شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

زاینده رود زنده شدزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۰۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Rastak432
آخرین ارسال: MostafA
پاسخ: 7
بازدید: 590

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زاینده رود زنده شد

۱۹-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ :عصر
ارسال: #1
زاینده رود زنده شد
جاری شدن آب در زاینده رود پس از 10 ماه باعث شادی مردم اصفهان شد.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همانطور که اعلام شده بود مسافران نوروزی اصفهان ،زاینده‌رود را زنده تماشا نکردند و سد زاینده‌رود روز 15فروردین باز شد تا پس از تعطیلات عید موجی از نشاط و شادابی سراسر اصفهان را فرا گیرد.

منبع:همشهری آنلاین
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، AliReza ، Administrator ، kaka ، Ahmad ، mohammad ، Masoud Ebrahimi ، maryam ، mahmodi
۱۹-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ :عصر، توسط Rastak432.)
ارسال: #2
RE: زاینده رود زنده شد
معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان، گفت: کشاورزان می‌توانند سه ماه از آب رودخانه زاینده‌رود برای کشت بهاره استفاده کنند.

ایسنا نوشت: محمد مهدی اسماعیلی به رهاسازی آب پشت سد زاینده روددر
بستر رودخانه از شامگاه پنج‌شنبه هفته گذشته (15 فروردین) اشاره کرد و
افزود: با توجه به مطالبه جدی کشاورزان برای انجام کشت بهاره و بر اساس
برنامه‌ریزی‌های انجام شده در وزارت نیرو آب در بستر رودخانه زاینده‌رود
جریان یافته است.

وی با بیان اینکه به دلیل حضور مسافران و گردشگران در مناطق بالادست
رودخانه ابتدا آب با دبی پایین در رودخانه رها‌سازی شد، اظهار کرد: ولی از
بعد از ظهر روز جمعه و با توجه به بازگشت مسافران و تخلیه بستر رودخانه آب
با دبی بالاتری در رودخانه جاری شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با اشاره به اینکه طبق برآوردهای
انجام شده آب رودخانه شامگاه یکشنبه و یا صبح دوشنبه به شهر اصفهان می‌رسد،
اظهار کرد: آب در بستر رودخانه برای انجام کشت بهاره بیش از سه ماه جریان
خواهد داشت.

اسماعیلی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای نگهداری دایم آب در
رودخانه انجام خواهیم داد، افزود: چنانچه شهرداری اصفهان بتواند به تعهدات
خود در راستای ساماندهی بستر رودخانه زاینده‌رود در سطح شهر اصفهان جامه
عمل بپوشاند می‌توانیم آب را برای همیشه در بستر رودخانه زاینده‌رود در سطح
شهر اصفهان داشته باشیم.

وی به آخرین وضعیت آب پشت سد زاینده‌رود نیز اشاره کرد و گفت: در حال
حاضر بیش از 350 میلیون متر مکعب آب پشت سد زاینده‌رود جمع‌آوری شده است و
پیش‌بینی می‌شود که آب شرب نیز بدون هیچ گونه مشکلی مدیریت شود.
همشهری آنلاین

شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط AliReza ، kaka ، mohammad ، Masoud Ebrahimi
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱-۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ :صبح، توسط kaka.)
ارسال: #3
جمعه بعدظهر که من رودخونه را دیدم که اب نداشت.
ولی انگاری میگفتن امروز عصر دیگه اب توی رودخونه بوده و خیلی شلوغ بوده

ولی 10ماه که نبود...یه 4-5ماه بود که اب رودخونه را بسته بودن
این اصفهانی ها هم یه دو روز که بهشون آب ندیم چقدر بهشون سخت میگذرهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Rastak432 ، AliReza ، Ahmad
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ :صبح
ارسال: #4
من این خبر رو از همشهری آنلاین گرفتم ولی این جورکه من هم یادمه تقریبا از اردیبهشت پارسال آب نداشت البته اگر درست یادم باشه...چون من اصفهان زیادمیرم مخصوصا سی و سه پل مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از پنج شنبه شروع کردن به جاری کردن آب و امروز کامل باز شده و الان پر از آبه
شورش را درنیاور دنیا...
 سپاس شده توسط AliReza
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ :صبح
ارسال: #5
دستشون درد نکنه
همین که فهمیدن من دارم میام اب رو باز کردن
بخدا شرمنده میکنند ادم، من چطوری این محبتشون رو جبران کنم
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ :عصر
ارسال: #6
من امروز زنده آب رودخونه رو تماشا کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غصه دل همتتون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط AliReza
۲۰-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #7

من هم دیروز همون موقعی که آب از 33پل رد شد اونجا بودم، رفته بودم آمادگاه یه کتاب بگیرم...
این عکسها رو هم از مردمی که جمع شده بودن اونجا گرفتم...

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka ، sahar.n ، Administrator ، maryam ، Ahmad ، mahmodi ، AliReza ، mostafa haddadi
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن چینی شش روز پس از مرگ، زنده از تابوت بیرون آمد Masoud Ebrahimi 0 322 ۱۵-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
  زنده شدن مادربزرگ۴۵ دقیقه پس از مرگ Masoud Ebrahimi 0 300 ۹-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری