شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دیروز گریستم...زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۱۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: atefeh.m
آخرین ارسال: atefeh.m
پاسخ: 1
بازدید: 443

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیروز گریستم...

۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ :عصر، توسط atefeh.m.)
ارسال: #1
دیروز گریستم...

دیروز گریستم,برای تمامی روزهایی که گرفتار, خسته و یا عصبانی بودم
برای تمامی روزها و تمامی نگرش هایم
برای تمامی لحظاتی که سبب بی حرمتی, بی احترامی و جدایی از خودم شده و موجب شده بود, انعکاس رفتار دیگران در من چنان باشد که, خود نیز همان رفتار را با خود داشته باشم...
دیروز برای تمام تلاش هایی که کرده بودم تا دیگران دوستم بدارند گریستم
برای تمامی خواسته هایی که میسر نشد وبرای تمامی کارهایی که فقط بخاطر خشنودی اطرافیانم انجام دادم و بازتاب آن در خودم جز خلا روحی , درد جسمی و خستگی بی حد چیزی نبود.
دیروز گریستم چـون گاهی جز گریه کاری نمیتوان کرد
دیروز گریستم به این خاطر که رنجیده بودم , به این خاطر که مرا رنجانده بودند و به این خاطر که من رنجور راهی نداشتم
جز اینکه در, دردی عمیق فرو روم
زمانی که در این درد فرو می روی, رنج تو را بیدار می کند
دیروز گریستم
بخاطر این که خیلی دیر شده بود و بخاطر این که وقتش رسیده بود
دیروز گریستم به این خاطر که روحم به تمامی چیزهایی که نیاز بود بدانم, واقف بود،دیروز با تمامی روحم گریستم و او را راضی کردم حال بسیار بدی داشتم
اما در میان گریه هایم احساس رهایی می کردم چرا که دیروز بخاطر همه چیز گریستم...
دعا می کنم که اشک های دیروز شما پاک شده باشد و شجاعت این را یافته باشید که برای خود جشن بگیرید...
حال بیایید جشن و سروری بر پا کنیم...

دیروز گریستم:درسهایی از زندگی و عشق ورزیدن
اييانلا ونزنت

ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، MostafA ، mostafa haddadi ، Administrator ، sahar.n ، Glaxy ، Rastak432 ، nasrin67
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
16 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ :عصر)، MostafA (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ :عصر)، mostafa haddadi (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ :عصر)، nasrin67 (۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ :صبح)، atefeh.m (۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ :عصر)، Glaxy (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ :عصر)، sahar.n (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ :عصر)، karimi (۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ :صبح)، hichkas (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ :عصر)، مش قربون (۱۹-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ :عصر)، behnaz72 (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ :عصر)، Rastak432 (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ :عصر)، mohammad321 (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ :صبح)، سمیه (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ :عصر)، hamid.amir20 (۲۲-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری