شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوال درمورد قیمت یه کیس خوبزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۲۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: seda
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 9
بازدید: 2227

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال درمورد قیمت یه کیس خوب

۱۷-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ :عصر
ارسال: #1
سوال درمورد قیمت یه کیس خوب
سلام .
اگه الان بخواین با هزینه تقریبا یک میلیون تومن یه کیس بخرین از چه قطعاتی استفاده می کنید؟ مشخصاتش چی باشه بهتره؟ دوستانی که از بازار قیمتا و کیفیت قطعات جدید اطلاع دارن کمک می کنید؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(قیمتش تا حدود یک میلیون و دویستم راه دارهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۷-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ :عصر
ارسال: #2
RE: سوال درمورد قیمت یه کیس خوب

این یک ملیون و دویست رو فقط واسه کیس مدنظر دارید یا مانیتور و اسپیکر و غیره هم جزو همینها حساب میکنید؟؟

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ :عصر
ارسال: #3

من فقط مانیتورو گذاشتم به سلیقه خودتون، پیشنهادم اینه:

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط mahdi ، seda ، sima ، Masoud Ebrahimi ، nasrin67
۱۷-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #4
با سلام. خواهر بی زحمت مولفه های بیشتر را عرض بنمایید تا کمکتون کنم.
اما در مورد سیستم سفارشی برادر علیدوستی باید عرض کنم که مدل رمش را بنده توصیه نمی کنم. آدم که داره پل خرج می کنه ولی یه سیستم خوب ببنده.
پیشنهاد بنده رم ها CrosA یا AData یا اگر تونستید و پولش را داشتید و موفق به پیدا کردن شدید با توجه به نوع کاربرد کامپیوترتون از سری رم ها OCZ خرداری بفرمایید.
اما در مورد گرافیک گرافیک پیشنهادی بنده گرافیک ها شرکت HIS، XFX و کلا سعی کنید اگر مادربردی که خریداری می کنید گرافیک هم تولید می کنه گرافیک همون شرکت را خریداری کنید.
برای همین بنده مادربردهای XFX و MSI را پیشنهاد می کنم چون هم گرافیک و هم مادربرد تولید می کنند. امروزه توی بازار ASUS زیاد خرابی داره.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط MostafA ، seda ، sima ، nasrin67 ، radmehr123
۱۷-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ :عصر
ارسال: #5
(۱۷-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یک ملیون و دویست رو فقط واسه کیس مدنظر دارید یا مانیتور و اسپیکر و غیره هم جزو همینها حساب میکنید؟؟

فقط واسه کیس .
 سپاس شده توسط MostafA
۱۷-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ :عصر
ارسال: #6
پیشنهاد من اینکه که اگر برای بازی می خواهید یکی از CPUهای شرکت AMD که باید بررسی کنم و اما اگر برای کارهای محاسباتی می خواهید پیشنهاد من Corei7 استو
اما در مورد مادربرد به نظرم شما می تونید یه مادبرد از شرکت ها XFX یا MSI یا DFI را انتخاب کنید.
مورد بعدی انتخاب گرافیک است: با توجه به مادربرد این قطعه را انتخاب کنید. اگر مادربرد MSI یا XFX انتخاب می کنید حتما گرافیک کارت شما با شرکت سازنده مادربرد یکی باشه. اما در مورد مادربرد DFI چون گرافیک تولید نمی کنه به نظرم شما یه XFX انتخاب کنید بهتره.
در مورد رم هم با توجه به شناختی که به بازار داشتم اگر بتونید رم OCZ گیر بیارید (که خیلی بعیده) که عالی می شه در غیر این صورت یکی از دو مدل CrosA یا Adata را انتخاب کنید. ظرفیت رم هم بستگی به خودتون داره با توجه به این که مادربرد های جدید از tree Channel پشتیبانی می کنند یا 6 گیگ یا 12 گیگ.
پاور هم بازار درستی نداره. باید دقت کنید که پاور green از اون پاور های Green قبلی باشه. چون جدیدا یکم کیفیتش پایین اومده. می تونید Cooler Master هم بررسی کنید.
 سپاس شده توسط sima ، seda ، الهه
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #7
خوب بذارید از اینجا شروع کنم.
این کسی (یا کسانی) که می خوان با کامپیوتر را کار کنند آیا نیاز به کامپیوتر فوق حرفه ای هستند یا فقط سیستمی می خواهند که تا چند سال (منظورم حداقل 4 یا 5 سال است) نیازی به ارتقا سیستم نداشته باشند؟!
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ :عصر
ارسال: #8
بیشتر یه سیستمی می خوان که تا چند سال از نظر کارایی مشکلی نداشته باشن . بیشترین استفادشون هم همین بازی هستش .
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #9
خوب نظر به اینکه فقط برای این منظور نیار به یه سیستم دارند و امروزه اکثر خونه ها دارای فضای کمی است و ایشون دارن یه پول زیادی برای سیستم می دن، و اکثر خانواده ها هم مسافرت می رن نظرتون چیه یه نگاهی به لپ تاب ها را بندازیم؟!!

اما در مورد سیستم پیشنهادی بنده: چون کاربران خانگی هستند و کاربران زیاد حرفه ای نیستند (منظورم محاسباتی است) و تا جایی که ممکنه هزینه باید پایین باشه CPUهای شرکت AMD برای کاربران خانگی بسیار مناسب است.
برای همین من این CPU را پیشنهاد می کنم. البته تنوع CPU خیلی بیشتر از این است ولی متاسفانه من فقط تونستم این یکی را الان توی اینترنت پیدا کنم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط seda
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
bahram.r (۱۶-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ :عصر)، rahmat72 (۲۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ :عصر)، hamidhtc (۲۳-۵-۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری