شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

ردين معصومي: در اين شرايط از كشتي خداحافظي نمي‌كنم/ براي چه به لهستان بروم؟زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۵۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 371

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ردين معصومي: در اين شرايط از كشتي خداحافظي نمي‌كنم/ براي چه به لهستان بروم؟

۲۱-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ :عصر
ارسال: #1
ردين معصومي: در اين شرايط از كشتي خداحافظي نمي‌كنم/ براي چه به لهستان بروم؟
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملي‌پوش وزن 120 كيلوگرم كشتي آزاد مي‌گويد با وجود اين كه در مسابقه انتخابي مقابل كميل قاسمي آماده نبود، اما به خاطر قولي كه چهار سال پيش مبني بر اين كه هر كشتي‌گيري او را شكست دهد بايد به المپيك برود، از تيم ملي تا بعد از المپيك كناره‌گيري مي‌كند.

فردين معصومي در گفت‌وگو با خبرنگار كشتي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: چهار سال پيش اعلام كرده بودم براي المپيك لندن هر كشتي گيري در مسابقه رودررو بتواند من را شكست دهد، دو بنده المپيك نوش جانش باشد. الان هم روي حرفم هستم. وقتي از قاسمي باختم، ديگر حرفي از المپيك نمي‌زنم، اما در جواب بعضي‌ها كه دم از جوانگرايي مي‌زنند، مي‌‌خواهم بگويم چرا مسابقه هادي و قاسمي پنج تايم مساوي دارد؟ اين است جوانگرايي؟ اين كار را من هم مي توانستم انجام بدهم.

وي ادامه داد: از كادر فني به خاطر فرصت‌هايي كه به من داد تشكر مي‌كنم. متاسفانه براي مسابقه انتخابي آمادگي مناسبي نداشتم و آسيب ديده بودم. به هر حال من به كميل قاسمي باختم و براي او در لندن آرزوي موفقيت مي‌كنم.

معصومي در پاسخ به اين سوال كه با توجه به اين كه قبلا گفته بوديد فقط تا المپيك كشتي مي‌گيري، آيا روي حرفتان هستيد؟ پاسخ داد : من قبلا اين صحبت را كرده بودم و به همين دليل هم به مسابقات لهستان نمي‌روم، چون من كه كشتي‌گير جواني نيستم كه بروم و ميدان ديده شوم. ديگر اميدي براي حضور در المپيك نيست، پس چرا به لهستان بروم؟ اگر كادر فني بخواهد براي كمك به قاسمي در اردو حضور داشته باشم، اين كار را مي‌كنم، اما به هيچ مسابقه‌اي نمي‌روم.

وي افزود: اما مطمئن باشيد فردين معصومي در اين شرايط از تيم ملي خداحافظي نمي‌كند و مي‌‌خواهم تمرين كنم و در يك شرايط ايده‌آل از تيم ملي كنار بكشم. كسي نمي‌تواند براي من تصميم بگيرد كه از تيم ملي خداحافظي كنم يا نه!

معصومي در پايان گفت: براي ليگ آينده با تيم ثامن الحجج (ع) قرارداد بسته‌ام. از ديروز (شنبه) زير نظر محسن كاوه تمريناتم را آغاز كرده‌ام و مي‌‌خواهم در ليگ به آنچه كه مي‌خواهم برسم. بعد از ليگ از تيم ملي خداحافظي خواهم كرد.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محمد بنا: با مديريت فعلي فدراسيون كار نمي‌كنم/ حاضرم پول بدهم و در كشتي فرنگي بمانم mahdi hashemi 0 305 ۱۴-۷-۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ :عصر
  يك طلا، يك نقره و يك برنز ايران در تورنمنت كشتي فرنگي اوكراين mahdi hashemi 0 336 ۲۸-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ :صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری