شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سحرزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۳۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 10
بازدید: 808

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سحر

۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ :صبح، توسط mahdi hashemi.)
ارسال: #1
سحر
سلام ، الان ساعت 5 صبح روز اول ماه مبارک رمضان است ، بچه ها بیایید بگید اولین سحر ماه رمضان سال 91 چطور بود
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ :صبح
ارسال: #2
RE: اولین سحر
معمولا من عادت ندارم وقتی از خواب بیدار میشم بداخلاق باشم ، حالا که دیگه اولین سحر هم هست، وقتی بیدار شدم پیش خودم گفتم آخ جون سحر شد ( نه بخاطر روزه گرفتنا ، بخاطر اینکه گشنه ام بود ) بعد نشستم 2 تا و نصفی نان را با برنج خوردم؛ جاتون خالی
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mahan ، marjan
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱-۴-۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ :صبح، توسط mahan.)
ارسال: #3
RE: اولین سحر
اولین سحر عالی بود.
من که دیشب از ذوق سحر خوابم نرفت.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از مدتها حال و هوای خونمون مثله قدیم شده بود.بعد از سالها همه خونواده واسه سحر دور هم جمع شده بودیم.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاتون. خالی خیلی بگو بخند داشتیم.سحر عالی بود.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahdi hashemi ، nasrin67 ، marjan ، sima
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ :صبح، توسط nasrin67.)
ارسال: #4
RE: سحر
اولین سحر برا منم خیلی عالی بود هر چند تعداد کمی بیدار شدیم با وجود اینکه خونمون شلوغ بود ولی بازم خیلی عالی بود
من و مامان و بابام بیدار شدیم
کلی مهمون هم از اهواز داشتیم که چون روزه نگرفتن بیدار نشدن
انشالله که عبادتهای همه مورد قبول خدا قرار بگیرن
التماس دعا
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط mahan ، mahdi hashemi ، marjan ، parva
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ :صبح
ارسال: #5
(۳۱-۴-۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین سحر برا منم خیلی عالی بود هر چند تعداد کمی بیدار شدیم با وجود اینکه خونمون شلوغ بود ولی بازم خیلی عالی بود
من و مامان و بابام بیدار شدیم
کلی مهمون هم از اهواز داشتیم که چون روزه نگرفتن بیدار نشدن
انشالله که عبادتهای همه مورد قبول خدا قرار بگیرن
التماس دعا

ای بابا ، خانم نوذری مهموناتون چه سیاستی دارنا ، برای اینکه روزه نگیرن اومدن مسافرت. شریک من هم هر سال ماه رمضان همین کار را میکنه
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
 سپاس شده توسط nasrin67
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ :عصر
ارسال: #6
با سلام
تنها چیزی که من از سحری امروز میدونم
اینه که خیلی خواب آلود بودم
چند روزه خوابم ریخته به هم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی میگم که عاشق این ماهم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط mahan ، mahdi hashemi
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ :عصر، توسط mahan.)
ارسال: #7
دوستان از امروز که اکثرا روزه هستن ...دیگه باید از سحری و افطاری حرف بزنیم...

از دوستان خواهش میکنم اگه سحری خوردن بیان و تو این تاپیک بگن چیکار کردین و چیا خوردین...

خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۱-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ :عصر
ارسال: #8
کم کم داریم به اولین افطار سال 91 نزدیک میشیم؛ توروخدا برای من هم دعا کنید؛
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
۱-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ :صبح
ارسال: #9
بچه ها ؛ سحر دومین روز ماه مبارک رمضان چطور بود؟
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
۱-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ :صبح
ارسال: #10
من قبل از ماه رمضان گفتم خب حالا توی ماه رمضان 10کیلو لاغر میشم؛ تا دیشب که 2 کیلو اضاف کردم؛ جاتون خالی سحر هم بلند شدم قورمه سبزی را با نون زدم به بدن شدم فنر؛ فقط بعدش با بیل بلندم کردن چون نمیتونستم تکون بخورم
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری