شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوال درس میکروکنترلرAVRزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۵۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Rastak432
آخرین ارسال: sahar.n
پاسخ: 11
بازدید: 859

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال درس میکروکنترلرAVR

۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ :عصر، توسط Rastak432.)
ارسال: #1
سوال درس میکروکنترلرAVR
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
بچه ها من چند تا سوال در مورد درس AVRدارم و میخوام اگه کسی میتونه کمکم کنه...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1)برنامه ای بنویسیدکه توسط توابع تاخیر زمانی دوپالس مربعی هم زمان بافرکانس های2HZو3HZبر روی پایه های PC0وPC1تکرار نماید؟

2)برنامه ای بنویسیدکه بتوان توسط دو کلید فشاریUPوDOWNمقدار0تا9راتنظیم کردوبا سون سگمنت تک رقمی آندمشترک تکرار کند؟

3)برنامه ای بنویسیدکه توسط توابع تاخیر زمانی یک موج مربعی با فرکانس 1KHZبا دیوتی سایکل 70درصدایجاد نماید؟

4)برنامه یک شمارنده یک رقمی را بنویسید که وضعیت 1کلید را بخواند در صورت بسته بودن کلید شمارنده اعداد زوج و در صورت باز بودن کلید،اعداد فرد را شمارش کند؟
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ :عصر
ارسال: #2
RE: سوال درس میکروکنترلرAVR
یکی به داد من برسه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند تاشو جواب دادم.....اینا رو کمکم کنید..............دیگه میشینم گریه میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ :عصر
ارسال: #3
(۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ :عصر)Rastak432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی به داد من برسه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند تاشو جواب دادم.....اینا رو کمکم کنید..............دیگه میشینم گریه میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه ما هم Z80 رو پاس کردیم.......................کتاب عوض شده واسه همین کسی آشنایی نداره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط Rastak432
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ :عصر
ارسال: #4
خدارو شکر من از این درسا ندارم وگرنه خودمو تیکه تیکه میکردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم گریم میاد.بیا با هم گریه کنیم
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
 سپاس شده توسط Rastak432
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ :عصر
ارسال: #5
کاش استاد آخوندی اینجا بود !آخیش!یادش بخیر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
 سپاس شده توسط Rastak432
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ :عصر
ارسال: #6
از این درس فقط 1نمونه سوال هست از ترم پیش....سایت ها هم گذاشتنش بعد که میرم دانلود کنم راجع به قرمه سبزی و کرم دست و صورت توضیح دادن. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
....الکی فقط جوسازی کردن.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببین نمیتونی واسم نمونه سوالشو پیداکنی سحر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدو دختر خوب مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
 سپاس شده توسط sahar.n
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۱۱ :عصر
ارسال: #7
(۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۰۷ :عصر)Rastak432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از این درس فقط 1نمونه سوال هست از ترم پیش....سایت ها هم گذاشتنش بعد که میرم دانلود کنم راجع به قرمه سبزی و کرم دست و صورت توضیح دادن. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
....الکی فقط جوسازی کردن.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببین نمیتونی واسم نمونه سوالشو پیداکنی سحر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدو دختر خوب مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه این ترم کتاب عوض شده نمونه سوالی نباید باشه کهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا از استادمون برات سوال میکنم ببینم از دانشگاه دیگه ای نمونه سوال نداره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
 سپاس شده توسط Rastak432
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ :عصر
ارسال: #8
ترم پیش هم بوده این درس.....سوال ترم پیش باید باشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استاد کیانی که ما باهاش داریم خودش گفت که هست....
من سه شنبه امتحان دارم و شونصد تا سوال داده که حل کنیم.....من نصفشونو حل کردم ولی بازم اشکال دارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
 سپاس شده توسط sahar.n
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ :عصر
ارسال: #9
حالـــــــــــــــــــــــا برات میپرسم از دانشگاه
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
 سپاس شده توسط Rastak432
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ :عصر
ارسال: #10
(۱۱-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ :عصر)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالـــــــــــــــــــــــا برات میپرسم از دانشگاه
آفرین دختر خوف.....
اگه سوالامو جواب دادی و نمونه سوال برام پیدا کردی جایزه واست میخرممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه استادتون شماره شو میده و استاد برقه واسم بگیرشماره شومهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
 سپاس شده توسط sahar.n
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Rastak432 (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ :عصر)، laleh (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ :عصر)، a-hosseini (۲-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری