شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

دیگه خسته شدمزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مش قربون
آخرین ارسال: مش قربون
پاسخ: 3
بازدید: 350

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیگه خسته شدم

۲۲-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ :عصر
ارسال: #1
دیگه خسته شدم
دیگه خسته شدم...

من خسته و بی هـــدف در کــوچه هـــای غربت ســـر گـــردانـــم فـــضای

شهر را غبار غربت ویاءس فرا گــرفــتـه دیــگــر خــسـته شده ام به دیواری

سرد و سیاه تکیه می دهم اما سایه ام مرا کشان کشان دنبال خو می برد

آخر مقصد و راه من کجاست هیچ کسی نیــست انــگار درایــن هــمــه بــا

هم غریبند همه همانند سایه ای ســیــاه با شـتـاب از کـنـار هم می گذرند

و خود را در گورسـتــان تـاریـک خـانـه هایـشـان پـنـهـان مـی کـنـنـد و مــن

و سایه ام همچنان سر گردان زمان سالهاست که در اینجا گم شده اسـت

و برای کسی مهم نیست که دست شب چنان زغــال زمـیـن و آسـمـان را

سیاه کرده است سایه ام مرا به زیر اتاقی روشن می برد انـگــار شـخصی

آنجاست که به روشنایی علاقه مند است و پشت پنــجــره ایـسـتـاده و بـه

بیرون می نگرد چشمانش برقی عجیبی از امید دارد بــا چــشـمـانــــــــم

به او می فهمانم به کشمکش احتیاج دارم تا با دسـتــش غــبـار غـربــت و

یاءس را از پیراهن روحم بتکاند پس عاشـقـانــه بــا او بــه راه مـی افــتــم

تــــــــا شــــــــب را نــــــــــا بـــــــــود کـــــــنــــــیـــــــــــم.
من و

پاییـــــــــز

هر صبح بی هیچ منتی

داراییمان را

با هم قسمت می کنیم...

من تمام شادی ام را به او میدهم

او تمام غمش را به من...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza
۲۲-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ :عصر
ارسال: #2
RE: دیگه خسته شدم
خسته نباشید ...

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۲-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ :عصر
ارسال: #3
RE: دیگه خسته شدم
(۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشید ...

زنده باشیدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما خسته نباشید با این درس خوندنتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میزنی غایب به علت امتحان همش اینجا پلاسی کهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من و

پاییـــــــــز

هر صبح بی هیچ منتی

داراییمان را

با هم قسمت می کنیم...

من تمام شادی ام را به او میدهم

او تمام غمش را به من...
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خسته ام از عشق هم خسته... fictional 0 322 ۱۰-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ :عصر
آخرین ارسال: fictional
  خسته ام manjoon 0 356 ۵-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ :عصر
آخرین ارسال: manjoon
1 (9) خسته ام... nasrin67 0 438 ۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Rastak432 (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری