شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

راه اندازی صندلی داغ در تالار زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۰۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: mahdi
پاسخ: 41
بازدید: 3733

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راه اندازی صندلی داغ در تالار

۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ :عصر
ارسال: #1
راه اندازی صندلی داغ در تالار
سلام

دوستان قرار است بعداز امتحانها صندلی داغ راه اندازی شود.
من خودم شخصا به طور کلی مخالف راه اندازی صندلی داغ در تالار هستم...
چون به نظرم وجود صندلی داغ مانع از تلاش و حرکت ما برای پیشرفت تالار در مطالب علمی و .... میشود.

من نظر خود را گفتم.
شما هم نظرات خود را بیان کنید.
البته تصمیم نهایی با مدیریت محترم استمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط seda
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ :عصر
ارسال: #2
RE: راه اندازی صندلی داغ در تالار
من موافقم
میتونیم هم فعالیت علمی داشته باشیم هم در کنارش صندلی داغ ، به نظر من که ایده جالبیه .
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ :عصر
ارسال: #3
از همین الآن گفته باشم، چه صندلی داغ راه بیفته، چه نیفته، من زیر بار نشستن روی صندلی نمیرم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار توی SNU این کلاه سرم رفت واسه هفت پشتم بسه... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا مارک ژلی که موقع عکس گرفتن به موهام زده بودم رو هم ازم پرسیدن... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka ، Ahmad ، Masoud Ebrahimi
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ :عصر
ارسال: #4
همینش جذابه دیگه ، اتفاقا حالا که این طور شد ایشالا که راه میفته مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #5
دوستان لطفا همه نظرات خود را بیان کنند.
دلیل هم بیارن...

وجود صندلی داغ به نظرمن یک سرگرمی برای تالار میشه که به نفع تالار نیست...

من هم به خاطر یکسری مسایل امنیتی نمیتونم رو صندلی داغ بنشینم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان اگر هم قرار شد صندلی داغ راه اندازی بشه لطفا همین الان تکلیف خودتون روشن کنید... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیریت محترم هم لطفا اگر صندلی داغ راه اندازی شد برای افراد آنلاین تالار برقرار باشه و مهمانانی که از مطالب تالار استفاده میکنند نتوانند مطالب صندلی داغ را دسترسی داشته باشند

ممنون
 سپاس شده توسط nasrin
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ :عصر
ارسال: #6
نظر اکثریت شرطه شخصا نظری ندارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو چشم برا مهمان ها میبندمش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط kaka
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ :عصر
ارسال: #7
(۱۴-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا همه نظرات خود را بیان کنند.
دلیل هم بیارن...

وجود صندلی داغ به نظرمن یک سرگرمی برای تالار میشه که به نفع تالار نیست...

اولش یه چیز دیگه گفتی منم سپاس زدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با این نظر مخالفم.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط kaka
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ :عصر
ارسال: #8
نسرین خانم من 2 -3 بار مطلبم ویرایش کردم
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر ناراضی هستی سپاست را لغو کن
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ :عصر
ارسال: #9
دلیل اولی که من برای وجود صندلی داغ میارم اینه که روابط بین افراد گرمتر میشه
نمونش، من تو انجمن صعود تا قبل از نشستن آقا ابراهیم روی صندلی اصلا ایشون رو نمی شناختم
ولی با نشستنشون با هم دوست شدیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیل بعدی :
ما اینجا یه خونواده ی کوچولوی مجازی تشکیل دادیم
اعضای خانواده باید بهتر همدیگه رو بشناسن

بازم اگه دلیلی به ذهنم رسید میگم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ :عصر
ارسال: #10
(۱۴-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از همین الآن گفته باشم، چه صندلی داغ راه بیفته، چه نیفته، من زیر بار نشستن روی صندلی نمیرم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار توی SNU این کلاه سرم رفت واسه هفت پشتم بسه... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا مارک ژلی که موقع عکس گرفتن به موهام زده بودم رو هم ازم پرسیدن... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی داری میگی داداش
من خودم اولین صندلی رو برات میسازم و روش با خط درشت می نویسم:
راننده ی محترم صندلی: آقا مصطفی، مدیر ارشد تالارمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تو تالار قبلی قسمتم نبود که از تو سوال بپرسم، هر جور هم که شده می شونمت رو صندلیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی گلی آقا مصطفیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست دارممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط MostafA
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی دوباره مسابقه Masoud Ebrahimi 10 1,550 ۱۴-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ :صبح
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT
  پیشنهاد صندلی داغ مهران امانی 41 2,865 ۹-۲-۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ :عصر