شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دوستان اینحا را نگاه کنید !!!!!!!!!!!زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۵۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi
آخرین ارسال: sima
پاسخ: 13
بازدید: 1361

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوستان اینحا را نگاه کنید !!!!!!!!!!!

۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ :عصر
ارسال: #1
دوستان اینحا را نگاه کنید !!!!!!!!!!!
مهران امانی به خاطر یه جمله محروم شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان منم محروم می شم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #2
RE: دوستان اینحا را نگاه کنید !!!!!!!!!!!
یکی از کاربرای که از بیرون خط میگرفت برای بی نظمی در تالار.

و به قول خودش حرف مدیر و معاون ها براش کشکه و کار خودشو میکنه...
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، atefeh.m
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ :عصر
ارسال: #3
نه بابا مهران پسر خوبیه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا بعضی اوقات شیطونی می کنه ولی اینکه از بیرون خط بگیره فکر نکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #4
تصمیمیه که گرفته شد ایشون محروم نشدن کلا حذف شدن
تا حالا هم خیلی بهشون تذکر داده بودم
ولی به قول خودشون ایشون کار خودشون رو میکنن ... پس منم کار خودم رو می کنم
 سپاس شده توسط atefeh.m
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ :عصر
ارسال: #5
سید تصمیم یک جانبه دیگه نه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #6
(۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران امانی به خاطر یه جمله محروم شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان منم محروم می شم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما چون یه جملشو دیدید، دلیل نمیشه بگید بخاطر یک جمله محروم شده...

اینجا خط گیری از بیرون و توطئه و حتک حرمت و بی احترامی به سایر کاربران نداریم... حالا طرف هرکی میخواد باشه... باید یه کاری کنیم که کاربرآ وقتی اینجا هستن احساس امنیت و آرامش کنن یا نه...!؟؟؟؟؟؟؟!

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط mahdi ، Administrator ، atefeh.m ، Masoud Ebrahimi ، nasrin67 ، mostafa haddadi
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #7
(۲۵-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ :عصر)memory نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای جزایری به نظر من صبر میکردید ببینید آقای امانی واقعا این کار رو میکنه یا نه،بعد عکس العمل نشون میدادید.

بله حتی یه روز خودشونم تو چت روم اعتراف کردن

جمله ایشون : امین من نمیخوام تو تالار بی نظمی کنم ولی بهم میگن اینکار رو بکن اون کار را بکن
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ :عصر
ارسال: #8
ببینید من نه با مهران دشمنی دارم نه کدورتی
باشم رفیقم و هستم و همشهریمه
ولی همونجور که دارم واسه تالار جون و مایه میذارم
برا امنیتشم میذارم حالا میخواد عضو تالار رفیق شیشم باشه یا داداشم باشه
من هیچ وقت کاربری رو سریعا محروم نمیکنم تذکر بهشون میدم تا حالا هم 3 و 4 بار بشون تذکر داده بودم ولی کو گوش شنوا
کاش فقط این بود گوش شنوا نبود ولی علاوه بر اینکه گوش شنوا نبود یچیزیم بدهکار میشدم

مثل این حرفشون که من گفتم مدیرا اختیار تام دارم کاربرا رو محروم کنند و ایشون گفتند من کار خودمو میکنم
از این مثال ها زیاد داشتند ایشون
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، sima
۲۶-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ :صبح
ارسال: #9
با امين موافقم و بهش حق مي‌دم. چند باري بهش تذكر داده ولي گوش نداده.
من از امين در اين مورد حمايت مي‌كنم. در زماني كه يكي از استادهاي دانشگاه كه خيلي هم براي دانشجويان زحمت كشيدن قراره بياد داخل تالار اين درستش نيست كه با رفتار سبك باشون برخورد كرد.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط Administrator ، mahdi ، seda ، atefeh.m ، sima
۲۶-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ :صبح
ارسال: #10
حالا از کجا خط می گرفت ؟؟؟؟
دفتر خدماتی یا مخابرات -؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (11) نوآوری یک استاد : فرم درخواست نمره از استاد ( فرم رو نگاه کنید جالبه ) !!! kaka 2 925 ۱۷-۹-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ :عصر
آخرین ارسال: soha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری