شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سایت من...tabasom432.irزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۰۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Rastak432
آخرین ارسال: gharibe33
پاسخ: 14
بازدید: 1585

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سایت من...tabasom432.ir

۲۵-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ :عصر
ارسال: #1
سایت من...tabasom432.ir
سلام...این هم سایت منمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته الان تصمیم نگرفتم که چه مطالبی بذارم و درچه زمینه ای باشه..مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و هنوز خیلی کار داره و بایدروش کارکنممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دوستام که کمکم کردن واقعا تشکرمیکنم وهمچنین از آقای جزایری متشکرم...
فتوشاپ هم بلد نبودم که خوشگلش کنممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشاالاه تابستون قراره برم کلاس فتوشاپ...
Dمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، STAR ، sahar.n ، Ahmad ، maryam ، mohammad ، ice girl ، MostafA ، gharibe33 ، nasrin67 ، Administrator ، سامانی ، mahan ، mostafa haddadi ، af.rad
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ :عصر
ارسال: #2
RE: سایت من...tabasom432.ir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Rastak432 ، سامانی ، AliReza ، Ahmad
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ :عصر، توسط سامانی.)
ارسال: #3
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ :عصر)gharibe33 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این مگر وبلاگ نیس؟؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تبریک میگم خانم بیاتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشبحالت سایتتو رو نمایی کردی من که تازه هاست عوض کردم و باید منتظر ست شدن دی ان اسا بشم!! کاش سایت منم زودتر درست میشد که حداقل زحمتی که به بعضی از دوستان دادم مخصوصا به آقای جزایری و خانم نصیری و... هدر نمیرفتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط sahar.n ، Rastak432 ، AliReza
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ :عصر، توسط mahan.)
ارسال: #4
تبریگ میگم زهرا جان. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خیلی از کارای سایتمای کردم تقریبا دیگه کامله فقط یه کم طراحی هدرش کار داره و مطلب گذاشتن توش... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط Rastak432 ، AliReza ، سامانی ، sahar.n ، Ahmad
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ :عصر
ارسال: #5
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ :عصر)سامانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ :عصر)gharibe33 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این مگر وبلاگ نیس؟؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تبریک میگم خانم بیاتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشبحالت سایتتو رو نمایی کردی من که تازه هاست عوض کردم و باید منتظر ست شدن دی ان اسا بشم!! کاش سایت منم زودتر درست میشد که حداقل زحمتی که به بعضی از دوستان دادم مخصوصا به آقای جزایری و خانم نصیری و... هدر نمیرفتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی لطف داری شمامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشاالاه شما هم رونمایی میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هم به دوستان خیلی زحمت دادم و ازشون متشکرم و الانم کاری نکردم هنوزخیلی کار دارهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط AliReza ، سامانی
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ :عصر
ارسال: #6
سلام

من نمی تونم وارد سایتتون بشم
یه صفحه ای میاد که همین عکس آوتارتون نشون داده میشه وهیچ چیز خاصی هم نیست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Rastak432
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :عصر
ارسال: #7
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ :عصر)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

یه صفحه ای میاد که همین عکس آوتارتون نشون داده میشه وهیچ چیز خاصی هم نیست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت زیر عکس که گزینه ی پروفایل و آپلودسنتروصفحه اصلی به اسم پرواز هست که...واسه شما نیست؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mostafa haddadi ، AliReza
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :عصر
ارسال: #8
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ :عصر)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

زیر همین آواتار لینک گذاشتن
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Rastak432 ، mostafa haddadi ، AliReza
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ :عصر
ارسال: #9
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ :عصر)Rastak432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

قسمت زیر عکس که گزینه ی پروفایل و آپلودسنتروصفحه اصلی به اسم پرواز هست که...واسه شما نیست؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پوزش
حواسم به اسکرول نبود و فکر میکردم صفحه ای اول سایت تون بدون اسکرول هستمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط Rastak432 ، AliReza
۲۵-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ :عصر
ارسال: #10
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ :عصر)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ :عصر)Rastak432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

پوزش
حواسم به اسکرول نبود و فکر میکردم صفحه ای اول سایت تون بدون اسکرول هستمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه هنوز هیچ کارشو انجام ندادم....باعثه بسی خجالت استمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
 سپاس شده توسط AliReza
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
gnostic (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری