شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوال در مورد فتوشاپزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۱۰:۰۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa haddadi
آخرین ارسال: hamiearma
پاسخ: 13
بازدید: 1657

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال در مورد فتوشاپ

۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۵۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۳۱ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #1
سوال در مورد فتوشاپ
سلام به همه ی دوستان

یه سوال دارم

من میخوام فتوشاپ رو نصب و کرک کنم

تو روش کرک کردن که خود نرم افزار در اختیارم گذاشته، گفته UAC رو در Contrpl panel غیر فعال کنید!
UAC چیه و چجوری باید غیر فعالش کنم؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدش، این پیام رو هم میده
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ :عصر
ارسال: #2
RE: سوال در مورد فتوشاپ
اگه ویندوزت XP هست نیازی به خاموش کردن UAC نداری...

UAC مخفف User Accoun Control و یکی از قابلیت های امنیتی است که به ویندوز سون اضافه شده...

نقل قول: User Account Control (UAC) یک ویژگی در ویندوز است که می تواند از دستکاری های غیر مجاز جلوگیری کند.
روش کار UAC به این ترتیب است که قبل از انجام عملی که می تواند بر روی عملکرد صحیح سیستم شما تاثیر گذار باشد، با پرسیدن رمز مدیر (Administrator) و یا گرفتن مجوز انجام این عمل از شما، این عمل را انجام می دهد.

زمانی که با یک پیام UAC روبرو می شوید آنرا به دقت بخوانید و توجه کنید که نام برنامه و یا عملی که می خواهید انجام دهید با محتویات پیام UAC یکسان باشد. با بررسی پیام UAC می توانید از نصب و یا اجرای برنامه های Malicious software یا Spywareجلوگیری کنید.
پیام UAC می تواند به دلیل ایجاد یکی از وضعیت های زیر نمایش داده شود:

1- ویندوز برای انجام عملی به مجوز شما نیازمند است: یک تابع و یا برنامه ویندوز که می تواند بر سایر کاربران موجود در این کامپیوتر تاثیر بگذارد مجوز انجام این عمل را برای شروع کارش می خواهد.

2- یک برنامه به مجوز شما نیاز دارد: یک برنامه که جزئی از سیستم عامل (ویندوز) شما نیست برای شروع به مجوز شما نیاز دارد.

3- یک برنامه ناشناخته قصد دسترسی به سیستم شما دارد: ویندوز برنامه هایی که امضای دیجیتال معتبری ندارند را در این گروه قرار می دهد. توجه کنید که نداشتن امضای دیجیتال معتبر ضرورتاً نشان دهنده ی خطرناک بودن برنامه نیست. به هر حال شما بایستی سعی کنید برنامه هایی اجرا شوند که منبع معتبری دارند مانند سایت های انتشار دهنده و یا CD/DVD های اصلی (Original).

4- این برنامه بلاک شده است: این برنامه توسط مدیر (Administrator) بلاک شده است و برای اجرای آن بایستی با مدیر (Administrator) تماس بگیرید تا این برنامه را باز کند.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط mostafa haddadi
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ :عصر
ارسال: #3
ویندوزم سون هست

چطوری UAC رو غیر فعال کنم؟

۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۱۰ :عصر
ارسال: #4
مثل اینکه شما ویندوزتون سون هست.
پس: این جوری بابد از کارش انداخت
control panel -> user acounts -> change user acounts control settings
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، MostafA
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۳۲ :عصر
ارسال: #5
دوباره این پیام رو میده

۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ :عصر
ارسال: #6

باید نصب Adobe Bridge بسته باشه تا این عملیات نصب بتونه ادامه پیدا کنه ولی نباید یه همچین اروری رو بده...

شما یه بار دیگه مراحل رو برو و این بار بجای Complete برو توی قسمت Custom و تی کنار Adobe Bridge رو بردار ببین درست نمیشه...!؟؟!

سپاس شده توسط mostafa haddadi
۳-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ :عصر
ارسال: #7
سلام ببخشید من یه سوال خییییلی اورژانسی دارم. میخوام با فتوشاپ یه بنر طراحی کنم ک یه گوشه ش یه نوارمشکی بعنوان عزا و ترحیم داشته باشه اما نمیدونم چطوری...میشه لطفا کمکم کنییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۳-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ :عصر
ارسال: #8
(۳-۶-۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ :عصر)hamiearma نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید من یه سوال خییییلی اورژانسی دارم. میخوام با فتوشاپ یه بنر طراحی کنم ک یه گوشه ش یه نوارمشکی بعنوان عزا و ترحیم داشته باشه اما نمیدونم چطوری...میشه لطفا کمکم کنییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب از Shape استفاده کنید...!!!

سپاس شده توسط hamiearma
۳-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ :عصر
ارسال: #9
ممنون از جوابتون. امتحانش میکنم. راستی ببخشید میشه یه اطلاعات کلی هم از ویژگی های عمومی یه بنر استند 90*200باکیفیت عالی بدین؟؟مث رزولیشن و پیکسل و...
راستش من فتوشاپو به صورت تجربی یادگرفتم براهمون از این جور چیزاش زیاد سردرنمیارم!!
۳-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ :عصر
ارسال: #10
ببخشید نگاکردم آخه شیپ ک گزینه مورد نظر منو نداشت... نمیدونم یا خییییییلی آماتورم یا نتونستم منظورمو برسونم...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد نرم افزار فریز nematolahi_22 1 512 ۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ :عصر
آخرین ارسال: nematolahi_22
  سوال در مورد word2007 Fereshte 11 1,331 ۲۲-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ :صبح
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  سوال در مورد مانیتور nematolahi_22 4 441 ۲۱-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ :عصر
آخرین ارسال: MostafA
  سوال در مورد پرینتر sahar.n 24 3,689 ۳-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ :عصر
آخرین ارسال: pardis_t
  سوال در مورد (WDS) ؟؟ leila 1 671 ۱-۵-۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  سوال در مورد آزمون استخدامی ها z.d 5 894 ۱۸-۲-۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
  سوال در مورد بانک اطلاعاتی یک نرم افزار کاربردی sima 0 662 ۱۰-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ :صبح
آخرین ارسال: sima
  سوال در مورد ایمیل های مشکوک؟!؟!؟!؟؟ sima 4 844 ۳۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۵۵ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  سوال در مورد پروژه nematolahi_22 4 710 ۳۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ :صبح
آخرین ارسال: nematolahi_22
  سوال در مورد اشتراک اینترنت در شبکه... MostafA 5 701 ۲۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ :صبح
آخرین ارسال: MostafA

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری