شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دوستان لطفا کمک زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۴۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohammad.habibiyan
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 14
بازدید: 1597

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوستان لطفا کمک

۱۵-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ :صبح
ارسال: #1
دوستان لطفا کمک
با سلام

اگه به اینترنت وصل باشی و از این لحاظ هیچ مشکلی موجود نباشه

ف ی ل ت ر شکن و امثالهم هم روی سیستم نصب نیست!

ولی هیچکدوم از مرورگرها، هیچ سایتی رو لود نمی کنن!!!

مشکل از کجاست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۵-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ :صبح، توسط nasrin67.)
ارسال: #2
RE: دوستان لطفا کمک
منم بعضی وقتا( خیلی کم ) این مشکل رو دارم
ولی نمیدونم چرا اینجوریه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی میدونید چه جوری حلش میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یک یا دو دیقه با دیال آپ وصل میشم بعد قطعش میکنم دوباره با adsl وصل میشم که دیگه درست شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #3
مشکل از شرکت ISP

در این مواقع روی کانکشن کلیک کنی میبینی که send خیلی خیلی بیشتر از receive

در این مواقع باید

... Please waite

یا بعدا سعی کن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط MostafA
۱۵-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ :صبح
ارسال: #4
(۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی نمیدونم چرا اینجوریه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی میدونید چه جوری حلش میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یک یا دو دیقه با دیال آپ وصل میشم بعد قطعش میکنم دوباره با adsl وصل میشم که دیگه درست شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول راهکار جالبه

مثلا تو ساختار adsl شرکت ISP تغییراتی بوجود اورده شما تغییرات براتون save نشده یا باید صبر کنید به مورر زمان save میشه و مشکل بر طرف میشه یا کلا از یه درگاه یا پورت دیگه اتصال رو برقرار کنید تا کلا تنظیمات عوض بشه و دوباره که از adsl استفاده کنید تنظیمات نو جایگزین میشه و اتصال برقرار میشه

نمیدونم متوجه شدین چی گفتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۵-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ :صبح، توسط nasrin67.)
ارسال: #5
(۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول راهکار جالبه

مثلا تو ساختار adsl شرکت ISP تغییراتی بوجود اورده شما تغییرات براتون save نشده یا باید صبر کنید به مورر زمان save میشه و مشکل بر طرف میشه یا کلا از یه درگاه یا پورت دیگه اتصال رو برقرار کنید تا کلا تنظیمات عوض بشه و دوباره که از adsl استفاده کنید تنظیمات نو جایگزین میشه و اتصال برقرار میشه

نمیدونم متوجه شدین چی گفتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یا متوجه نشدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا اینو متوجه شدم باید صبر کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من با همین روش زود درست میشه نمونش همین امروز صبح همینجوری شد اول فکر کردم اینترنتا قطع هستن ولی دیدم چراغ اینترنت روشنه از راه حلم استفاده کردم تقریبا یه دیقه با دیال آپ وصل شدم بعد قطع کردم دوباره با adsl وصل شدم که درست شده بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۱۵-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ :صبح، توسط seda.)
ارسال: #6
از کانکشن dial up استفاده می کنید یا Adsl?
اگه از dial upاستفاده می کنید احتمالا default getway رو غیر فعال کردید . روی کانکشنتون کلیک راست کنید و propertic رو بزنید . بعد تو تب networking روی گزینه internet protocolبرید به قسمت propertice و بعد تو صفحه ای که باز می شه گزینه advanced رو بزنید ببینید گزینه Use default gateway on remote network اگه غیر فعاله فعالش کنید .

البته گاهی وقتا فعال بودن فایروال سیستم هم این مشکل رو به وجود میاره . فایروال رو هم غیر فعال کنید ببینید درست می شه یا نه ؟
 سپاس شده توسط MostafA
۱۵-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #7
یه مثال :

مثلا گرافیک تالار رو ما عوض میکنیم ( شرکت ISP تغییراتی به وجود آورده ) ولی چون تو مرورگر شما بعضی تنظیمات ذخیره شده شما قادر به دیدن گرافیک جدید نیستین

یا باید صبر کنید تا به مرور زمان کش قدیمی پاک بشه و جدیدا جایگزین بشه

و یا باید خودتون دست بکار بشین و کش رو خالی کنید

ولی یکی که تازه از راه میرسه گرافیک جدید رو میبینه

اگه بخوایین وایسین تا خود مرورگر به مرور زمان تغییرات رو جایگزین کنه مثل ... اینه که برید و چند ساعت دیگه بیایید وصل بشین

کش رو خودتون خالی کنید مثل .... وصل بشید با دایال آپ ( تنظیمات طوری دیگه ذخیره میشه و دوباره که با ADSL وصل بشین جایگزین تنظیمات دایال میشه نه تنظیمات قبلی ADSL ) و یا مودم رو ریست بدین و دوباره کانکت کنید
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۵-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ :صبح
ارسال: #8
(۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ :صبح)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته گاهی وقتا فعال بودن فایروال سیستم هم این مشکل رو به وجود میاره . فایروال رو هم غیر فعال کنید ببینید درست می شه یا نه ؟

سلام

خوب
با دایال آپ که وصل میشی صفحه outbound traffic باز میشه

ولی با adsl فایرفاکس باز میشه و آرم و کادر جستجوش ظاهر میشه ولی هیچ سایتی لود نمیشه!!!!
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۱۵-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ :صبح
ارسال: #9
(۱۵-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ :صبح)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۵-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ :صبح)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

خوب

با دایال آپ که وصل میشی صفحه outbound traffic باز میشه

ولی با adsl فایرفاکس باز میشه و آرم و کادر جستجوش ظاهر میشه ولی هیچ سایتی لود نمیشه!!!!
ببخشید متوجه منظورتون نشدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۵-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ :صبح، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #10
(۱۵-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ :صبح)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید متوجه منظورتون نشدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب خانم مشهدلو
روشی که خانم نوذری گفتن عملی شد(در اصل از adsl استفاده میشه، ولی برای یه مقطع کوتاهی با دایال آپ استفاده شد)
ولی وقتی مرورگر فایرفاکس باز شد(در حالت دایال آپ) صفحه outbound traffic رو نشون میده
یعنی نود نمیزاره که فایرفاکس کارش رو بکنه

این همون فعال شدن فایروال که شما میگید نیست؟
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری