شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوال مربوط به منبع تغذيه زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: seda
آخرین ارسال: MostafA
پاسخ: 9
بازدید: 959

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال مربوط به منبع تغذيه

۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ :عصر
ارسال: #1
سوال مربوط به منبع تغذيه
سلام
وقتتون بخير .
اگه يكي از سلفاي پاور مشكل پيدا كنه قابل تعميره يا بايد يكي ديگه بخرم .
منبع تغذيه روشن مي شه ولي انگار ولتاژلازم واسه بوت شدن رو نمي ده . بازش كه كردم ديدم چند رشته از سيم ها سياه شدنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ :عصر
ارسال: #2
RE: سوال مربوط به منبع تغذيه
(۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۰۲ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
وقتتون بخير .
اگه يكي از سلفاي پاور مشكل پيدا كنه قابل تعميره يا بايد يكي ديگه بخرم .
منبع تغذيه روشن مي شه ولي انگار ولتاژلازم واسه بوت شدن رو نمي ده . بازش كه كردم ديدم چند رشته از سيم ها سياه شدنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مارک، مدل، توان نامی و توان مفید پاورتون چیه؟؟

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ :عصر، توسط seda.)
ارسال: #3
ATX p4
model p4-500w watt

فقط مي خوام بدونم جزء مواردقابل تعمير هست يا نه ؟
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۲۶ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #4

احتمالاً از پاورهای ارزان قیمته!!

روی اینجور پاورها مثلاً میزنه 500وات ولی بازده اونها 50درصد هم نیست یعنی حدود 230وات برق میدن و این یعنی داغون کردن بقیه قطعات گران قیمت سیستم.
من هم از این قضیه ضرر زیادی دیدم... قیمت یه همچین پاوری حدود 18 تومن بیشتر نیست درصورتی که من یه پاور 480 Green خریدم 70 تومن... اختلاف قیمت رو ببینید تا متوجه ضرری که به سیستم ما میخوره و همچنین خیانتی که شرکت اسمبل کننده سیستم به من و شما میکنه بشید...!!

در اولین فرصت نحوه انتخاب یه پاور خوب و متناسب با قطعات سیستم رو توی تالار میذارم تا بقیه هم استفاده کنن.

به نظر من پاورتون رو ندید تعمیر و یه پاور جدید بخرید خیلی بهتره، پاور در برخی مواقع میتونه از مادربورد و رم و CPU هم مهمتر باشه چرا که به راحتی میتونه بهترین نوع از این قطعات رو با یه نوسان ولتاژ نــــــابـــــــــــــود کنه...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط seda ، Ahmad ، sima ، Administrator ، yasi ، mohammad ، Masoud Ebrahimi ، nasrin67
۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #5
با سلام. مثله اين كه من دير رسيدم و منبر بنده را برادر عليدوستي رفتند. برادر خوب ياد گرفتي مثل من منبر بري.
بنده تمام حرف‌هاي برادر عليدوستي را تاييد مي‌كنم. فقط در مورد شركت اسمبل كننده بايد اين را عرض كنم خدمت شما كه اگر سيستمي كه بستند زياد كار سنگين انجام نده اين چنين پاورهايي مي‌تونن با قيمت كم‌تر مناسب باشند. ولي درصورتي كه كارهاي گرافيكي و محاسباتي سنگين انجام مي‌ده و اگر هم زياد (بيشتر از 1 ) فلش به سيستم وصل مي‌كنيد اين گونه پاورهاي اصلا مناسب نيستند.
فردي مثل بنده 2 تا هارد اكسترنال و يه فلش و 100 جور از اين ابزار‌ها دارم به نفع بنده است كه يه پاور Green 480 وات تهيه كنم. پيشنهاد بنده هم مانند برادر عليدوستي است چون شما اگر پاور را بديد تعمير حداقل 5000 (كه بعيد مي‌دونم حداقل 10000 تومن) از شما مي‌گيرند كه خودتون قضاوت كنيد ارزش داره يه پاوري كه 18000 تومن قيمتش است اين همه خرجش كني؟!!!!

اسلام عليكم و رحمه الله و بركاته
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط MostafA ، Administrator ، sima ، seda ، nasrin67
۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ :عصر
ارسال: #6
مرسي .از مشاركتتون در پاسخ گويي سپاس فراوان دارم .

با اجازتون يه سوال كوچولوي ديگه دارم . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اونجايي كه واسه تميز كردن قطعاتي كه برد مدارچاپي دارند مثل كارت مودم كارت گرافيك يا خود مادربورد از تينر فوري استفاده ميشه . مي خوام بدونم برد منبع تغذيه رو هم در صورتي كه خيلي خاك گرفته باشه مي شه با تينر تميز كرد ؟
۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #7
خواهش مي‌كنم. اختيار داريد ما انيجا هستيم كه به سوال‌ها و مشكلات شما در حد توان پاسخگو باشيم.
پيشنهاد بنده براي تميز كردن هر گونه قطعه الكترونيكي اينه است كه اول سعي كنيد تا حد امكان گرد و خاك را با باد فشار زياد از روي قطعه پاك كنيد در آخر هم با استفاده از يك برس اضافه‌هاي گرد و خاك باقي مانده را پاك كنيد. استفاده از تينر و موادي كه چرب باشن را زياد توصيه نمي‌كنيم چون چربي باعث جذب مجدد گرد و خاك خواهد شد.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط seda ، MostafA
۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ :عصر
ارسال: #8
ممنون. فرمايش شما صحيح. ولي بيشتر مي خوام بدونم مشكلي پيش نمي ياد اگه برد منبع تغذيه هم با تينر پاك بشه؟
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ :عصر
ارسال: #9
(۸-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون. فرمايش شما صحيح. ولي بيشتر مي خوام بدونم مشكلي پيش نمي ياد اگه برد منبع تغذيه هم با تينر پاك بشه؟

تا اونجایی که امکانش هست با تینر پاک نکنید ... سعی کنید با فشار هوا گرد و غبار رو بردارید...

سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، seda
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری