شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دیالوگی از فیلم یکی از ما دونفر زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۱۰:۱۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: seda
آخرین ارسال: nasrin
پاسخ: 5
بازدید: 2672

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیالوگی از فیلم یکی از ما دونفر

۲۲-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ :عصر
ارسال: #1
دیالوگی از فیلم یکی از ما دونفر
دیالوگ سارا (السا فیروزآذر)که وقتی که داره خودش رو به بیرون پرت می می کنه به بابک (بهرام رادان)می گه :

احمق
منم یه آدمم مثل تو.پر از عقده.اما چیزی که تو نمی تونی بفهمی اینه که من سعی می کنم آدم خوبی باشم .اما تو سعی می کنی جلوی این خوب بودن رو بگیری.گور پدر هرکی که به من و تو صدمه زده . سعی که می تونیم بکینم آدم باشیم .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، الهه ، MostafA ، nasrin67 ، mohammad ، The DaRk PrOpheT ، Masoud Ebrahimi ، mostafa haddadi ، nasrin ، sima
۲۲-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ :عصر
ارسال: #2
RE: دیالوگی از فیلم یکی از ما دونفر

فیلم محشریه... من که خیلی خوشم اومد از بازی بازیگرهاش...
اگه کسی ندیده اینو، پیشنهاد میکنم حتماً بببینیدش، فیلم متفاوتیه...!!

این هم لینک دانلود:

نقل قول:
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم جدید و فوق العاده زیبا و دیدنی یکی از ما دو نفر با کیفیت عالی DVDRIP با لینک مستقیم را از این قسمت میتوانید دانلود کنید
کارگردان : تهمینه میلانی
بازیگران : بهرام رادان ، السا فیروزآذر ، دانیال عبادی ، آنا نعمتی ، سارا خوئینی ها ، سمانه پاکدل ، پیام صالحی و همایون ارشادی
خلاصه : سارا که پس ار پایان تحصیلات مهندسی تازه وارد ایران شده ، برای استخدام به شرکتی می رود که بابک مدیر آن است . بابک که از به هم خوردن نامزدی سارا باخبر است ، به عمد او را به دفترش کشانهده تا مثل دختران دیگر جذب خودش کند اما …

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Administrator ، seda ، mohammad ، The DaRk PrOpheT ، mostafa haddadi ، nasrin ، Masoud Ebrahimi
۲۲-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ :عصر، توسط seda.)
ارسال: #3
واقعا فیلم قشنگی بود.
خیلی از شخصیت سارا خوشم اومد.در حین سادگی یه غروری داشت که من عاشقشم .
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin ، Masoud Ebrahimi
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱-۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #4
(۲۲-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا فیلم قشنگی بود.
خیلی از شخصیت سارا خوشم اومد.در حین سادگی یه غروری داشت که من عاشقشم .

بله، من هم خیلی از شخصیتش خوشم اومد، ساده، محکم، استوار، نترس...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از شخصیت بابک تا آخرین سکانس فیلم بدم میومد ولی توی سکانس آخر فیلم، نظرم راجبش تغییر کرد...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاً فیلم متفاوت و جالبی بود، برخلاف اکثر فیلمهای ایرانی،از دیدنش پشیمون نشدم...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستــــــــــــــــی... از نقش دانیال عبادی هم خوشم اومد، قشنگ بازی میکرد...!!

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط seda ، nasrin
۴-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ :عصر
ارسال: #5
الهام واقعا فیلم قشنگی بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستت درد نکنه
فوق العاده بود
همین الان تموم شد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط MostafA ، seda
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
farnazzolfaghari (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ :عصر)، hamid.amir20 (۷-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری