شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

روش دانلود مقالات از سایتهای مختلفزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۴:۱۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: dara
پاسخ: 17
بازدید: 5328

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روش دانلود مقالات از سایتهای مختلف

۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ :عصر
ارسال: #1
1 (15) روش دانلود مقالات از سایتهای مختلف
روش دانلود مقالات از سایتهای مختلف

روش اول
در لینک زیر درکمتر از 24ساعت لینک مقاله ای که درخواست دادید را دانلود میکنند و دراختیار کاربر میگذارد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روش دوم
وارد سایت زیر شوید، و عنوان مقاله تون رو وارد کنید
وقتی عنوان رو زدید و جستجو کردید وارد سایت گوگل اسکولار میشه و اونجا رو مقاله کلیک کنید و وارد سایت اصلی میشه که میتونید از اونجا مقاله رو دانلود کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روش سوم

برای دانلود مقاله به این ترتیب عمل کنید:
ابتدا وارد تنظیمات پ ر و ک س ی مرورگر خودتان شوید
بصورت زیر تنظیم کنید ip و port در مرورگر فایرفاکس
Options> Optios>Advanced> Network> Settings> Manual proxy configuration
را بزنید Use this proxy تیک گزینه
بصورت زیر تنظیم کنید ip و port اگر از مرورگر کروم استفاده میکنید:در مرورگر کروم
Settings> Advanced> Under The Hood> Change proxy settings
سپس یکی از آدرس آی پی و پورت های زیر را وارد کنید
۲۰۲/۲۰۱/۵/۲۴۴:۳۱۲۸
۲۰۲/۱۱۸/۲۵۳/۱۱۱:۳۱۲۸
۲۱۱/۸۶/۱۵۶/۱۱۱:۳۱۲۸
۲۰۲/۱۱۸/۲۳۶/۱۳۰:۳۱۲۸
۲۰۲/۱۹۴/۱۷۷/۲۰:۳۱۲۸
۱۴۷/۳۱/۱۸۲/۱۳۷:۸۰۸۰
۱۲۵/۲۱۶/۱۴۴/۱۹۹:۸۰۸۰
۲۱۹/۲۴۲/۵۰/۵۰:۸۰۸۰
۲۱۸/۱۹۴/۹۱/۲۳۸:۸۰۸۰
۲۰۲/۱۱۸/۲۵۰/۲۳۴:۸۰۸۰
۲۰۲/۳۸/۹۵/۶۶:۸۰۸۰
۱۴۷/۳۱/۱۸۲/۱۳۷:۸۰
۱۱۵/۲۵/۲۱۶/۶:۸۰
۲۰۲/۱۱۶/۱۶۰/۸۹:۸۰
۲۰۲/۳۸/۹۵/۷۵:۸۰
۲۲۲/۱۹۷/۲۱۴/۹۱:۸۰۸
۲۰۳/۱۳۱/۲۱۲/۱۶۶:۳۱۲۸
۲۱۱/۸۶/۱۵۶/۱۱۱:۳۱۲۸
۱۵۰/۱۴۰/۱۴۱/۱۹۵:۳۱۲۸
۲۱۹/۲۴۲/۵۰/۵۰:۸۰۸۰
۲۰۲/۱۱۴/۲۰۵/۱۲۵:۸۰۸۰
۲۱۸/۱۹۴/۹۱/۲۳۸:۸۰۸۰
۲۰۲/۱۱۹/۲۳۶/۶۹:۸۰۸۰
۱۲۱/۲۵۱/۲۵۵/۲۳۷:۸۰۸۰
۱۱۰/۱۶۴/۶۲/۱۹۱:۸۰۸۰
۱۲۱/۲۵۱/۲۵۴/۲۱۳:۸۰
۱۵۰/۱۴۰/۱۴۱/۱۹۵:۳۱۲۸
۲۱۱/۸۶/۱۵۷/۱۱۱:۳۱۲۸
۲۱۱/۸۶/۵۶/۲۰۵:۳۱۲۸
۲۰۲/۱۲۰/۳۷/۱۳۴:۳۱۲۸
۲۰۲/۱۱۹/۱۹۹/۱۴۷:۸۰۸۰
۲۰۲/۱۱۲/۱۱۳/۷:۸۰
۲۱۱/۸۳/۱۰۵/۱۹:۸۰۸
۲۱۰/۳۴/۱۵/۱۰:۸۰۸

حالا می توانید بدون محدودیت مقالات خودتون رو از سایت IEEE به صورت کامل دانلود کنید.

نکته مهم: وقتی دانلود مقالات تمام شد، در آخر کار حتما Sign Out کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، Administrator ، mohammad ، farhad ، pegah.kh ، nasrin ، nasrin67 ، soha ، atefeh.m ، dara ، Yaser ، parisan92
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ :عصر
ارسال: #2
RE: روش دانلود مقالات از سایتهای مختلف
سلام

من وقتی ip و پورت رو وارد میکنم کلا صفحه رو لود نمیکنه

میخوام مقاله دانلود کنم ولی نمیشه
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ :عصر
ارسال: #3
سلام
نسرین خانم؛ من این راهکار خودم امتحان نکردم ولی از دوستانم هرکسی کار کرده جواب داده
ولی باتوجه به اینکه گفته شده عمر آی پی ها محدود هست ممکنه توی دانلود خطا میده!
یک راهکار دیگه هم هست که جوابگو بوده..صبرکنید از توی ایمیلم روش دانلود را براتون بگذارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ :عصر
ارسال: #4
بعد از پیدا کردن مقاله؛آخر دامنه سایت عبارت sci-hub.org را اضافه کنید.

(البته یک ف ی ل ت رشکن ترجیحا freegate در حالت اجرا باشد). بعد از این کار شما به یکی از دانشگاه های سایر کشورها وصل شده و امکان دانلود برای شما فراهم می شود.

به مثال زیر دقت کنید:
فرض کنید دنبال دانلود این مقاله هستید:

ieeexplore.ieee.org/xpl/articleDetails.jsp?tp=&arnumber=6007573&contentType=Conference+Publications&queryText%3Dfuzzy

حالا به آدرس بالا عبارت گفته شده را اضافه می کنیم
ieeexplore.ieee.org.sci-hub.org

و با ادامه لینک کاری نداریم؛ حالا امکان دانلود برای شما فراهم خواهد شد.
 سپاس شده توسط nasrin ، dara
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ :عصر
ارسال: #5
ممنون عزیزم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه یه کم درباره چگونگی خوندن یه مقاله انگلیسی و نحوه ارائه اون توضیح بدی ؟

یکی از استادامون گفته که یه مقاله درباره یه موضوعی تو سیستم عامل پیشرفته بیاریم ، با موضوعاتش آشنایی ندارم و دانلود هم نمیتونم کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط kaka
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ :عصر، توسط soha.)
ارسال: #6
سلام استاد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایت واسه ترجمه تخصصی هست؟؟ حداقل کلمه ها بشه ترجمه کرد
من کور شدم تازه ی صفحه شد سه شنبه باید 6 صفحه ببرم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ :عصر
ارسال: #7
الان که این روش رو انجام دادم لینک زیر امد

۱۴-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #8
خواهش میکنم

خوندن مقاله تقریبا یک راهکار خاصی میخاد که توی مرحله اول وبرای شروع خوندن مقاله کمی سخت به نظر میاد.
من خودم زبان انگلیسی ام ضعیف بود و هست! برای همین کمی در ابتدا سخته
ولی موضوعی که میخواهی درباره اش مقاله جستجو کنی را اول ببین تو چه زمینه ای میخواهی موضوع پیدا کنی
مثلا درس سیستم عامل که دارید ؛ و باید مقاله پیدا کنی ؛اول ببین تا جایی که بهتون درس دادند و سرفصلهای کتاب چی هستن و به کدوم بحثش علاقه داری.
من چون خودم سیستم عامل پاس نکردم مباحثش نمیدونم.ولی ازبین دروس معماری چندتا مثال برات میارم خودت به بحث سیستم عامل تعمیم بده تا متوجه بشی:

قدم اول من میام بررسی میکنم که جمع کننده را بیشتر موضوعش دوست دارم و اینکه آسون تر هست یا فهمش برای من راحت تره
قدم دوم باید مقاله ای سرچ کنم و احتمالا مقاله هم هرچه جدیدتر باشه بیشتر مورد قبول استادها هست.توی گوگل حالا موضوع را سرچ کن و دنبال موضوع بنویس pdf این باعث میشه فایلهای پی دی اف برات پیدا بشه ... بعد در ادامه اش بنویس 2012 یا 2011 یا 2010 و .. که این میاد فایلهای پی دی اف که مربوط به اون سال هست برات پیدا میکنه
مثلا من مینویسم: adder arithmetic pdf 2012 (طراحی جمع کننده ها )

سایت سیویلیکا هم برای دانلود مقالات فارسی و انگلیسی خوبه و راحت میشه داخلش سرچ کرد

حالا بعد که مقاله را پیدا کردی اول بصورت کلی مقاله را بخون. اول چکیده را بخون چون توی چکیده گفته هدف مقاله چی هست و میخواهیم چکاری انجام بدیم.بعد یک پیش زمینه برات ایجاد میشه که توی این مقاله هدف بدست اوردن چی هست.بعد نتیجه گیری ها و جمع بندی آخرش را بخون.که اونجا درپایان مقاله گفته ما چه نتیجه ای ازکارمون بدست اومده و به چه نتیجه ای رسیدیم و چه تغییرات انچام دادیم و ... .
اینطوری میشه که میفهمی مقاله میخاد چکاری بکنه و چگونه اینکار انجام داده
بعد هم رفرنسهایی که اخر مقاله اورده شده را سرچ کن و مقالاتش را پیدا کن و اونها دوباره بخون.
 سپاس شده توسط atefeh.m
۱۴-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ :صبح
ارسال: #9
سلام سها خانم
دیکشنری تخصصی انگلیسی تهیه کن و نصب کنی بهتره.من دیکشنری تخصصی آریا دارم.اگر سرچ کنید شاید بشه پیداکرد
سایتش هم اینه.ببینید میشه دانلود کنید یا نه.من چون خریدمش دانلود نکردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای ترجمه هم از گوگل ترانسلیت استفاده کنید .البته جمله را خوب ترجمه نمیکنه.برای لغت به لغت خوبه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۴-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ :صبح
ارسال: #10
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان که این روش رو انجام دادم لینک زیر امد

نسرین خانم قسمت چپ بالای صفحه دکمه رجیستر داره ؛احتمالا باید عضو سایت بشی تا لینک براتون بفرسته.شما هم عضو بشو نام کاربری و ایمیل و ... وارد کن ببین لینک مقاله بصورت رایگان دراختیارتون قرارمیده؟
دوستم که از این روش انجام داده بود؛ گفت باید جیمیل وارد کنیم با ایمیل خطا میده.شما هم با جیمیل و هم ایمیل امتحان کن ببین چطوره

من هم امتحان میکنم نتیجه بهتون میگممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تزها و مقالات دانشگاه های دنیا جهت دانلود Administrator 1 563 ۲۷-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ :عصر
آخرین ارسال: hashemi
  دانلود آنی و خودکار مقالات لاتین Administrator 1 548 ۲۳-۸-۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ :عصر
آخرین ارسال: abdi66
  مقالات ژورنال nasrin 6 845 ۱۱-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
  مقالات درخواستی saba_asali 51 3,101 ۱۸-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ :عصر
آخرین ارسال: saba_asali
  دانلود رایگان برترین مقالات برق و کامپیوتر از IEEE Administrator 2 4,285 ۲۳-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ :صبح
آخرین ارسال: joojoooo2011

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۸-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ :عصر)، Ahmad (۱۰-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ :عصر)، kaka (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ :عصر)، ستاره (۴-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۱۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ :عصر)، nasrin67 (۳-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ :عصر)، nasrin (۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ :عصر)، fahime.azad69 (۳-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ :عصر)، mahan (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :عصر)، ف.فرجی (۳-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ :صبح)، ebrahim.alaee (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ :صبح)، sahar.n (۳-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ :عصر)، peymangoodboy (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ :عصر)، mahdi hashemi (۴-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ :عصر)، parva (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ :صبح)، sinderela (۱۰-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ :صبح)، flower (۱۰-۷-۱۳۹۳, ۰۵:۴۴ :عصر)، ara2200 (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ :عصر)، مش قربون (۹-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ :صبح)، dara (۳-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ :صبح)، misaghe (۱۳-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ :صبح)، ozil10 (۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ :عصر)، sama313 (۱۵-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ :صبح)، metali900 (۱۵-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ :عصر)، najmehjoon (۳-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ :عصر)، javadmkh (۲۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ :صبح)، parydarya (۲۰-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :عصر)، nrgs66 (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ :عصر)، mohandese (۳۰-۶-۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ :عصر)، reza_saem (۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ :عصر)، shirin12 (۹-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ :عصر)، ebrahimshahraki (۸-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ :صبح)، elhamaghakouchaki (۸-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ :عصر)، asky129 (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ :صبح)، jabalbarez (۲۴-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ :صبح)، narmafzar24 (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ :صبح)، reyhane254 (۴-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ :صبح)، Z_12570 (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ :عصر)، soroushp990 (۴-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ :عصر)، theonenaxos (۴-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ :عصر)، maghsudi.behrooz (۱۸-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ :عصر)، erfan69 (۱۹-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ :عصر)، ابی1 (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ :عصر)، ramboy (۸-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ :عصر)، smyhus (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ :عصر)، مهندس الهام (۱-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ :عصر)، mehdi.turk (۱-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ :عصر)، aa99 (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ :عصر)، bachemusbat (۱۷-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ :عصر)، s300 (۲۲-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ :صبح)، mojtaba2287 (۱۸-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :صبح)، sajad68 (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ :صبح)، 76791110 (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ :عصر)، swsh (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ :عصر)، amir56 (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ :عصر)، saeb (۱۰-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ :عصر)، farhadn (۳-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ :صبح)، sarkhat (۳-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ :عصر)، sara.adib (۳۰-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ :عصر)، mahaya67 (۱۰-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ :عصر)، adli001 (۸-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ :عصر)، naserbayat (۱۱-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ :صبح)، noora (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ :صبح)، azadi12 (۱۲-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ :عصر)، mandana66 (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ :عصر)، omidem (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ :عصر)، nanasi (۲۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ :صبح)، sepehr67 (۱۸-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ :عصر)، m_jafarzadeh (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ :صبح)، sina1990 (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ :عصر)، heda (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ :عصر)، slayer (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ :عصر)، masoud12869 (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ :صبح)، alishojaei (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ :عصر)، marzieh_sh (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ :عصر)، niloo100 (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ :صبح)، saeed_t2977 (۲۷-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ :عصر)، abn1391 (۱-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ :عصر)، bitajun (۷-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ :عصر)، omidi (۹-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ :عصر)، یلدا (۲۱-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ :عصر)، 85123233 (۵-۳-۱۳۹۳, ۰۵:۴۶ :عصر)، samira1368 (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ :عصر)، fmcheraghi (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ :عصر)، rahmat_20 (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ :عصر)، masom65 (۱۹-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ :عصر)، sara123 (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ :عصر)، alpina (۱۹-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ :عصر)، ehsan_ei (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ :عصر)، salam_0111 (۲-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :عصر)، mohammad8866 (۸-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ :عصر)، maryam.adibpour87 (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ :عصر)، rabbanieng (۱۴-۳-۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ :عصر)، masoud164 (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ :عصر)، softpesar (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ :عصر)، eli88 (۲۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ :عصر)، sepehr_hm3 (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ :صبح)، sedaftar (۲۰-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ :عصر)، jozefina (۱۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ :عصر)، asi_mis (۲۳-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری