شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

زلزله 5.2ریشتری دربلداجی...زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۳۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: مش قربون
پاسخ: 5
بازدید: 776

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زلزله 5.2ریشتری دربلداجی...

۲۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ :صبح، توسط MostafA.)
ارسال: #1
زلزله 5.2ریشتری دربلداجی...

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به گزارش خبرنگارجهانبین نیوز، صبح امروز (23 دیماه 91) ساعت 6.55، زمین لرزه ای به قدرت 5.2ریشترشهرستان بروجن، از شهرستانهای استان چهارمحال وبختیاری که در60کیلومتری استان واقع است را لرزاند.

فتاح کرمی فرماندار بروجن درگفت وگوبا جهانبین نیوز، ضمن تأیید خبرگفت: این زلزله که ساعت 6.55به مرکزیت یک کیلومتری شهربلداجی رخ داد، تا کنون هیچ گونه تلفات جانی نداشته است. کرمی در ادامه اظهار داشت: این زلزله که با قدرت5.2ریشتر وحدود4الی5ثانیه تداوم داشت دارای پس لرزه ای به قدرت3.6پس از15دقیقه بود. وی درمورد خسارات جانی ومالی افزود: خوشبختانه تاکنون تلفات جانی نداشته است وخسارات مالی آن بیشترازترکیدگی دیواربرخی منازل گزارش شده است. فتاح کرمی درپایان بیان کرد: از لحظات اولیه این زمین لرزه هلال احمر، بخشداری وپاسگاه های اطراف درمنطقه حاضر شده ودرحال بررسی خسارات احتمالی هستند وهمه شرایط برای کمک به آسیب دیدگان احتمالی فراهم شده است. لازم به ذکر است شهر بلداجی از شهرهای شهرستان بروجن ودر فاصله 25 كیلومتری شهرستان بروجن و٦۵ كیلومتری شهركرد مركز چهارمحال و بختیاری قرار گرفته است. این شهر از شرق به روستای 'آقبلاغ'، از غرب به امامزاده 'حمزه بن علی' و از شمال و جنوب به رشته كوه های این منطقه محدود می شود.

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، STAR ، mostafa haddadi ، nasrin ، mahan ، مش قربون ، kaka ، sima ، atefeh.m
۲۳-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ :صبح
ارسال: #2
RE: زلزله 5.2ریشتری دربلداجی...
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من و

پاییـــــــــز

هر صبح بی هیچ منتی

داراییمان را

با هم قسمت می کنیم...

من تمام شادی ام را به او میدهم

او تمام غمش را به من...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka ، sima ، Administrator ، MostafA ، atefeh.m
۲۳-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ :عصر
ارسال: #3
ظاهرا شهرکرد هم ساعت 7زلزله اومده
ولی من که متوجه نشدم...البته ساعت7 احساس کردم چشمهام باز شد و دارم ازخواب بیدار میشم ولی به ادامه سریالی که درخواب داشتم میدیم ادامه دادم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ظاهرا با اطلاعاتی که بدستم اومده؛ مردم شهرکیان متوجه زلزله شدند ... بسکه همشهریهامون سحرخیز هستند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۳-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ :عصر
ارسال: #4
والا من که اینقدر خوابم سنگینه که هیچی متوجه نمیشم ولی دوستم از فرهنگیان هم گفت خونمون لرزیده
۲۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ :عصر
ارسال: #5
اقا مانم خوابمون یه نمه سنگینه ولی ای زلزله سنگین تر از خواب ما بود...
من و

پاییـــــــــز

هر صبح بی هیچ منتی

داراییمان را

با هم قسمت می کنیم...

من تمام شادی ام را به او میدهم

او تمام غمش را به من...
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  احتمال زلزله های پر قدرت در48ساعت آینده!!! Rastak432 5 470 ۱-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ :عصر
آخرین ارسال: Rastak432
  زلزله بامداد 31 فروردین در اصفهان AliReza 3 472 ۳۱-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ :عصر
آخرین ارسال: AliReza
  زلزله هفت و نیم ریشتری سیستان و بلوچستان را لرزاند nasrin67 0 299 ۲۷-۱-۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67
  پیام تسلیت «رضا صادقی» برای هموطنان جنوبی پس از زلزله بوشهر Rastak432 2 386 ۲۱-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  خبر فوری / زلزله ۳.۸ریشتری شیراز را لرزاند mahdi hashemi 0 364 ۲-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ :عصر
آخرین ارسال: mahdi hashemi
  خانه هایی که قبرمان می شود و خیالی که.../عکس زلزله yasi 2 510 ۲۳-۵-۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ :عصر
آخرین ارسال: kaka

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری