شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوال:هر چقدر دکمه ی پاور را میزنم سیستم روشن نمیشه؟زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 7
بازدید: 1021

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال:هر چقدر دکمه ی پاور را میزنم سیستم روشن نمیشه؟

۵-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #1
سوال:هر چقدر دکمه ی پاور را میزنم سیستم روشن نمیشه؟
سلام به همه ی دوستان
سیستم من به 1 مشکل بر خورده
وقتی که میخواهم سیستم را روشن کنم هر چقدر دکمه ی پاور را میزنم سیستم روشن نمیشه و بعد از 10 دقیقه خود به خود روشن میشه
به نظرتون مشکل از کجاست؟
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۵-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ :عصر
ارسال: #2
RE: سوال
اولین چیزی که به ذهنم رسید از پاور هستش
بعدش رم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahdi hashemi
۵-۶-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ :عصر
ارسال: #3
(۵-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ :عصر)NaMaKi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین چیزی که به ذهنم رسید از پاور هستش
بعدش رم

یعنی چه مشکلی براش پیش آمده؟ چکارش کنم درست بشه
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
۵-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ :عصر، توسط seda.)
ارسال: #4
شما خارج از سیستم هم پاورتون رو چک کردید ببینید سالمه یا نه ؟ یعنی بعد اتصال سیم های سبز و مشکی بازم ده دقیقه طول می کشه روشن بشه ؟اگهدر این حالت سریع روشن می شه من فکر می کنم مدت زمانی که طول می کشه تا ولتاژهای خروجی پاور تثبیت بشن زیاده . واسه همین سیستمتون بلافاصله روشن نمیشه تابه قطعات دیگه مثل هارد و گرافیک آسیب نرسه .

کثیف بودن فن پاور و بالا رفتن دمای داخل پاور می تونه باعث این مشکل شده باشه . بهتره یه بار فن رو تمیز کنید .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin ، maryam ، mahdi hashemi ، Masoud Ebrahimi
۵-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۶-۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #5
تشکر می کنم از کمک خانم مشهدلو. بنده هم نظرم همینه و برای این به شما پیشنهاد می کنم کابل ATX 12v را که روی مادربرد هست را جدا کنید و اون را به طرف خودتون بگیرید به صورتی که گیره اش بالا باشه و شما بتونید به داخل سوکت هاش یه سیم وارد کنید بعد از سمت چپ سوکت 3 و 4 را به هم اتصال کوتاه بدید اگر پاور به راحتی روشن شد و مشکلی نبود پس مشکل شما بر می گرده به دکمه کیس و مادربرد.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط seda ، mahdi hashemi
۶-۶-۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ :صبح
ارسال: #6
با تشکر از همه دوستان بخاطر توضیحاتشون
معمولا این مشکل بیشتر در محیطهایی که دارای دمای بالایی هستند و ساعات کاری استفاده از کامپیوتر بالاست بوجود می یاد و مشکل اصلی هم مربوط به خازنهای درون پاور است که با تاخیر شارژ و دشارز میشند باید ی تعمیرکار پاورتون را ببینه تا اگر قطعاتش قابل تعویض باشند تعویضشون کنه هر چند قیمت تعمیرشون دو سوم قیمت یک پاور جدیده .
البته من از زمانی که از پاورهای GREEN استفاده کردم دیگه هیچکدوم از کامپیوترهام دچار این خرابی نشدند
 سپاس شده توسط seda ، mahdi hashemi ، Masoud Ebrahimi ، karimi
۶-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ :عصر
ارسال: #7
ممنون از راهنمایی و توضیحاتتون آقای ترابی عزیر. بله همون طور که شما فرمودید اگر مشکل از پاور باشه ارزش تعمیر نداره. اون مطلب بنده هم فقط یه تست ساده بود که از خرابی پاور اطلاع پیدا کنند. اما در مورد پاوری که معرفی نمودید شاید تا دو سال پیش با شما کاملا هم عقیده بودم ولی جدیدا کیفیت قبلش را نداره. البته ناگفته همین الان که دارم این پست را می نویسم نزدیک به 5 تا 6 تا از این پاور را بستم و واقعا ازش راضی هستم همین کامپیوتر خودم پاورش Green است. ولی واقعا جدیدا خراب کرده.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط mahdi hashemi ، karimi ، seda
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چرا صفحه ها باز نمیشه ؟؟ soha 7 732 ۵-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad
  سایت سنجش چرا باز نمیشه nematolahi_22 14 3,599 ۲۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ :عصر
آخرین ارسال: MostafA