شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دروس عمومی پیام نور که باید بگذرونیمزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۰۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 10
بازدید: 2029

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دروس عمومی پیام نور که باید بگذرونیم

۳-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ :عصر
ارسال: #1
دروس عمومی پیام نور که باید بگذرونیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mostafa haddadi ، engin_atefe ، Rastak432
۳-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ :عصر
ارسال: #2
RE: دروس عمومی پیام نور که باید بگذرونیم
اینجور که شنیدم اونایی که تا خرداد تمام کردن که هیچ ولی اونایی که تمام نکردن دفاع مقدس رو هم حتما باید پاس کنن
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۳-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ :عصر
ارسال: #3
(۳-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجور که شنیدم اونایی که تا خرداد تمام کردن که هیچ ولی اونایی که تمام نکردن دفاع مقدس رو هم حتما باید پاس کنن
نه عزیزم کسانی که تا شهریور درسشون تمام بشه نیازی به گذراندنه درس دفاع مقدس ندارن.و کسانی هم که از بین چهار تا درس دفاع مقدس و انقلاب و اندیشه سیاسی امام و آشنایی با قانون اساسی درس دفاع مقدس رو پاس کردن هر ورودیم که باشن دیگه نیازی به پاس کردن دوباره یا یکی دیگر از این 4 دروس را ندارن.
لازم به ذکر است که درس دفاع مقدس از دروس عمومی حذف شده است و شامل یکی از دروس اختیاری اجباری میباشد.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67
۳-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ :عصر
ارسال: #4
(۳-۵-۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ :عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه عزیزم کسانی که تا شهریور درسشون تمام بشه نیازی به گذراندنه درس دفاع مقدس ندارن.و کسانی هم که از بین چهار تا درس دفاع مقدس و انقلاب و اندیشه سیاسی امام و آشنایی با قانون اساسی درس دفاع مقدس رو پاس کردن هر ورودیم که باشن دیگه نیازی به پاس کردن دوباره یا یکی دیگر از این 4 دروس را ندارن.
لازم به ذکر است که درس دفاع مقدس از دروس عمومی حذف شده است و شامل یکی از دروس اختیاری اجباری میباشد.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره عزیزم میدونم چی میگی این چیزی رو که شنیدم جدیده
من خودم فقط یه عمومی مونده برام که اتفاقا باید از بین همین چهار درس انتخاب کنم که میخواستم قانون رو بگیرم ولی الان شنیدم که دفاع مقدس رو هم باید حتما پاس کنم
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۳-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۵-۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ :عصر، توسط mahan.)
ارسال: #5
(۳-۵-۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳-۵-۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ :عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره عزیزم میدونم چی میگی این چیزی رو که شنیدم جدیده
من خودم فقط یه عمومی مونده برام که اتفاقا باید از بین همین چهار درس انتخاب کنم که میخواستم قانون رو بگیرم ولی الان شنیدم که دفاع مقدس رو هم باید حتما پاس کنم

شما که یک ترم دیگه دارین باید حتما پاسش کنین.
اون اولا به ما هم گفته بودن باید پاسش کنین من دیگه کم کم داشتم سکته میکردم ولی اینقد رفتم دانشگاه و اومدم و اینقدم رفتم تو سایتای پشتیبانی تا به نتیجه رسیدم.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط nasrin67
۲۸-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ :صبح
ارسال: #6
یه سوال
با توجه به چیزهایی که گفتید یعنی منی که که 2 سال دیگه تمام میکنم(درسم تمام میشه فکر بد نکنید(تمام کردن=مرگ))
و درس انقلاب رو پاس کردم
یعنی باید دفاع مقدس رو هم پاس کنم؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۰-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ :عصر
ارسال: #7
من لیست دروس عمومی رو که الان از دانشگاه گرفتم درس اشنایی با دفاع مقدس تو لیست نبود
کسی نمیدونه جریان چیه؟
[url=دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]دروس عمومی[/url]
 سپاس شده توسط marjan
۳۰-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۶-۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #8
علیرضا اینو بخون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط marjan ، AliReza
۳۰-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ :عصر
ارسال: #9
(۳۰-۶-۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ :عصر)NaMaKi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من لیست دروس عمومی رو که الان از دانشگاه گرفتم درس اشنایی با دفاع مقدس تو لیست نبود
کسی نمیدونه جریان چیه؟
[url=دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]دروس عمومی[/url]

اول قرار بود دفاع مقدس درس عمومی باشه،ولی الان به عنوان درس اختیاری ارائه شده...
اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
 سپاس شده توسط AliReza
۳۰-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ :عصر
ارسال: #10
اها یعنی در هر صورت باید بخونیمش
دستتون درد نکنه
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، marjan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از دروس اختیاری چی انتخاب کنم؟؟ STAR 26 3,507 ۶-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ :صبح
آخرین ارسال: STAR
  دروس افتاده تاثیری در معدل کل داره؟ سامانی 28 8,117 ۲-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ :عصر
آخرین ارسال: nasrin
  ليست ارائه دروس بهمن ماه 90 Administrator 7 1,254 ۲۵-۱۱-۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ :صبح
آخرین ارسال: mahan

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
mostafa haddadi (۱۴-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری