شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوالات متداولی که از مهندسین کامپیوتر در جمع دوستان و آشنایان پرسیده می شود!!!زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۸:۰۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: سامانی
پاسخ: 5
بازدید: 465

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات متداولی که از مهندسین کامپیوتر در جمع دوستان و آشنایان پرسیده می شود!!!

۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ :عصر
ارسال: #1
سوالات متداولی که از مهندسین کامپیوتر در جمع دوستان و آشنایان پرسیده می شود!!!
این کامپیوتر ما ویروسی شده، چیکارش کنیم؟
- الان یه کامپیوتر توپ تو بازار چنده؟
- این پسر من همش پای بازی کامپیوتره، مشکلی پیش نمیاد؟
- فیل.....تر شکن تازه چی اومده؟ ;-)
- چطوری میشه پسورد یکی رو فهمید؟ (يارو به عشقش شك داره!!!!)
- چطور میشه فهمید دخترم تو اینترنت چیکار می کنه؟
- این عکسای ما همش یهو پاک شده، بدبخت شدیم چیکار کنیم؟
- کامپیوتر من بالا نمیاد، چیکارش کنم؟
- کی میای پیش ما یه حالی به این کامپیوترمون بدی؟ سي دي هاي جديدتم بيار!!!!!
- الان ویندوز چی خوبه؟!!!
- چطوری میتونم سریع تایپ یاد بگیرم؟
- يه لپ تاپ دست دوي مناسب توي دوستات كسي نميفروشه؟؟؟
- به نظر تو رم بیشتر تو سرعت بازی تأثیر داره یا سی پی یو یا کارت گرافیک؟
- بخوام کامپیوترم رو ارتقاء بدم چقد پام در میاد؟
- الان بیل گیتس پولدارتره یا استیو جابز؟
- به نظر تو ممكنه قيمت كول ديسك از اينم پايين تر بياد؟؟؟؟
- بخوام با کامپیوتر پول در بیارم چیکار کنم؟
- کلاس چی برم؟
- ميگن نوكيا فلان مدل خوب آنتن نميده....اما من شكلشو خيلي دوس دارم....حالا به نظرت چيكار كنم؟؟
- واسه این کامپیوتر ما مشتری سراغ نداری؟
- با اين كامپيوترت يه كدي بزن همه كانال هاي ماهواره ما باز شه!!!!
- چرا من تو وصل کردن دوربین دیجیتالم به کامپیوترم مشکل دارم؟
- بلوتوث جديد چي داري؟ بفرست بياد!!!!!!!!!!!
- اینترنت چنده؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!.....

- و بالاخره: یکم این پسر ما رو نصیحت کن درس بخونه، اينجوري كه اين همش پاي كامپيوتره، هيچي نميشه آخرش!!!‌..

و من ....انديشه كنان ، غرق اين پندارم كه اون 140 واحدی که ما (با بدبختي!!!) پاس کردیم ، اینا کجاش بود؟

و نكته مهم تر اينكه با عدم پاسخگويي مناسب به پرسش هاي سوپرعلمي فوق، طرف پيش خودش ميگه معلوم نيست ٤ سال تو دانشگاه چه غلطي ميكرده اين بي سواد
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، STAR ، The DaRk PrOpheT ، Glaxy ، mohammad ، kaka ، mahan ، Ahmad ، sima ، سامانی
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۲۲ :عصر
ارسال: #2
RE: سوالات متداولی که از مهندسین کامپیوتر در جمع دوستان و آشنایان پرسیده می شود!!!
قضیه ی من و بابام دقیقا همینه!!!همش ازم میخوادسوالای دیتا بیس سی پنل و این چیزاشونو سریع جواب بدم!بش میگم بخدا ما هیچ کدوم از این چیزارو تو دانشگاه یاد نگرفتیم!میگه آخه این مهندسی کامپیوترت به چه درد میخوره اگه این سوالای منو نمیتونی جواب بدی!
خداییش تو کارای عملی بخصوص تو سی پنل ,پیش بابام جیک نمیزنم که یه وقت سوتی ندم!
حالا خوبه فوق دیپلم تجربی داره و لیسانس حسابدارب و فوق لیسانس مدیریت!اونوقت ما با مهندسی نرم افزار... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67
۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ :عصر
ارسال: #3
RE: سوالات متداولی که از مهندسین کامپیوتر در جمع دوستان و آشنایان پرسیده می شود!!!
درسته بعضی ها فکر می کنند حالا چون مهندس کامپیوتر هستی باید از همه مطالبی که مربوط به کامپیوتر هست سر در بیاری

مگه تو دانشگاه چی به ما یاد میدن که اینطور از ما توقع دارند .مگر اینکه یکی خودش رفته باشه دنبال یه موضوعی و یاد گرفته باشه
در شکار معرفت با عشق پیمان بسته ایم

در میان عاشقان ما عاشق دل خسته ایم

در جواب بی وفایی مهربانی کرده ایم

مهربانی را به رسم معرفت طی کرده ایم
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67 ، سامانی
۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ :عصر
ارسال: #4

اونروز رفیقم زنگ زده و با کلی پز و فیس و افاده، بعد از کلی زمینه سازی در اومده میگه «یه سیستم LED بستم حدودیک و پونصد، اگه وقت کردی بیا یه چکش کن ببین چطوره...» مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، سامانی ، Ahmad
۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ :عصر
ارسال: #5
اتفاقا چند روز پیش هم من از پسرخالم چند تا سوال از setup کامپیوتر پرسیدم!!بعد پسر خاله بزرگ تره به من به حالت مسخره کردن میگه تو رشتت چی بودددددد!!!؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد گفت تو که قراره مهندس کامپیوتر بشی از این میپرسی!!!؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم با اعتماد به نفس کامل گفتم من نرم افزار خوندم سخت افزار که نخوندم! اگر سوال برنامه نویسی داشتی از من بپرس!!!!!!حالا فکرشو کنید همونموقع سوال برنامه نویسی میپرسید!!!چی میشد...؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA ، mostafa haddadi ، marjan ، nematolahi_22
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوستان واقعی خود را براساس ماه تولدتون بشناسید nasrin67 0 337 ۱۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67
  رازهای معاشرت با دوستان The DaRk PrOpheT 0 2,563 ۲۵-۹-۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ :عصر
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT
  دوستان الهه 0 472 ۶-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ :صبح
آخرین ارسال: الهه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری