شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

رونمایی از سایت webtechh.ir زمان کنونی: ۳۰-۸-۱۳۹۶، ۰۳:۱۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: af.rad
آخرین ارسال: af.rad
پاسخ: 13
بازدید: 1369

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونمایی از سایت webtechh.ir

۳۰-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ :صبح، توسط af.rad.)
ارسال: #1
رونمایی از سایت webtechh.ir
با سلام به همه دوستان...
وبلاخره اینم رونمایی از سایت منمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وعذر تقصیر جهت تاخیرمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون دوست داشتم خودم طراحی رو از ابتدا یاد بگیرم و نمی خواستم فقط کپی،پیست باشه سعی کردم سایتی درست کنم که اکثر طراحی قالب ها و کدنویسی رو خودم انجام بدم به خاطر همین خیلی طول کشید تا آماده شه.(یه تشکر خیل خیلی خیلی....ویژه از خواهر گلم که خیلی کمکم کردن چه تو طراحی ها چه تو کد نویسی به خصوص جی کوئری)
خواهری خیلی دوست دارممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و همچنین از آقای جزایری وآقای علیدوستی بخاطر برگزاری کلاسا تشکر میکنم.

منتظر انتقادات و پیشنهاداتون هستم

با تشکرمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرگز بخاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند.مردم شهری که همه در آن می لنگند،به کسی که راست راه می رود می خندند...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mostafa haddadi ، Administrator ، Rastak432 ، سامانی ، ماه تاب ، ice girl ، mahmodi ، mohammad ، Ahmad ، AliReza
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳۰-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ :عصر
ارسال: #11
RE: رونمایی از سایت webtechh.ir
(۳۰-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۳۸ :عصر)ماه تاب نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشالااااااااااا
دخملی چه کردیااااااااااااا... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول کارت بیسته خوشم اومد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی عزیزم خجالتم ندهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرگز بخاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند.مردم شهری که همه در آن می لنگند،به کسی که راست راه می رود می خندند...
 سپاس شده توسط AliReza
۳۰-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ :عصر
ارسال: #12
سلام دختر گل ، وب سایتت خیلی نازه ، طراحی هاتون هم واقعا زیباست یک پیشنهاد دارم ، نمونه کارهاتو قسمت بندی کن و لینک مخفی اش رو به اسم تکنولوژی اتصال بده (منظورم انگشت های دست هست ) کاره زیاد سختی نیست اگه نتونستی بهم پیام بدم مراحل کارو واست بفرستم ، یا از
tooltip استفاده کن اینجوری که یه توضیخ از هر تکنولوژی میتونه توی tootip بیاد یا یه تمونه کار در سایز کوچیک نمایش داده بشه ....

البته اینها فقط یه پیشنهاده و ایده ستمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط af.rad ، AliReza
۳۰-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ :عصر
ارسال: #13
(۳۰-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ :عصر)ستاره نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دختر گل ، وب سایتت خیلی نازه ، طراحی هاتون هم واقعا زیباست یک پیشنهاد دارم ، نمونه کارهاتو قسمت بندی کن و لینک مخفی اش رو به اسم تکنولوژی اتصال بده (منظورم انگشت های دست هست ) کاره زیاد سختی نیست اگه نتونستی بهم پیام بدم مراحل کارو واست بفرستم ، یا از
tooltip استفاده کن اینجوری که یه توضیخ از هر تکنولوژی میتونه توی tootip بیاد یا یه تمونه کار در سایز کوچیک نمایش داده بشه ....

البته اینها فقط یه پیشنهاده و ایده ستمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزم
خیلی خوشحالم که با دقت به سایتم نگاه کردی و تونستی این پیشنهادو بدی ممنون از پیشنهادت این انگشتای دست واسه قسمت دوم پروژمه این سایتی که دیدی فقط یه قسمت از هدف منه،وخیلی گسترده تر از این حرفا میشه یه طرح هایی تو ذهنمه اگه خدا بخواد بتونم عملیشون کنم جاهایی که مشکل داشته باشم حتما ازت کمک میگیرم
 سپاس شده توسط mahmodi ، ستاره ، AliReza
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
gnostic (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ :عصر)، hgjg (۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ :عصر)، payaaam (۲۰-۱۱-۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری