شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دوستان خواهشا جواب بدنزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: soshia
آخرین ارسال: forbidden love
پاسخ: 10
بازدید: 1082

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوستان خواهشا جواب بدن

۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ :عصر
ارسال: #1
دوستان خواهشا جواب بدن
با سلام خدمت همه دوستان و كاربران عزيز
همانطور كه ميدونيد امروز قيمت دلار و سكه به ي مرز رويايي رسيد و باز هم طي روزهاي آينده اين روند رو به رشد ادامه داره و هر روز عرصه به قشر عادي و فقير جامعه تنگ تر ميشه
با اين شرايط و با اين گروني ها شما چه آينده اي را براي خود و مردم كشورتون پيش بيني مي كنيد ؟
به نظرتون تحصيل ،ازدواج، پرداخت هزينه دارو و دكتر و حتي گذراندن معيشت عادي زندگي امكان پذيره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ :عصر
ارسال: #2
RE: دوستان خواهشا جواب بدن
هیچی باید فقط استقامت کنیم
اونم استقامت اقتصادی که داره عجیب کمرمونا خم میکنه
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط atefeh.m ، Ahmad
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۱۱-۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #3
سلام

نه تنها من ؛همه دوستان هم سن و سال من تقریبا دریک دوره بلاتکلیفی به سرمیبزند...قیمت مسکن هم خیلی زیاد شده
نمیدونم واقعا قراره چه اتفاقی بیفته
ولی برای طلا؛ من شنیدم که میخوان طلا و سرویسهای طلا را با وزن کم ولی درشت تولیدکنند که مردم بتونند باهزینه کم هم خریداری کنند.ولی نمیدونم واقعا این پاک کردن صورت مساله نیست آیا؟

کسانی هم که بیماردارند و خرج دارو دارند بیشترین فشار به اونها واردمیشه...ولی تا کی ؟
 سپاس شده توسط farhad
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ :عصر
ارسال: #4
انگار هرچی جنساگرون ترمیشه مردم بیشترمیخرن ودم نمیزنن...مثل مرغ وبرنج که قحطه ومردم سرودس میشکنن به جای اعتراض........ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه چیزرانمیشودگفت بعضی حرفهارابایدقورت داد.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ :عصر
ارسال: #5
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچی باید فقط استقامت کنیم
اونم استقامت اقتصادی که داره عجیب کمرمونا خم میکنه

آخه استقامت تا کی؟؟؟؟
خب همین زیادشدن هزینه مواد غذایی؛ باعث میشه مردم نتونند موادغذایی خوبی تهیه کنند.بعدا بیماریهای دیگه مثل پوکی استخوان و فقز اهن و ... افزایش پیدا میکنه...
دوستم میگفت الان سازمان انتقال خون هم به مشکل برخورد کرده.چون قبلا حجم کسانی که میرفتند خون میدادند زیاد بوده و مخصوصا از آقایون خون میگرفتند ولی طی 1سال گذشته مراجعه کننندگان آقایون هم بامشکل فقر آهن و هموگلوبین و ... برخورد کردند!!!!
 سپاس شده توسط farhad
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ :عصر
ارسال: #6
طلاقراره به جای 18عیاربشه 14عیارکه مردم بتونن بخرن........یعنی رنگش فقط طلایی باشه... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ :عصر
ارسال: #7
آینده چه تصویر روشنی میتونه داشته باشه وقتی مسئولین خودشون دامن میزنند ب این اوضاع اقتصادی خراب!!!!
بیکاری زیاده ...از اون طرف دولت میاد یارانه میده که چی !!! که قیمت آب و برف چند برابر کنه به این بهانه ...که ی قشر دیگه این وسط از آب گل آلود ماهی بگیره و جنساشونو گرون کنن ...نمیدونم چرا گدا پروری میکنن ؟ عوض اینکه ماهی بدین ...ماهیگیری یاد بدین دو تا کارخونه بزنید عوض اینکه چندغاز بدین دست ملت...4تا جوون سرکار برن...میگن تولید ملی ...آخه بدبختی ما بی وجدانی ملتمونم هست ...اگه ی جنس خوب ایرانی دوماه بازار خوب داشته باشه ماه سوم برای بالا بردن فروش ، چون مشتری خودشم پیدا کرده...کیفیتش نصف میشه ...که چی که پو بیشتری به جیب بزنه...من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هر چه کرد آن آشنا کرد...
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط Fereshte ، AliReza ، atefeh.m ، سامانی ، fahime.azad69
۳-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ :عصر
ارسال: #8
نه اصلاامکان پذیرنیست.خداعاقبت هممونوبخیرکنه.
۴-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ :عصر
ارسال: #9
این بسته قرصای سیانر من کو؟! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما هیچ کاری نمی تونم بکنیم ینی دست ما نیست و ما نقش کوچیکی تو غول اقتصاد کشورمون داریم و سیاست غلط باعث میشه ضررش رو اقشار متوسط به پایین جامعه و نسل جون ببنند.خدا خودش به خیر کنه.
تمام
شکل پرسه روی فرشی پر از پوکه تویه سرزمین متروکه
هرچی نوشتیم خط خورد مثل برگی که سبز موند و مرد
 سپاس شده توسط kaka
۱۳-۲-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ :عصر
ارسال: #10
به نظر من اين اتفاقا همش تقصير خود ما است چون اگه چيزي گرون ميشه نخريم فروشنده مجبور ميشه براي جذب مشتريش قيمت رو پايين تر بده.. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تــــآ آخــرِ عمـــــرت مـــدیونی
بـــه کـسی کـه بــــآعث شــدی
بــــعد از تــــو دیگـــــه عـــآشـقِ هیچـــکـس نشه
می فهــــمی؟!؟!
این بزرگــــتریـن گناهه
 سپاس شده توسط سامانی
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
soshia (۱۵-۲-۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری