شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

زن اول برای حفظ زندگی‌اش زن دوم را کنار خود پذیرفتزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۰۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 1
بازدید: 291

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زن اول برای حفظ زندگی‌اش زن دوم را کنار خود پذیرفت

۱۴-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ :عصر
ارسال: #1
زن اول برای حفظ زندگی‌اش زن دوم را کنار خود پذیرفت
خبرگزاری فارس: زنی در دادگاه خانواده گفت: شوهرم مدعی است از وقتی که به ازدواج دومش اعتراف کرده است، انگار بار سنگینی را از روی شانه‌هایش برداشته‌اند و احساس رضایت و خوشبختی می‌کند؛ من امروز برای حفظ زندگی‌ام به دادگاه آمده‌ام.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی 33 ساله با درخواست طلاق از سوی شوهرش در دادگاه خانواده شهید محلاتی حاضر شد.

زن در برابر قاضی شعبه 245 این مجتمع قضایی خانواده با بیان اینکه ثمره زندگی‌ مشترکمان دو فرزند است، اظهار داشت: چند هفته قبل شوهرم بی‌مقدمه اعتراف کرد که زنی دیگری در زندگی او وجود دارد و می‌خواهد مرا طلاق دهد.

وی ادامه داد: از شنیدن این حرف واقعاً شوکه شدم؛ با وجود آنکه مدتی بود حسی به من نهیب می‌زد که شوهرم نسبت به من و زندگیمان بی‌اهمیت شده ولی دائم به خود می‌قبولاندم که چنین موضوعی حقیقت ندارد.

زن در ادامه عنوان کرد: شوهرم به صراحت اعلام کرد که قصد دارد من و فرزندان‌مان را ترک کند و با زنی دیگر که از همکارانش است به زندگی ادامه دهد ولی من حاضرم برای حفظ زندگی مشتر‌کمان نهایت تلاش خود را به کار ببندم.

وی بار دیگر در حضور قاضی این پرونده افزود: به اقتضای کارم، هر روز زن دوم شوهرم را می‌بینیم؛ من و شوهرم با او همکاریم و شوهرم برای انجام پروژه‌هایش به طور مستقیم با او در ارتباط است.

این زن 33 ساله گفت: دچار گیجی و سردرگمی شده‌ام و نمی‌دانم باید چه کاری انجام دهم تا زندگیمان حفظ شود. گویی شوهرم تصمیم خود را گرفته است.

وی اظهار داشت: امروز با توجه به درخواست طلاق او به دادگاه آمده‌ام و می‌خواهم وساطتی صورت گیرد تا همه چیز مانند گذشته شود؛ اگر قرار است زن دوم شوهرم در کنارش بماند، حرفی ندارم ولی مرا طلاق ندهد.

قاضی این پرونده بعد از صحبت‌های زن، برای حل مشکلات و حفظ زندگی این زوج پرونده را به کارشناسی دادگاه ارجاع داد و حضور مرد را لازم دانست و جلسه را پایان داد.

زن بعد از چند لحظه از رئیس شعبه 240 این مجتمع قضایی خانواده مهریه 14 سکه‌ای خود را خواهان شد اما قاضی از زن خواست که مشکل اول خود را حل کند و سپس در صورت نیاز درخواست خود در خصوص مهریه را ارائه دهد.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin ، MostafA
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری