شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

راهنمایی در انتخاب موضوع واستادراهنمازمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: abdi66
آخرین ارسال: najmehjoon
پاسخ: 3
بازدید: 433

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمایی در انتخاب موضوع واستادراهنما

۲۴-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ :عصر
ارسال: #1
1 (17) راهنمایی در انتخاب موضوع واستادراهنما
سلام دوستان
من این ترم سمینار برداشتم و ترم بعد انشالله میخواهم پروژه بردارم

موضوعی که خودم دوست دارم کار کنم انبارداده ها است
البته این موضوع خیلی مفصل است ومن در کارشناسی هم این موضوع را برای پروژه برداشتم درآن زمان من فقط آمدم و تعریف خود انبارداده -دلایل استفاده-تاریخچه و چند مقاله را ترجمه کردم البته در مورد پیاده سازی یک مختصر کارهایی انجام دادم ولی نه آنقدر وسیع

حال از شما دوستان عزیز میخواهم راهنمایی بگیرم که در چه مورد انبارداده ها می توان تحقیق وتتبع کرد البته برای سمینار هم میخواهم روی این موضوعات کارکنم ولی سمینار نهایت به ترجمه چند مقاله ختم شده و تمام ولی پروژه خیلی برام مهمه

برای استاد راهنما هم میگویند دکتر فرهودی نژاد و دکتر فراهی
ولی بعضی از دوستان میگویند دکتر فرهودی نژاد عالیه
ولی من خودم میخواهم با دکتر قربان نیا کارکنم چون هم نمره برام مهمه و...
ولی ایشان فکر نکنم زیاد آشنایی داشته باشه
حالا من چیکار کنم؟

خلاصه : موضوعی از انبارداده ها که جالب باشه واسه تحقیق وتتبع؟"پروژه"
و استاد راهنمای پروژه کسی که خوب باشه ونمره بده البته میدونم بستگی به داور داره ولی خوب استادش مهمه؟

ممنونمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انصاریمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ :صبح
ارسال: #2
RE: راهنمایی در انتخاب موضوع واستادراهنما
دکتر قربان نیا در زمینه شبکه و سیستم عامل کار میکنه.
شنیدم دکتر فراهی سختگیری میکنه ولی واقعا کار میکنه.شما ضمن مهم بودن نمره اینو هم در نظر بگیرین که اگه مقاله ای از توی سمینارتون استخراج بشه که ارزش اکسپت شدن داشته باشه برای دکتری بهتره.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ :عصر
ارسال: #3
RE: راهنمایی در انتخاب موضوع واستادراهنما
منم این ترم سمینار دارم و ترم بعد پایان نامه اما در دوره کارشناسی رو تشخیص نفوذ کار کرده بودم که الان نمیتونم این موضوع استفاده کنم و الان برا مشکل شده انتخاب موضوع و با اکثر اساتید هم در ارتباطم میگن باید خودت موضوع انتخاب کنی و ما تایید کنیم

این تجربه رو بخاطر بسپارید اگه میخواهید ادامه تحصیل بدید چه داخل و چه خارج حتما باید موضوع پایان نامه با رشته ای که میخواهید ادامه تحصیل بدید یکی باشه و گرنه دچار مشکل میشید تو مصاحبه دکترا
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موضوع برای پروژه چی انتخاب کنم؟ Administrator 0 2,214 ۳۰-۸-۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ :عصر
آخرین ارسال: Administrator

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
38 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ :عصر)، fahime.azad69 (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ :عصر)، mahan (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ :عصر)، Rastak432 (۲۴-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ :عصر)، azar (۱۹-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ :عصر)، habib (۲۴-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ :عصر)، dara (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ :عصر)، shaytan2008 (۱۴-۲-۱۳۹۴, ۰۵:۳۹ :صبح)، Peyman (۱۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ :عصر)، abdi66 (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ :عصر)، motamed (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ :عصر)، zandieh (۶-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ :عصر)، saba_asali (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ :عصر)، samaneh (۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ :عصر)، pnsabz (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ :عصر)، h_v1988 (۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ :عصر)، rkazpnu (۱۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ :صبح)، najmehjoon (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ :صبح)، flower.fbvon (۶-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ :صبح)، keshavarzi.fam (۶-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ :صبح)، مهران سیاحیان (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ :عصر)، lahijani (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ :عصر)، saba13901390 (۶-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ :صبح)، samagh (۶-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ :عصر)، hosna (۷-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۴۶ :عصر)، elham_torki (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ :صبح)، amash (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :عصر)، ali6226 (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ :عصر)، samisami (۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ :عصر)، یلدا (۱۳-۱۱-۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ :عصر)، babaipour (۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ :صبح)، eli88 (۲۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ :عصر)، farbodi (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ :عصر)، zanver (۳۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ :صبح)، فاطیما افشار (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ :صبح)، ida (۲۶-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ :صبح)، hadiopera (۲۸-۳-۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ :صبح)، ali_pgu95 (۲۷-۵-۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری