
ارسال: #6
امروز خسته ترازدیروزم!!!!

کاش میشدگوشه ای نوشت:

خدایاخسته ام فردا بیدارم نکن!!!!!
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط soha ، MostafA ، nasrin67 ، sahar.n ، hichkas ، atefeh.m
۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ :عصر
ارسال: #7
خداوندا...

تو را غریب دیدم و غریبانه غریب شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناه کار شدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبخند بزن...
باورکن......
 سپاس شده توسط nasrin67 ، AliReza ، mostafa haddadi ، sahar.n ، Rastak432 ، atefeh.m ، STAR
۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ :عصر
ارسال: #8
خـــــــداوندا…!

در گلویــم ابـــــر کوچکی استـــ

که خیالـــ بارش ندارد…

میشود مـــرا بغـــــــل کنی..؟؟
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط ice girl ، AliReza ، mostafa haddadi ، sahar.n ، soha ، Rastak432 ، seda
۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ :عصر
ارسال: #9
خیلی دلم می خواد وقتی داغونم ...وقتی گریه می کنم ...بیای پایین بیای پیشم و بهم بگی اینجا ادما اذیتت می کنن....پاشو بریم....
من و

پاییـــــــــز

هر صبح بی هیچ منتی

داراییمان را

با هم قسمت می کنیم...

من تمام شادی ام را به او میدهم

او تمام غمش را به من...
 سپاس شده توسط sahar.n ، soha ، Rastak432 ، atefeh.m
۱۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ :صبح
ارسال: #10
1 RE: دردودل های باخدا
شخصی رابه جهنم می بردند،در راه برمیگشت وبه عقب خیره میشد.....

ناگهان خدافرمود:اورابه بهشت ببرید......

فرشته هاپرسیدند:چرا؟اوکه گناهکاراست؟

پروردگارفرمود:اوچندباربه عقب نگاه کرد،بنده ام امیدبه بخشش داشت.

خداجون ماهم امید داریم
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، kaka ، hichkas ، mahan ، soha ، AliReza ، seda ، atefeh.m ، حامد 114 ، pegah.kh
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
52 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۸-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ :عصر)، sima (۸-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ :عصر)، MostafA (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ :صبح)، mostafa haddadi (۲۷-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ :عصر)، Ahmad (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ :عصر)، kaka (۳۰-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ :عصر)، mohammad (۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ :عصر)، nasrin67 (۶-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ :صبح)، STAR (۸-۱۱-۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ :عصر)، Fereshte (۱-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ :عصر)، nasrin (۱۱-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ :عصر)، atefeh.m (۵-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ :عصر)، mahan (۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ :عصر)، ف.فرجی (۳۰-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ :عصر)، marjan (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ :عصر)، maryam (۵-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ :عصر)، mosafer (۲۸-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ :عصر)، سامانی (۲۰-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ :عصر)، Glaxy (۲۸-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ :عصر)، sahar.n (۲۹-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ :صبح)، AliReza (۸-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ :صبح)، MshdN (۶-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ :عصر)، af.rad (۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :عصر)، hichkas (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ :صبح)، sinderela (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ :عصر)، tahoora (۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ :صبح)، f_AllahbeiGy (۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ :عصر)، mina (۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ :عصر)، shabbarani (۲۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ :عصر)، soha (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ :عصر)، مش قربون (۳-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ :عصر)، engin_atefe (۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ :عصر)، Rastak432 (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ :عصر)، soshia (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ :صبح)، Hakim (۲۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ :صبح)، شاسلطان (۲۸-۱-۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ :عصر)، motamed (۱-۱-۱۳۹۳, ۰۶:۰۱ :عصر)، sahar.i (۱۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ :عصر)، خالدي (۲۰-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ :عصر)، aminmeghnatisi (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ :عصر)، sama (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ :عصر)، zahra.n (۸-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ :صبح)، ررها (۱۳-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ :صبح)، سامیار (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ :عصر)، ark (۳۱-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ :عصر)، اسیر خودم (۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ :صبح)، zpirmoradian (۱۳-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ :عصر)، golebita (۲-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ :عصر)، مهناز (۳-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ :صبح)، mmmmz (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ :عصر)، سونيا (۲-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ :صبح)، siavash82ir (۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری