شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سخن اهل عشقزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۳۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اسیر خودم
آخرین ارسال: اسیر خودم
پاسخ: 1
بازدید: 326

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سخن اهل عشق

۱-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ :عصر
ارسال: #1
سخن اهل عشق
دروغ
دروغ خودش جهنم است اگر شما عمیق شوید متوجه می شوید که همین الان دروغ اتش است به محض اینکه ادم دروغ می گوید نظام فکری اش به هم می خورد و تمرکز حواسش را از دست می دهد و کم حافظه می شود و هزار عیب روانی پیدا می کند ادم های دروغگو از سلامت فکر برخوردار نیستند تمرکز حواس که عامل خلاقیت است در انها از بین می رود .چون ادم دروغگو اظطراب دارد . چون می داند که دروغ خوب نیست و دلش هم نمی خواهد که فاش بشود و هر دروغ ادم را به دروغ دیگری می کشاند و یکی دوتا دروغ انسان فاش شد هویت او زیر سوال می رود هیچ چیز بدتر از این نیست که وقتی انسان حرفی می زند مردم نگاه کنند که این اقا راست می گوید یا دروغ هیچ چیز بهتر از این نیست که وقتی ادم حرفی زد همه بگویند این اقا وقتی حرفی زد راست است .[/size] بنابراین شخصیت اجتماعی انسان و حضور انسان در جامعه بهم می خورد و این ادامه پیدا می کند تا قیامت و به شکلهای دیگری ظهور پیدا می کند و اینطور نیست که شمارا به خاطر دروغ مجازات کنند بلکه خود این دروغ مجازات شما هست .
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ :عصر)، STAR (۱-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ :عصر)، Rastak432 (۱-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ :عصر)، اسیر خودم (۹-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری