شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

راهنمایی در انتخاب واحـــــدزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۱۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: nasrin67
پاسخ: 6
بازدید: 762

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمایی در انتخاب واحـــــد

۱۹-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #1
راهنمایی در انتخاب واحـــــد
سلام به همه دوستای گل و خوبممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم حال همتون خوب باشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من این ترم آخرمه از دروس اختیاری فناوری اطلاعات ، مهندسی اینترنت و سیستم اطلاعات مدیریت رو پاس کردم حالا کلا دوتا درس اختیاری برام مونده از اونجایی که میخوام بشینم برا ارشد بخونم نمیخوام این دوتا درس سنگین باشن پس راهنمایم کنید از بین درسای زیر چی بگیرم که راحت تر و سبکتر باشه که وقتمو نگیره
ممنون میشم راهنمایم کنید
شئ گرا ، شبیه سازی، محاسبات عددی ، گرافیک کامپیوتری 1 و 2 ، نظریه گراف ،مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR
۱۹-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ :عصر
ارسال: #2
RE: راهنمایی در انتخاب واحـــــد
با سلام. اگر اجازه بدید بنده راهنمایی می کنم.
به نظر من روش ها محاسبات عددی. به چند علت.: 1- درس راحتی است. درسته یکم زیاد فرمول داره ولی خیلی شیرین و راحته. 2- اگر برای ارشد می خونید یکی از منبع های ارشد هم هست. 3- یه منبع خوب برای نمره بالا گرفتن توی امتحان هم هست. شما برای روش های محاسبات عددی می تونید از کتاب راهیان ارشد استفاده کنید. من دارمش اگر خواستید می دم که یه کپی ازش بگیرید. شاید فردا شایدم پس فردا بیام دانشگاه برای کار فارغ التحصیلیم.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط nasrin67 ، kaka ، nasrin ، maryam ، STAR
۱۹-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ :عصر
ارسال: #3
والا من که هنوز به این مرحله نرسیدم اما میدونم گرافیک درس سنگینیه اینطور که دوستام گفتم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، kaka ، nasrin ، maryam
۱۹-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ :عصر، توسط mohammad.)
ارسال: #4
سلام
اگه میونتون با دروسه حفظی خوبه در حد همون فناوری اطلاعات و سیستم اطلاعات مدریت و اندیشه اسلامیه پیشرفته من شی گرا رو پیشنهاد می دم که بر عکس اسمش اصن هیش ربطی به برنامه نویسی نداره نمی دونم این کتابو از کجا آوردنه یه بیستام مولف داره کتابشم نه فارسون گیر میاری نه شهرکرد اما کپیش موجود من که با خودش اصن حال نکردم اما با نمرش بدجور حال کردم اصن یه وضعی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دروس خودتون پاس کردم و همین شی گرا و آخریشم گرافیک ... اما گرافیک . این درس شرطیه .به شرطی که کدوم استاد بردار کی تصیح کنه . تا اونجایی که من خوندم که کلا 2 فصل اولش خوندم درس شیرینیه اما حجمش حجمه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته استاد ما آقای حاتمی بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، STAR ، nasrin ، maryam
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ :صبح
ارسال: #5
شی گرایی درس حفظیه و اگه بخونی با نمره خوب پاس میشه ، مباحث پیشرفته هم حفظیه
ولی محاسبات و شبیه سازی دروس تحلیلی هستن ، من شیبه سازی رو پاس کردم درس جالبیه ، شی گرایی رو هم پاس کردم ، به نظرم هر دو دروس خوبی هستن ولی اگه میخوای وقت کمتری بذاری شی گرایی رو بردار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، maryam ، nasrin67 ، STAR
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ :عصر
ارسال: #6
خیلی خیلی ممنون به خاطر راهنمایتون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط mohammad ، Masoud Ebrahimi
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
STAR (۱۶-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری