شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دوربین 41 مگا پیکسلی نوکیازمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۲:۱۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: mehdi3234
پاسخ: 6
بازدید: 836

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوربین 41 مگا پیکسلی نوکیا

۲۸-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
دوربین 41 مگا پیکسلی نوکیا
نوکیا به زودی دوربین اسمارت‌فون ۴۱مگاپیکسلی‌اش را عرضه می‌کند!
این تلفن ترکیبی از یک سنسور رزولوشن بالا و لنز کارل زایس است که با الگوریتم‌های نوکیا همراه شده تا محصولی تولید شود که تا کنون همانندی نداشته است.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید نوکیا به زودی دوربین- اسمارت فون 41 مگاپیکسلی اش را که Nokia PureView 808 نام دارد در آمریکا عرضه کند.
همانطور که در کنگره جهانی امسال موبایل در بارسلونا اعلام شده بود، این تلفن ترکیبی از یک سنسور رزولوشن بالا و لنز کارل زایس است که با الگوریتم های نوکیا همراه شده تا محصولی تولید شود که تا کنون همانندی نداشته است.

هرچند که دوربین 41مگاپیکسلی این تلفن به خودی خود تحسین برانگیز است اما کاری که Nokia PureView 808با این پیکسل‌ها می‌کند جالب‌تر است.

نوکیا 808 با استفاده از فن آوری pixel oversampling می‌تواند در تصاویری با اندازه معمولی 5 مگاپیکسل، 7 پیکسل را در یک پیکسل جا کند که نتیجه اش داشتن یک تصویر فوق العاده شفاف خواهد بود. بنابراین برخلاف عکس های 5 مگاپیکسلی قدیمی ، می توانید بدون از دست رفتن جزئیات تا 3 برابر زوم کنید و هنوز همه چیز را کاملا شفاف ببینید.

وقتی نوکیا روز جمعه، تیزرهای تبلیغاتی اش را روی فن پیج فیس بوکش قرار داد همه تصور کردند از آنجاییکه کنفرانس بزرگ خبری مایکروسافت هم دوشنبه برگزار می شود ، احتمالا این کمپانی قصد دارد به همراه نوکیا از تبلتش رونمایی کند. هرچند که All Things D نوشته تصاویری که نوکیا در فن پیج خود قرار داده مربوط به منطقه هاوایی است ،که کد منطقه اش مثل مدل این گوشی 808 است. پس همزمان شدن این دو رویداد با یکدیگر اتفاقی است و تیزر های نوکیا هیچ ربطی به اعلامیه بزرگ مایکروسافت ندارد.

جالب است بدانید که سیستم عامل نوکیا 808 ،سیمیان است . در زیر می توانید تصاویر عکس هایی که با این اسمارت گرفته شده ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi hashemi ، nasrin ، MostafA ، STAR
۲۸-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ :عصر
ارسال: #2
RE: دوربین 41 مگا پیکسلی نوکیا
خوبه خودتم زیر ارسال قبلیش سپاس زدی
نیگا کنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من دنبال پستی که خودم در این رابطه زده بودم میگشتم که لینک بالا رو پیدا کردم

اینم همین خبر در پستی که من گذاشتم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۲۸-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ :عصر
ارسال: #3
هر سه پست متفاوتن
یکیش گفته قراره پرده نمایی بشه یکیش گفته پرده نمایی شد یکیشم گفته عرضه کرد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط MostafA
۲۸-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ :عصر
ارسال: #4
من امروز یکیشونو دادم رئیس اداره گاز شهرکرد
واسه دخترش میخواست
خدا شانس بده
1500000 هزار تومن
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط STAR
۲۹-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ :صبح
ارسال: #5
ولی واقعا 41 مگا پیکسل چه دوربینیه ، کیفیتش باید خیلی عالی باشه
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ :عصر
ارسال: #6
من یه 8 مگاپیکسلی دارم عکاس کف آدمو میبره حالا حساب کن 41 مگاپیکسل !!!
احساسمو نکش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوربین 3.2 میلیارد پیکسلی تا 2 سال دیگر ساخته می‌شود nasrin67 0 361 ۸-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67
  نمونه تصاویر گرفته شده با دوربین آی‌پد نسل سوم Masoud Ebrahimi 0 317 ۲۰-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
  اولین دوربین 36 مگاپیکسلی جهان Fereshte 0 362 ۱۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ :عصر
آخرین ارسال: Fereshte
  دوربین ZS20 پاناسونیک، باریک ترین دوربین با قابلیت بزرگنمایی 20x در جهان MostafA 0 760 ۱۱-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ :عصر
آخرین ارسال: MostafA
  کوچکترین دوربین جهان Fereshte 0 363 ۲-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ :عصر
آخرین ارسال: Fereshte
  رونمایی از جدیدترین دوربین نیکون Masoud Ebrahimi 0 442 ۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۰۳:۴۱ :صبح
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری