شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو
نظرسنجی: سرعت لود تالار آز پی ان یو ...؟
برا من که عالی شده
در حد متوسط
مثل قبله و لودش سنگینه
افتضاح
[نمایش نتایج]

سرعت لود تالار آز پی ان یو ...؟زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۸:۲۴ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 20
بازدید: 1728

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرعت لود تالار آز پی ان یو ...؟

۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #1
سرعت لود تالار آز پی ان یو ...؟
دیشب آز پی ان یو رو انتقال دادیم
مشخصات سرور جدید
وب سرور : لایت اسپید
محل سرور : آلمان
پورت اتصال : 1 گیگابایت
کنترل پنل : سی پنل
پهنای باند : نامحدود
آپ تایم : 99.99%
ضمانت : امنیت بالا , مد سکوریتی , فایروال هوشمند , آنتی هک , آنتی Ddos

الان که رو این سروریم نظرتون در مورد سرعت لود چیه ؟

مهم : قبلا از اینکه نظر بدین کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید بعدا امتحان کنید تا کوکی ها را پاک نکنید متوجه سرعت سرور جدید نخواهید شد
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، STAR ، sahar.n ، Ahmad ، soshia
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ :صبح
ارسال: #2
RE: سرعت لود تالار آز پی ان یو ...؟
(۱۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان که رو این سروریم نظرتون در مورد سرعت لود چیه ؟

مهم : قبلا از اینکه نظر بدین کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید بعدا امتحان کنید تا کوکی ها را پاک نکنید متوجه سرعت سرور جدید نخواهید شد

واسه من از همون اول هم سرعت عالی بود چون قبلش تموم کوکی ها و کش مربوط به تالارو حذف کرده بودم...
خدایی توی بدترین شرایط سرعت من از بهترین شرایط سرور قبلی هم بهتره...
فقط دیشب یه چند لحظه ای قاط زد و ارور SQL داد که بعد درست شد و الآن "همه چی آرومه...":D

همه امکانات سایت هم واسم خوب کار میکنه... شکلک ها، پلاگین ها، همه و همه خیلی عالین...

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط STAR ، mahan ، Ahmad ، soshia
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ :صبح
ارسال: #3
سلام

برای من سرعتش تقریبا مثل قبل هست و تغییر چندانی نداشته...
مثل قبل شکلکها رو هم ندارم.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط soshia
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ :صبح
ارسال: #4
شکلک ها از همون قبل هم مشکل داشتن رو همون سرور قبلی
مشکلشم هنوز متوجه نشدم آخه فقط برا بعضی کاربرا این مشکل وجود داره و یکیشم خودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه کاربری قبلا سایت براش به سختی لود میشد الان باید متوجه بشه که سرعت افزایش پیدا کرده
 سپاس شده توسط STAR
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ :صبح، توسط STAR.)
ارسال: #5
(۱۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکلک ها از همون قبل هم مشکل داشتن رو همون سرور قبلی
مشکلشم هنوز متوجه نشدم آخه فقط برا بعضی کاربرا این مشکل وجود داره و یکیشم خودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه کاربری قبلا سایت براش به سختی لود میشد الان باید متوجه بشه که سرعت افزایش پیدا کرده

قبلا برای من سرعتش پایین بود، الان هم گاهی اوقات سرعتش پایین هست.

قبلا شکلکها رو در پاسخ سریع داشتم ولی در پاسخ کامل و پیام نداشتم، الان هم همینطور.
تصویرهایی که توی آپلود سنتر تالار هم آپلود شدن رو نمیتونم ببینم!
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #6
خانم اسلامی چقدر مشکل دارین
الان باید مشکل سرعتتون درست شده باشه کلا مرورگرتون رو برگردونید به روز اول

شکلک ها در پاسخ کامل برای بعضی کاربرا نمایش داده نمیشه یکیشم خودم اینو باید روش کار کنم آخه مشکل کلی نیست که به راحتی رفع بشه یه مشکل خیلی اساسیه که رو سرور قبلی هم داشتیم به زودی مشکل رو رفع می کنم

تصاویر در آپلود سنتر اگه آپلودسنتر براتون باز میشه ولی تصاویر رو نمیبینید این مشکلش جداست ولی اگه آپلودسنتر مثل الان کلا باز نمیشه و تصاویر رو نمیبینید مربوط به سرور آپلود سنتر داره که بعضی اوقات از سرویس خارج میشه
 سپاس شده توسط STAR
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ :صبح
ارسال: #7
برای من دیشب سرعت کم بود البته قبل از حذف کردن کوکی های مرورگرم ولی الان خیلی عالیه
ولی منم شکلک ندارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ :عصر
ارسال: #8
سرعت لود شدن که خیلی خوب شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنها مشکل اینه که نه آپلودسنتر رو دارم نه تصاویرش رو مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط af.rad
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ :عصر
ارسال: #9
(۱۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ :عصر)Ahmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرعت لود شدن که خیلی خوب شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنها مشکل اینه که نه آپلودسنتر رو دارم نه تصاویرش رو مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا واسه منم همینطورهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرگز بخاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند.مردم شهری که همه در آن می لنگند،به کسی که راست راه می رود می خندند...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ :عصر
ارسال: #10
(۱۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ :عصر)af.rad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ :عصر)Ahmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا واسه منم همینطورهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه همه همینطوره...
سرورش ظاهراً مشکل پیدا کرده و گفته که سریع درستش میکنه و راه میندازش...
پس به گیرنده های خودتون دست نزنید... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط af.rad ، sahar.n
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری