شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

رایت سی دی زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۱۷ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nematolahi_22
آخرین ارسال: Ahmad
پاسخ: 15
بازدید: 1143

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رایت سی دی

۲۲-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ :عصر
ارسال: #1
رایت سی دی
سلام دوستان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه دی وی دی دارم می خوام بزنم رو دو تا سی دی فقط مشکل اینجاست که دی وی دی تصویری است یعنی می خوام طوری رایت کنم که رو دستگاه سی هم بخونه با نرو قسمت ویدئو که میرم فقط گزینه های مربوط به دی وی دی رو داره
ممنون میشم راهنمایی کنید .
در شکار معرفت با عشق پیمان بسته ایم

در میان عاشقان ما عاشق دل خسته ایم

در جواب بی وفایی مهربانی کرده ایم

مهربانی را به رسم معرفت طی کرده ایم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۲-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ :عصر
ارسال: #2
RE: رایت سی دی
توی نرو میشه گزینه هارو به cd تغییر داد. اگه dvd که دارید dvd video هستش اول با یه نرم فزار converter تبدیل فرمتش کنید و اگه میخوایید بزنیدش رو 2تا cd سعی کنید همون موقع که تبدیل فرمتش میکنید به دو قسمت تقریبا مساوی تقسیمش کنید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد توی نرو بگردید دنبال گزینه Create video cd یا یه همچین چیزی(خیلی وقته استفاده نکردم یادم نیست) و هر قسمت رو بزنید روی یه cd.

دقت کتید اگه مدت زمان فیلمتون خیلی زیاد باشه ممکنه روی 2تا cd جا نشه و مجبور بشید بزنیدش رو 3تاcd.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ice girl ، Administrator ، Rastak432 ، nasrin67
۲۴-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ :عصر
ارسال: #3
سلام
من نرم افزار تبدیل رو دانلود کردم و نصف دی وی دی رو اضافه کردم و به وی سی دی تبدیل کردم و از 20 تا فقط 10 تا رو باز می کنه
باید چه کار کنم ؟
ممنون

۲۴-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ :عصر
ارسال: #4
منظورتون از 10 تا از 20 رو درست نمیفهمم؟؟ یعنی 20 تا فایل رو تبدیل کردید ولی فقط 10تا فایل سالمه و اجرا میشه؟ یه عکس از صفحه درایو dvd بذارید تا راحت تر راهنماییتون کنم.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط ice girl
۲۴-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ :عصر
ارسال: #5
اره ببینید دی وی دی من 40 تا ترک داره و من موقع تبدیل نصفش کردم یعنی هر 20 تا ترک رو یکبار تبدیل کردم ولی فقط حدود 20 تاش اجرا میشه و سالمه

۲۴-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ :عصر
ارسال: #6
اون چندتا فایل که خراب شذه رو یه بار دیگه تک تک تبدیل کنید اگه بازم مشکل داشتن از یه نرم افزار دیگه مثل any video converter یا هرچیزی که خودتون سراغ دارید استفاده کنید.
بعد از تبدیل فرمت تمام فایلها، برید تو نرو و Create video cd رو انتخاب کنید اونجا وقتی فایلها رو اضافه می کنید خود نرم افزار نشون میده که چندتا فایل روی یه cd جا میشه.
 سپاس شده توسط ice girl
۲۴-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ :عصر
ارسال: #7
ورژن نرو من 10 هست ولی Create video cd ندارم
یعنی یه قسمتی به اسم ویدئو دارم ولی فقط دی وی دی داره

۲۴-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ :عصر
ارسال: #8
فکر کنم این نرو که شما نصب کردید نسخه lite باشه و امکان رایت VCD رو نداره. برای رایت VCD باید نسخه کامل رو نصب کنید.
 سپاس شده توسط ice girl
۲۴-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ :عصر
ارسال: #9
حتما باید با nero باشه نمیشه با یه نرم افزار دیگه dvd رو به vcd تبدیل کنید نرم افزار زیاد هست برا این کار
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط Ahmad ، ice girl
۲۸-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ :صبح
ارسال: #10
نه حتما نرو لازم نیست نرم افزار دیگه هم باشه اشکال نداره فقط بشه دی وی دی رو زد روی سی دی

من نرو نسخه پایین تر رو هم نصب کردم که vcd داره ولی add رو می زنم که فایلها رو اضافه کنم پیغام میده میگه نمیشه
حتی همون فایلهای رو که تبدیل کردم باز هم میگه نمیشه add کنم نمی دونم باید چه کار کنم
ممنون

ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چجوری میشه از روی سی دی که قفله رایت کرد؟ z.d 6 627 ۱۳-۱۲-۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ :عصر
آخرین ارسال: z.d

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
nematolahi_22 (۱۹-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری