شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

راهنمایی خرید کتاب #Cزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: AliReza
آخرین ارسال: sima
پاسخ: 7
بازدید: 1596

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 3.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمایی خرید کتاب #C

۲۳-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ :عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #1
راهنمایی خرید کتاب #C
باسلام خدمت دوستان
از عزیزانی که در زمینه برنامه نویسی به زبان #C فعالیت داشته اند خواهشمندم یه منبع خوب به بنده و سایر دوستان علاقه مند معرفی کنند
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sima
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ :صبح، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #2
RE: راهنمایی خرید کتاب #C
با سلام خدمت شما برادر.
خوب بذاريد به شما ماهيگيري ياد بدم تا اينكه خود ماهي را به شما بدم. به نظرم من اول وقتي مي‌خواهيد كتاب خريد كنيد ببنيد كه چه انتشاراتي در اون زمنيه خوب هستند. مثلا در زمينه كتاب‌هاي كنكور ارشد راهيان ارشد و پوران پژوهش و مقسمي حرف‌هاي اول را مي‌زنند. نكيته بعدي ببينيد كه چه نويسنده‌اي در زمينه‌اي كه مي‌خواهيد كتاب خريد كنيد قابل است. در زمينه ساختمان داده تا جايي كه بنده اطلاع دارم يه نويسنده هندي است كه كتاب عالي دارد.
نكته بعدي اين كه اگر نويسنده مورد نظر شما فردي خارجي باشد، بحث مترجم و زبان در اين بين مطرح مي‌شود. پيشنهاد بنده به شما اين است كه كتاب اصلي و ترجمه نشده را تهيه كنيد كه هم زبان شما بهبود يابد و هم هيچ كس (منظورم مترجم است) به خوبي نويسنده در يادگيري و بيان مفهوم عالي نمي‌باشد. برخي ترجمه‌هاي جعفر نژاد قمي خوب بود ولي الان در خيلي از زمينه‌ها درست به ترجمه زده و زياد ترجمه‌هاي خوبي منتشر نمي‌كند.
نكته بعدي اينكه پس از شناسايي مولف، مترجم و انتشارات كتاب را بازرسي نماييد. به اين صورت كه تعداد فصل‌ها و دسته‌بندي‌ها را نگاه بنماييد. پس از آن چندين صفحه متفاوت و تقريبا از هر فصل يك صفحه را باز نماييد و متن آن را بخوانيد، ببينيد متن روان و گيرايي دارد يا خير.

خوب در پايان بنده به شما مرجع كامل C# 2008 از انتشارات كانون نشر علوم را به شما پيشنهاد مي‌كنم. به دلايلي كه در بالا بيان نمودم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما مي‌توانيد اين كتاب را به صورت اينترنت از اين سايت همين انتشارت با پرداخت فقط هزينه پشت جلد كتاب، آن را درب منزل تحويل بگيريد.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط AliReza ، MostafA ، Administrator ، nasrin ، الهه ، sima ، yasi ، Glaxy
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ :عصر
ارسال: #3
من رفته بودم نمایشگاه کتابای آموزش سی شارپ 3 یا 4 تا بودن
C#‎ 2010 از محمد محمدی
C#‎ 2008 کانون نشر علوم
C#‎ 2005دایتل ترجمه ..!!یادم نیست
من تا ی حدودی سی شارپ بلدم و خیلی دوس دارم مباحث شی گرایی و wpf و wcf رو مطالعه کنم کتاب زبون اصلی هم برای شروع اصلا مناسب نمیبینم ...خواستم بپرسم کسی هست که این کتابا رو خونده باشه و ی راهنمایی بکنه که زبون کدوم روان تره ؟ و برای یادگیری مناسبتر؟
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط الهه
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ :عصر
ارسال: #4
نقل قول: معمولا دوستانی که می خوان تازه برنامه نویسی سی شارپ رو شروع کنن این سوال رو مطرح می کنن که از کجا و چگونه شروع کنم که البته مطلب جدیدی نیست و بخوبی همه چیز بیان شده
اما بد نیست درمورد کتابهایی که در دست هست و ترجمه شده صحبت بشه دوستان تجربیات خودشون رو بیان کنن البته اینها همه نظرات شخصی هست ولی تا حدودی می تونه راه گشا باشه.
چند وقت پیش یکی از دوستانم با اینکه تجربه برنامه نویسی داشت کتابی خریده بود که می گفت هیچی ازش متوجه نمی شم! خواستم که کتابو بیاره یه نگاهی بهش بندازم همین کتاب آموزش "آموزش جامع C#‎‎ 2010" بود
باور کنید من خودم سالهاست برنامه نویسی و تدریس می کنم اما چیزی از این کتاب نفهمیدم. بقدری اون موقع عصبانی شدم که می خواستم تاپیک بزنم که این کتاب رو نخرید. حتی دو سه بار دیگه نگاهی بهش انداختم ولی واقعا بد ترجمه شده و در یک کلمه افتضاح هست حتی یک فصل در مورد آموزش WPF داره که اگه اشتباه نکنم آموزش آقای مهدی کیانی در این سایت رو کپی کرده (نمی دونم با اطلاع ایشون بوده یا ...)
از عنوان غلط انداز کتاب هم مشخص هست مگر می شود در یک کتاب مبانی سی شارپ برنامه نویسی تحت ویندوز و وب ، WPF و ... آموزش داده بشه!!! امکان نداره
در هر صورت من توصیه می کنم هرگز این کتاب رو نخرید و در مورد کتاب ترجمه شده هم بدونید که ترجمه خوب کمه. پیشنهاد همون کتاب آقای هاشمیان و آقای نصیری هست و چون تالیف هست مطمئنا این چنین مشکلات رو نداره. در ضمن برای رسیدن به دات نت 4 لازمش اینه که مفاهیم قبلی دات نت 2 و 3 و 3.5 رو خوب بدونید هیچ وقت این تصور رو نکنید که آموخته هاتون دور ریخته خواهد شد

موفق باشید
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #5
عنوان: آموزش ویژوال سی شارپ 2005 نویسنده: سید محمد هاشمیان منتشر کننده: ؟ تعداد صفحات: 951 صفحه حجم فایل: 9.88 مگابایت

محتویات: - آشنائی با محیط ویژوال استودیو 2005
- چهارچوب دات نت و ارتباط آن با سی شارپ
- نوشتن نرم افزار
- کنترل روند اجرای برنامه
- کارکردن با ساختار داده ای
- ایجاد برنامه های ویندوزی
- نمایش کادر محاوره ای
- منوها
- ساختن اشیاء
- مباحث پیشرفته برنامه نویسی شیئ گرا
- اشکال زدائی و کنترل خطا در برنامه
- ایجاد کتابخانه های کلاس
- ایجاد کنترلهای سفارشی
- ایجاد برنامه های گرافیکی
- استفاده از بانکهای اطلاعاتی
- برنامه نویسی SQL Server و ADO.NET
- برنامه های مبتنی بر وب
- تشخیص هویت در برنامه های تحت وب
- XML و ویژوال سی شارپ 2005
- وب سرویس ها و .NET Remoting
- توزیع برنامه های کاربردی
- ایجاد برنامه های موبایل

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا

پسورد فایل: "www.aghazeh.com"
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
 سپاس شده توسط الهه ، yasi
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #6
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
 سپاس شده توسط الهه ، Glaxy
۲۳-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ :صبح
ارسال: #7
یک کتاب دیگه ....از آقای اسلام احمدزاده
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
 سپاس شده توسط MostafA
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
sama (۶-۵-۱۳۹۴, ۰۶:۳۷ :عصر)، nm7 (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ :عصر)، F A R Z A N E (۳۰-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ :عصر)، bitmaz (۲۴-۷-۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری