شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوال در مورد آزمون استخدامی هازمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: z.d
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 6
بازدید: 893

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال در مورد آزمون استخدامی ها

۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ :عصر
ارسال: #1
سوال در مورد آزمون استخدامی ها
سلام به دوستانِ خوبممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم یه سوالی داشتم، توی این تالار تا حالا کسی آزمون استخدامی ادارات دولتی شرکت کرده؟ کسی می دونه توی این آزمونها ، برای متقاضیانی که رشته کامپیوتر و آی تی هستند چه سوالاتی میاد؟ منظورم هم دروس عمومی هست و هم دروس تخصصی و غیره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #2
RE: سوال در مورد آزمون استخدامی ها
با سلام. خواهر پیشنهاد می کنم به این تاپیکی که خواهر سیما زحمت کشیدن و گذاشتند یه نگاهی بندازید.
واقعا (250 درصد) به درد شما می خوره.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ :عصر، توسط z.d.)
ارسال: #3
دستِ خواهر سیما درد نکنه - من این تاپیک را قبلاً دیدم - این ، اون چیزی نیست که من به دلبالشم- من می خوام بدونم توی آزمون های استخدامی ادارات دولتی از درسهای تخصصی رشته ی خودمون کدوم ها میاد؟ مثلاً ساختمان داده یا سیستم عامل یا ... این طوری منظورمه برادرِِ گرامی
این موضوعی که خواهر سیما توضیح دادن، (دستشون هم درد نکنه ، اجرشون با امام حسینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) بیشتر به دردِ کسی می خوره که بخواد بره توی شرکت های خصوصی استخدام بشه که باید رزومه تهیه کنه و ...
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ :عصر
ارسال: #4
خواهر من اگر کامل می خوندید این را نمی فرمودید. توی هیچ شرکت خصوصی از دین و شریعت به این اندازه که توی این تاپیک توضیح داده شده نمی پرسن.
صفحه ی دوم نمونه هایی از سوال ها شب اول قبر و شب دوم قبر هست. شما اونا مد نظرتون هست.
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #5
سلام خدمت شما
اون پست نه برای شرکت های خصوصی که برای مراکزی هست که بدون آزمون ورودی نیرو جذب میکنن ...
اما اون چیزی که منظور شماست احتمالا آزمون های سراسری که بانک،شهرداری و..به تعداد زیاد جذب میکنن .
فکر کنم در این مورد باید دنبال نمونه سوالات تو اینترنت باشی این دوجا رو ببین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسته های فروشش بعلاوه کتابهایی در این زمینه...هم هست .
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط z.d ، Masoud Ebrahimi ، Glaxy
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #6
یادم وقتی توی استانداری استان چهارمحال و بختیاری کار می کردم حراست استانداری از نیروهای اونجا (من در رفتم) در مورد همین سوال هایی که شما توی صفحه دوم گداشتید (یعنی عقیدتی- سیاسی) پرسید یه چندتایی هم در مورد کامپیوتر پرسید.
نکته دیگه هم اینکه در مورد مرجع تقلید پرسیدن. آخرین صحبت ها رهبر و کی توی تلویزیون آخرین بار نزول اجلال فرمودند و ... سوال پرسیدند. ما که در رفتیم ولی همکارام می گفتند اینقدر ازشون از این سوال ها پرسید که وقتی اسمشون را پرسید یکیشون گفت سید علی خامنه ای و یکی دیگه گفت احمد جنتی که حتی خود مسول حراست هم از تعجب دهنش باز مونده بود.
 سپاس شده توسط sima ، mohammad
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد نرم افزار فریز nematolahi_22 1 511 ۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ :عصر
آخرین ارسال: nematolahi_22
  سوال در مورد word2007 Fereshte 11 1,331 ۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ :صبح
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  سوال در مورد مانیتور nematolahi_22 4 440 ۲۱-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ :عصر
آخرین ارسال: MostafA
  سوال در مورد پرینتر sahar.n 24 3,688 ۳-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ :عصر
آخرین ارسال: pardis_t
  نمونه سوال ازمون استخدامی دارایی nematolahi_22 0 604 ۲۶-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ :صبح
  سوال در مورد فتوشاپ mostafa haddadi 12 1,654 ۴-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ :عصر
آخرین ارسال: hamiearma
  سوال در مورد (WDS) ؟؟ leila 1 671 ۱-۵-۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  سوال در مورد بانک اطلاعاتی یک نرم افزار کاربردی sima 0 662 ۱۰-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ :صبح
آخرین ارسال: sima
  سوال در مورد ایمیل های مشکوک؟!؟!؟!؟؟ sima 4 843 ۳۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۵۵ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  سوال در مورد پروژه nematolahi_22 4 710 ۳۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ :صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری