شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوال بي خودي دارم!!زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۴۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: TINKERBEL
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 6
بازدید: 992

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال بي خودي دارم!!

۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ :عصر
ارسال: #1
سوال بي خودي دارم!!
سلام خانم هاي تالار واحيانا" آقايون دماغتون چاق باشه !راستش ميخواستم ببينم شماها موسسه اي يا جايي رو سراغ دارين كه شبكه رو به صورت عملي يادمون بدن؟؟؟؟آخه خيلي ضايع است كه آدم ITخونده باشه وشبكه كردن بلد نباشه خواهشا" به دادم برسين عزيزان نيكو منش
خوشا نظربازيا كه توآغاز ميكني...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #2
RE: سوال بي خودي دارم!!

فکر کنم دوره Windows XP Professional and Network Plus همون چیزیه که شما دنبالش هستید و واسه استارت بهش نیاز دارید، من چند سال پیش این دوره رو توی جهاد دانشگاهی رفتم و کلی چیز تازه یاد گرفتم و تا الآن چندتا کار کوچیک شبکه هم با همون معلوماتی که اونجا یاد گرفتم انجام دادم.

انصافاً نیازه اون دوره رو ببینیم، اگه دیدید علاقه دارید، میتونید سطوح بعدی رو هم بگذرونید( مثل Windows Server و سطوح پیشرفته دیگر) واقعاً اگه بتونید تا آخرش برید بازار کار خوبی داره.

بعضی از چیزهایی که توی این دوره یاد میدن:
-آموزش سخت افزار شبکه
-آموزش سوکت زدن کابل شبکه
-تولید کابل Line و Cross برای شبکه کردن سیستمها
-آموزش اتصال کابل به PatchPanel (پریزهای شبکه)
- آموزش شبکه کردن سیستم ها (ست کردن IP و GateWay و DNS و ...)
-اشتراک گذاری منابع و اینترنت در شبکه بین چند سیستم
-آموزش ویندوز XP در سطح پیشرفته (من با اونهمه ادّعا، بیشتر از 50 درصد مطالبو تاحالا توی ویندوز نشنیده بودم که وجود دارن!!)
- و خیلی چیزهای خوب و به درد بخور دیگه که یادم نیست چیا بودن از بسکه زیاد بودن...!!

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، seda ، AliReza ، maryam ، Administrator ، mahan
۲۸-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ :صبح
ارسال: #3
ممنون ازراهنما یی تون حالا این دوره ها رو آموزشگاهها ی شهرکرد دارن یا باید بریم خارج استان؟
خوشا نظربازيا كه توآغاز ميكني...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۸-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #4
(۲۸-۲-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ :صبح)TINKERBEL نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون ازراهنما یی تون حالا این دوره ها رو آموزشگاهها ی شهرکرد دارن یا باید بریم خارج استان؟

فکر کنم سه سطح اولش رو استان خودمون و مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی (اواسط بلوار شریعتی) برگزار کنه ولی بعد از اون رو اگه علاقه داشته باشید میتونید برید مراکز آموزشی اصفهان.
دو سطح اولش رو که به احتمال 100درصد برگزار میکنه، سطوح بعدی هم اگه به تعداد خاصی برسه همینجا تشکیل میدن...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67
۲۸-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ :عصر
ارسال: #5
من خودم دوره شبکه نرفتم

ولی دوره های دیگه ای رفتم

ولی از هر کسی پرسیدم میگن جهاد دانشگاهی خیلی خوب یاد میدم

هم تئوری هم عملی
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA
۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ :صبح
ارسال: #6
به این سایت سر بزنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
7 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
ف.فرجی (۲۲-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ :عصر)، شاسلطان (۶-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ :عصر)، heram (۸-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ :عصر)، h_v1988 (۲۱-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ :عصر)، sadaf.sh (۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ :عصر)، hamid.amir20 (۱۶-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ :صبح)، maxoud (۱۲-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری