شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سال 91 در تاكسي!!!زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۴۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: flower
آخرین ارسال: flower
پاسخ: 1
بازدید: 366

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سال 91 در تاكسي!!!

۲۷-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ :عصر
ارسال: #1
سال 91 در تاكسي!!!
راننده:آقا لطفا پول خرد بدين!ربع سكه!نيم سكه!ندارين؟..

مسافر:شرمنده من فقط طرح قديم دارم!

راننده :اين تراول مال كي بود؟آقا گوشه نداره!لطف كن عوضش كن!....اين ميليوني رو كي داد؟!من كه گفتم خرد ندارم!....

مسافر:آقا من هر روز دارم اين مسيرو ميام!روزي صد هزار تومن گرون ميشه!شما دويست تومن گرونش كردين؟!

راننده :خانم كرايه اش همينه!قبل از پل هشتصد تومن،بعد از پل يه ميليون.اينجا تعره فه اش تو موبايم هست،بذار آپديتش كنم.

يه مسافر ديگه:آقا واسه صد هزار تومن ارزش نداره فشارتو ميبري بالا!بده بهش بره من حساب ميكنم!

راننده:برو خانم بقيه شو بنداز صندوق صدقات!

مسافر درو محكم مي بنده وميگه:برو گمشو!داهاتي!

راننده يه آهي ميكشه و ميگه:ببين چه جوري جلو اينهمه مسافر منو سكه بهار آزادي يه پولم كرد!!!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(قالبش طنزه ولي با اين گروني بعيد نميدونم همچين اتفاقي يه روز بيفته مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
هستي هيچ گاه از حركت نمي ايستد و كساني را كه حركتي ندارند نفرين ميكند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahan ، farhad ، maryam ، sinderela
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری