شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دي ماريا تا سال 2018 با رئال تمديد کرد زمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۴ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: manjoon
آخرین ارسال: manjoon
پاسخ: 1
بازدید: 336

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دي ماريا تا سال 2018 با رئال تمديد کرد

۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ :عصر
ارسال: #1
دي ماريا تا سال 2018 با رئال تمديد کرد
باشگاه رئال مادريد اعلام کرد که قرارداد آنخل دي ماريا هافبک آرژانتيني خود را تا سال 2018 تمديد کرد.

به گزارش ايسنا دي ماريا پس از تمديد قراردادش با رئال مادريد در گفت‌وگويي که با سايت رسمي اين باشگاه داشت، ابراز خوشحالي کرد و گفت: من روياي دوران کودکي ام را با پيوستن به رئال مادريد محقق ساختم. از اينکه قراردادم را تمديد کردم بسيار خوشحالم چرا که چند سال ديگر مي توانم در تيم بزرگي چون رئال بازي کنم و اين مطمئنا باعث پختگي و ارتقاي سطح کيفي بازي ام مي شود. احساس مي کنم که از حمايت باشگاه برخوردار هستم. اميدوارم که در سالهاي آينده نمايش خوبي در رئال داشته باشم و بهترين بازيهايم را براي اين تيم به نمايش گذارم.

دي ماريا 24 ساله در سال 2010 به توصيه ژوزه مورينيو سرمربي کنوني رئال مادريد در ازاي 25 ميليون يورو از بنفيکا پرتغال به جمع سفيد پوشان مادريد پيوست. در آن هنگام بسياري از هواداران رئال نسبت به قيمت بالاي اين انتقال اعتراض کردند اما طولي نکشيد که اين هافبک آرژانتيني توانائيهاي خود را اثبات کرد و الان به يکي از ستاره‌هاي تيمش تبديل شده است.
کــــــــاش گاهی زنـــــــــدگی
[◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►]

داشت . . . !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیروزی رئال مادرید با گلزنی مهاجم آرژانتینی mesibook 0 366 ۲۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ :صبح
آخرین ارسال: mesibook
  داور دیدار یونایتد-رئال تهدید به مرگ شد/ کمک ۳۵میلیونی نایکی برای بازگشت رونالدو mesibook 0 350 ۲۰-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ :صبح
آخرین ارسال: mesibook
  همکاری بازیکن پیشین رئال مادرید با پرسپولیس mahdi hashemi 0 293 ۱۳-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ :عصر
آخرین ارسال: mahdi hashemi
  بارسلونا - رئال‌مادرید، انتقام کاتالان‌ها یا کاهش اختلاف در نیوکمپ mahdi hashemi 0 306 ۱۵-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ :عصر
  قاضي با پرسپوليس قرارداد بست/ توافق كامل با بنگر و مذاكره با كريمي براي تمديد mahdi hashemi 0 321 ۸-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ :صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری