شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.


تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سناریو های تفریحی پینت بال بخش دومزمان کنونی: ۲۷-۹-۱۳۹۶، ۰۲:۵۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: anahitamzd
آخرین ارسال: anahitamzd
پاسخ: 1
بازدید: 323

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سناریو های تفریحی پینت بال بخش دوم

۱۶-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ :عصر
ارسال: #1
سناریو های تفریحی پینت بال بخش دوم
هدف از وجود سناریوهای مختلف در پینت بال جذاب نمودن هرچه بیشتر این ورزش مفرح است. لازم به ذکر است این سناریوها در مسابقات تفریحی و در زمین های تفریحی برگزار میشوند، در صورتی که در مسابقات رسمی، سناریوی اصلی فتح پرچم میباشد. در زیر به توضیح بخشی از سناریو های تفریحی این ورزش خواهیم پرداخت.

-معما
هدف : حل کردن معما يا حذف تيم

به طور معمول به دو تيم تقسيم ميشوند . در روز قبل از بازی يک نفر بيطرف به زمين رفته و 3 نقشه ساده از زمين ميکشد . او بايد محل های مشخص زمين را تعيين کند(مانند سنگ ها ، درختها و ..). از هر کدام يک کپي تهيه ميکند و در مجموع 6 نقشه داريم . سپس قسمتهايي را در دو بطري با رنگ جداگانه قرار ميدهد هر کدام برای يک تيم و آنها را در محل مشخص در زمين قرار ميدهد همپنين در هر بطري نقشه های بعدی برای پيدا کردن قسمتهای بعدی معما است . آخرین محل مشخص فقط یک قوطي دارد و فقط يک قسمت معما در آن است . اولین تيمي که پازل را حلکند برنده است .


- حاکم تپه
هدف : حذف تيم مقابل

يک تيم از بالای تپه بازی را شروع ميکند و نسبت به تيم ديگر در پايين تپه برتری دارد تيمي که در بالای تپه است بايد به طور دستي تير ها را در تفنگ قرار دهد . و بازيکنان تيم در پايين تپه هر کدام 30 گلوله دارند اما میتوانند از هاپر استفاده کنند. هدف برای تيم پايين ، رسيدن يکي از بازيکنان به بالای تپه قبل از حذف کامل تيم است و بايد تمامي تيم بالای تپه را حذف کنند . بازيکنان بالای تپه بايد از اين کار جلو گيری کنند .- سوپر من
هدف : حذف تيم

در سناريو سوپر من يکنفر ترجيحاًَ با جليقه ضد گلوله و تفنگ اتومات 5 دقيقه وقت دارد تا هر کجا که ميخواهد برود . سپس بقيه بازيکنان سعي در حذف سوپر من دارند که تنها راه حذف سوپرمن تسخير ونگه داشتن پرچم او برای مدت زمان معلوم است .


- گروگان
هدف : حذف تيم يا نجات گروگان

يک تيم به عنوان تروريست از يک قلعه که در آن يک نفر بدون سلاح بعنوان گرگان نگهداشته ميشود بايد محافظت کند . تروريستها نميتوانند قلعه را ترک کنند و بايد تيم ديگر بعنوان نيروی اطلاعاتي يا پليس برای نجات گروگان عمل کنند. و تروريست ها هم حق شليک به گروگان را ندارند و همچنين تيم مقابل برای نجات گروگان بايد او را لمس کرده و سپس او آزاد حساب ميشود . گروه نجات در صورتي برنده است که گروگان را آزاد کرده يا تروريستها را حذف کند و تيم تروريست در صورتي برنده است که گروه نجات را حذف کند يا گروگان توسط گروه نجات مورد اصابت قرار بگيرد.


- غارتگر
هدف : حذف تيم

اين سناريو با تقسيم افراد به دو تيم که تعداد يکي دو برابر ديگری است شروع ميشود . تيم با افراد کمتر غارتگر و تيم با افراد بيشتر کاروان است . هر گاه يکي از غارتگران مورد اصابت قرار بگيرد حذف ميشود و هر گاه يکي از کاروانيان مورد اصابت قرار بگيرد غارتگر ميشود . تيمي که تا آخر باقي بماند برنده است .


– پرچم فروشی
هدف : تسخير تمامي پرچمها

هر بازيکن با يک پرچم بر روی بدن و دو پرچم بر روی محل در نظر گرفته شده برای شروع بازی را شروع ميکند . و هر بازيکن برای خودش بازی ميکند ، و بايد بازيکنان ديگر را مورد هدف قرار داده و سعي در تسخير پرچم آنها داشته باشد وقتي بازيکن مورد اصابت قرار بگيرد بايد پرچم خود را به شخصي که او را هدف قرار داده بدهد و مجددا به محل شروع بازي برگشته و بازی خود را مجددا شروع کند . وقتي بازيکني ديگر پرچمي برايش باقي نماند بايد بازی را ترک کند . وقتي بازيکني که دارای تعداد زيادی پرچم است مورد هدف قرار ميگيرد بايد تمامی پرچمهای خود را به بازيکن هدف قرار دهنده بدهد . بازيکني که تمامي پرچم ها را دارد برنده بازی است.


- کشتارگاه
هدف : حذف تيم

دو تيم در اين سناريو با هم بازی ميکنند . يک تيم بدون سلاح و تيم ديگر هر تعداد دلخواه ميتواند گلوله تهيه کند . تيم غير مسلح سعي ميکند تا با حداقل تعداد يار حذف شده خود را به طرف ديگر ميدان برساند . و تيم مسلح شده بايد خود را در سر راه تيم غير مسلح قرار داده و از عبور آنها جلوگيري کند. هرگاه که تيم غير مسلح بتواند خود را به طرف ديگر زمين رسانده يا کاملا حذف شوند تيم ها جا را عوض ميکنند. در اين سناريو بايد تعداد بازِکنان هر دو تيم با هم برابر باشند .


- فرمانده
هدف : حذف

هدف حذف يک شخص مشخص است . بسته به تعداد بازيکنان يک يا دو نفر به عنوان تک تيرانداز مشخص ميشوند و مابقي در زمين پنهان ميشوند . يک نفر به عنوان فرمانده مشخص ميشود که غير مسلح يا حداکثر يکي دو گلوله دارد و مابقي محافظان او هستند . تک تيراندازها بايد فرمانده را مورد هدف قرار دهند و محافظان بايد فرمانده را به محل بي خطری منتقل کنند.


- تيمها يا بدون تِيمها
هدف : حذف

دو تيم وقتي يکي از دو تيم ، تيم ديگر را کاملا حذف کند تيم برنده تقسيم ميشود و هر نفر برای خود يک تيم ميشود . آخرين نفر برنده است .


- صندلي
هدف : مورد اصابت قرار نگرفتن

يک صندلي در ميان زمين قرار دارد . هر بازيِکني که بتواند قبل از حذف شدن بر روی صندلی بنشیند برنده ميباشد . البته بازيکنان بايد بازی را از کناره های زمين آغاز کنن
منبع:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  rate of fire چیست؟ (ورزش پینت بال) anahitamzd 0 315 ۱۳-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ :عصر
آخرین ارسال: anahitamzd
  پینت بال یا شطرنج زنده! anahitamzd 0 299 ۶-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ :عصر
آخرین ارسال: anahitamzd
  پینت بال در ایران... anahitamzd 0 330 ۴-۹-۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ :عصر
آخرین ارسال: anahitamzd
  نگاهی به ورزش پینت بال در سطح جهانی anahitamzd 0 323 ۳-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ :عصر
آخرین ارسال: anahitamzd
  اصوال در پینت بال قانونمند .... anahitamzd 0 352 ۲۹-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ :عصر
آخرین ارسال: anahitamzd
  سناریو های تفریحی ورزش پینت بال anahitamzd 0 321 ۲۷-۸-۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ :عصر
آخرین ارسال: anahitamzd
  رنکینگ در ورزش پینت بال anahitamzd 0 320 ۲۶-۸-۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ :عصر
آخرین ارسال: anahitamzd
  آشنایی با سناریو های ورزش پینت بال anahitamzd 0 337 ۲۱-۸-۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ :عصر
آخرین ارسال: anahitamzd
  تاریخچه ی کامل پینت بال anahitamzd 0 443 ۷-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ :عصر
آخرین ارسال: anahitamzd

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۶-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ :عصر)، mahan (۱۶-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ :عصر)، شاسلطان (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :صبح)، anahitamzd (۱۶-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ :صبح)

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری