شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوال از bitlockerزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۵۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: z.d
آخرین ارسال: z.d
پاسخ: 3
بازدید: 409

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال از bitlocker

۵-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ :عصر
ارسال: #1
سوال از bitlocker
سلام یه مشکلی واسم پیش اومده - ویندوزم پرید از نو نصبش کردم- گمونم دلیلش همین بوده.
چند وقت پیش روی درایو E پسوورد گذاشتم. بعدش پسوورد را برداشتم ولی گمونم نگذاشته بودم که مراحلش کامل انجام بشه و سیستم را خاموش کرده بودم. به خاطر همین هر دفعه این پیغامو بهم میده.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن وضعیت درایوها هم به این صورته:

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چکار کنم مهندسان؟ راه حل چیست؟
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۶-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۵-۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #2
RE: سوال از bitlocker

این نوشته که رمزگشایی در حالت توقف به سر میبره...

اینو یه امتحانی بکنین:
یه بار دیگه همون درایو رو مثل دفعه قبل کدگذاری کنین...
بعد دوباره از کدگذاری شده درش بیارین و ایندفعه دیگه نزنین خاموش کنین کامپیوترو...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالله که درست بشه...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه نشد یه خبری بدین ببین میتونم از تیم پشتیبانی مایکروسافت یه کمکی بگیرم واستون...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط z.d
۶-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ :عصر
ارسال: #3
RE: سوال از bitlocker
مشکلم حل شد. اما نه به این صورت که شما گفتید. چون وقتی روی درایو E راست کلیک می کردم، از گزینه turn on bitlocker خبری نبود. منم محتویات درایو E را cut کردم توی یه درایو دیگه. بعد درایو E را format کردم. درست شد. دیگه اون پیغامه واسم نمیاد
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
11 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ :عصر)، sima (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ :عصر)، z.d (۸-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ :عصر)، MostafA (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ :عصر)، Ahmad (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :صبح)، kaka (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ :عصر)، ستاره (۹-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ :عصر)، mahdi (۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ :عصر)، sahar.n (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ :عصر)، AliReza (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ :عصر)، Rastak432 (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری