شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
خريد شارژ آز پي ان يو فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو تبلیغات

روز و محل تشکیل کلاسزمان کنونی: ۳۱-۶-۱۳۹۳، ۰۱:۴۰ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mortazavi
آخرین ارسال: Mariam2020
پاسخ: 4
بازدید: 295

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روز و محل تشکیل کلاس

۶-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ :صبح
ارسال: #1
روز و محل تشکیل کلاس
سلام دوستان
کسی می دونه کلاس سیستم های خبره و مهندسی دانش با استاد فراهی این ترم چه روزهایی و کجا تشکیل میشه؟
من دانشجوی واحد شمیرانات هستم البته
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ :عصر
ارسال: #2
RE: روز و محل تشکیل کلاس
باز هم سلام
واقعا هیچ کس این درس رو نداره؟
دوستان لطف کنند اگر کسی شماره تلفن از آموزش دانشگاه شمیرانات داره برام بذاره
شماره دانشگاه رو دارم اما هیچ داخلی اش جواب نمیده!
ممنون
۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۳۱ :عصر
ارسال: #3
لطفا انجمن رو خوب بگردین بعد پست بذارین.این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۱۸-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ :صبح
ارسال: #4
(۶-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ :صبح)mortazavi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی می دونه کلاس سیستم های خبره و مهندسی دانش با استاد فراهی این ترم چه روزهایی و کجا تشکیل میشه؟
من دانشجوی واحد شمیرانات هستم البته
ممنون

rooz e 3shanbe in hafte system khebre ostad farahii saate 8 ta 12 dar sakhteman(aban) khiaboon azodi
bargozar mishe
fek konam klas e 205 bood
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
41 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ :صبح)، MostafA (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ :عصر)، nasrin67 (۶-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ :صبح)، STAR (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ :صبح)، nasrin (۱۹-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ :عصر)، fahime.azad69 (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ :عصر)، mahan (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ :عصر)، marjan (۱۹-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ :عصر)، AliMirzaie (۴-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ :صبح)، sahar.n (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ :عصر)، af.rad (۶-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ :عصر)، parva (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ :صبح)، mozhgan_7327 (۲۰-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ :عصر)، dara (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ :عصر)، zandieh (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ :عصر)، mambagher (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ :عصر)، amir1392 (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ :صبح)، BahramHedayati (۲۳-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ :عصر)، 917723179 (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ :عصر)، divoon (۱۰-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ :عصر)، pnu_shemiranat_user (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :صبح)، charso361 (۹-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ :صبح)، masterstudent (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ :عصر)، sama (۶-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ :صبح)، ابی1 (۹-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ :عصر)، اسیر خودم (۱۲-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ :صبح)، arshad (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ :عصر)، mdangar (۶-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ :عصر)، mzmzmzz (۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ :عصر)، elham_torki (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ :عصر)، Mariam2020 (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ :عصر)، mohammad92 (۳۰-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ :عصر)، software51 (۱۹-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ :صبح)، 323_maryam (۲۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ :صبح)، mortazavi (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ :صبح)، ahrar (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ :عصر)، farzinyou (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ :صبح)، samisami (۱۹-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ :صبح)، سمیه گنجی (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ :عصر)، bakhsha (۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ :عصر)، kamrangilak (۱۸-۶-۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
جزوات کنکور ارشد کامپيوتر و آي تي نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری