شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوال از کد جاوازمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۸:۵۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 8
بازدید: 1112

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال از کد جاوا

۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ :عصر
ارسال: #1
سوال از کد جاوا
سلام بچه ها
1 کدی هست که پرده خوش آمد برای وبلاگ میذاره
ولی این پرده ها خیلی ساده هستند
کسی میدونه میشه اینا عوض کرد یا نه؟
میخوام پرئه طرح دار بذارم بجای پرده ساده
اینم لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ :عصر
ارسال: #2
RE: سوال از کد جاوا

من مرورگرم گوگل کروم هست و با این پرده مشکل پیدا میکنم و وقتی کنار میزنمش، میره کنار و لی لحظاتی بعد یک طرف پرده برمیگرده و نصف صفحه رو عملاً از دست میدم، این هم تصویرش:
فقط مشکل با وبلاگ شما نیستآ... هرجایی که از این کد استفاده کرده باشن و من با کروم برم اونجا همین اتفاق میفته...!!
ازوقتی این رو گذاشتی، مجبورم وبلاگت رو با یه مرورگر دیگه لود کنم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67 ، sima
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ :عصر
ارسال: #3
(۲۷-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مرورگرم گوگل کروم هست و با این پرده مشکل پیدا میکنم و وقتی کنار میزنمش، میره کنار و لی لحظاتی بعد یک طرف پرده برمیگرده و نصف صفحه رو عملاً از دست میدم، این هم تصویرش:
فقط مشکل با وبلاگ شما نیستآ... هرجایی که از این کد استفاده کرده باشن و من با کروم برم اونجا همین اتفاق میفته...!!
ازوقتی این رو گذاشتی، مجبورم وبلاگت رو با یه مرورگر دیگه لود کنم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همینجوره الان که نگاه کردم پرده نصفه میشه کامل باز نمیشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط MostafA ، sima
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ :عصر
ارسال: #4
من با فایر فکس چک کردم مشکلی نداشت
شما احتمالا باید برید دنبال یه تعمیر کار پرده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط STAR
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ :عصر
ارسال: #5
(۲۷-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با فایر فکس چک کردم مشکلی نداشت
شما احتمالا باید برید دنبال یه تعمیر کار پرده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدس، من هم که گفتم با مرورگرهای دیگه میرم و مشکلی نداره...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط mahdi ، STAR
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ :عصر
ارسال: #6
کسی نمیدونه چطوری پرده را از ساده بودن به طرح دار تبدیل کنم؟
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ :عصر
ارسال: #7
(۲۷-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ :عصر)m_h_d1365 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه برنامه نویسی جاوا بلد باشین
کافیه لینک اونا بدین توی مرورگر و کد ها را ببینین
بعد با کپی اونا و ویرایشش می تونید تغییرات را انجام بدین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ :عصر
ارسال: #8
(۲۷-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۷-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ :عصر)m_h_d1365 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه برنامه نویسی جاوا بلد باشین
کافیه لینک اونا بدین توی مرورگر و کد ها را ببینین
بعد با کپی اونا و ویرایشش می تونید تغییرات را انجام بدین

آخه من زیاد جاوا بلد نیستم
کسی میتونه کمکم کنه؟
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
ASTRA (۱۸-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری