شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دوست داری تا هفته دیگه چه اتفاق خوبی برات بیفته؟؟؟زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۵۰ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sadaf.sh
آخرین ارسال: sadaf.sh
پاسخ: 21
بازدید: 1264

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست داری تا هفته دیگه چه اتفاق خوبی برات بیفته؟؟؟

۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ :عصر
ارسال: #1
دوست داری تا هفته دیگه چه اتفاق خوبی برات بیفته؟؟؟
1.مقدار زیادی پول برنده شم؟
2.مقدار زیادی پول خودم به دست بیارم؟
3.ازدواج کنم؟
4.دوستم ازدواج کنه؟
5.به یک مسافرت برم؟
6.خونه بخرم؟
7.ماشین بخرم؟
8.یک خبر غافلگیرکننده شاد به دستم برسه؟
9.شما بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زندگی زیباست....زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست.....گر بیافروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست......ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، sahar.n ، سامانی ، Rastak432 ، Administrator
۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ :عصر
ارسال: #2
RE: دوست داری تا هفته دیگه چه اتفاق خوبی برات بیفته؟؟؟
دوست دارم بهترین اتفاق سال برام پیش بیاد.....
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زندگی زیباست....زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست.....گر بیافروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست......ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست.
 سپاس شده توسط sahar.n ، سامانی ، Rastak432 ، parva
۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ :عصر
ارسال: #3
به مهمترین ارزوم برسم + خودم پول به دست بیارم، کم و زیادیش مهم نیست، هرچقدر باشه برکت داشته باشه
 سپاس شده توسط atefeh.m ، sadaf.sh ، maryam ، sahar.n ، سامانی ، Rastak432 ، Ahmad ، شاسلطان
۱۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ :صبح
ارسال: #4
ی خبر غافلگیرکننده شاد به من برسه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و ایشــــــــــــــالا بله برون آقا داداش گلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط sahar.n ، AliReza ، sadaf.sh ، Rastak432 ، parva
۱۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ :صبح
ارسال: #5
منم بهترین اتفاق سال رو میخوام................. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط AliReza ، sadaf.sh ، سامانی ، Rastak432 ، parva ، Ahmad
۱۶-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ :عصر
ارسال: #6
من دوس دارم برم مسافرت اونم مشهد و یه هفته اونجا بمونم همش تو حرم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به قول اون شاعر گرانقدر هم :::برای کفتراش گندم بپاشم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط parva ، sadaf.sh ، sahar.n ، سامانی
۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ :عصر
ارسال: #7
من دوست دارم یه خبر غافلگیرکننده شاد به دستم برسه + یه موقعیت شغلی مناسب بدست بیارم + بهترین اتفاق سال مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرامش آنست که احساس کنی در هر قدم دستت در دست خداست ، لحظه هایت آرام !
 سپاس شده توسط سامانی ، sadaf.sh
۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ :عصر، توسط sama.)
ارسال: #8
خداراشکر وسپاس که لطف بزرگی در حقم کرده و راهی سفر مشهد هستم هفته آینده .....
انشالله نایب زیاره ام برای همه شما دوستان....
فقـــــــــــــــــــــط خدا....
 سپاس شده توسط Rastak432 ، سامانی ، mostafa haddadi ، sadaf.sh ، sahar.n ، شاسلطان
۲۸-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ :صبح
ارسال: #9
(۱۶-۷-۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ :صبح)سامانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی خبر غافلگیرکننده شاد به من برسه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و ایشــــــــــــــالا بله برون آقا داداش گلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک میگم نسرین خانم به خاطر بله برون آقا داداشتون ( آقا مسعود)مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هـــرگـــز به گذشته برنگـــرد؛

اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشت،

هیچوقت یک پرنسس نمیشد...
 سپاس شده توسط sahar.n
۲۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ :عصر
ارسال: #10
مورد 8
در زندگیت به کسی اعتــــماد کن ،

که به او ایمــــان داری نه احســاس . . .
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خوبی دلیل جاودانگی تو خواهد شد Rastak432 2 338 ۱۶-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ :صبح
آخرین ارسال: sadaf.sh
  دیگه خسته شدم مش قربون 2 351 ۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ :عصر
آخرین ارسال: مش قربون

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
40 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ :عصر)، MostafA (۲۸-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ :صبح)، mostafa haddadi (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ :عصر)، Ahmad (۱۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ :عصر)، kaka (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ :صبح)، nasrin67 (۲۸-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ :عصر)، STAR (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ :عصر)، محمدرضا (۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ :عصر)، nasrin (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ :عصر)، atefeh.m (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ :عصر)، fahime.azad69 (۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ :عصر)، mahan (۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ :عصر)، maryam (۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ :عصر)، سامانی (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۴۶ :عصر)، Glaxy (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ :صبح)، ebrahim.alaee (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ :عصر)، sahar.n (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ :عصر)، pegah.kh (۱۸-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ :صبح)، AliReza (۲۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ :عصر)، MshdN (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ :عصر)، af.rad (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ :عصر)، farhad (۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ :عصر)، parva (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ :صبح)، sinderela (۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ :صبح)، tahoora (۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ :عصر)، f_AllahbeiGy (۲۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ :عصر)، Rastak432 (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ :عصر)، شاسلطان (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ :عصر)، parnia (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ :صبح)، aminmeghnatisi (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ :عصر)، z_sedighian (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ :عصر)، شاهین 57 (۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ :عصر)، sama (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ :صبح)، اسیر خودم (۱۹-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ :صبح)، sadaf.sh (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :عصر)، mmmmz (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ :عصر)، gitar131 (۸-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ :صبح)، سونيا (۲-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ :صبح)، elma (۳۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری