شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سوال ADSL و Dial upزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۰۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: nasrin67
پاسخ: 19
بازدید: 1485

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال ADSL و Dial up

۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ :عصر
ارسال: #1
سوال ADSL و Dial up
سلام به همه مهندسین محترم و عزیز مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با ADSL به اینترنت وصل میشم ولی امروز که کاراموزی بودم از مخابرات وارد شماره تلفن خونمون شدم و متوجه شدم که تمام این مدت مثل دیال آپ عمل میکرده و شماره مینداخته در حالی که من مثل دیال آپ وارد نمیشم بلکه به محض اینکه کامپیوتر روشن میکنم مرورگر رو که باز کنم به اینترنت متصل میشم
چرا اینجوریه؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید چکار کنم??!!؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ :عصر
ارسال: #2
RE: سوال ADSL و Dial up
خب حالا چه سود یا ضرری داره؟؟ تا اونجایی که میدونم، هزینه ای که میدین خیلی خیلی خیلی کمه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #3
(۲۶-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ :عصر)Farsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب حالا چه سود یا ضرری داره؟؟ تا اونجایی که میدونم، هزینه ای که میدین خیلی خیلی خیلی کمه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره قبلا کم بود تقریبا بعد از 8 ماه فقط 27 هزار دادیم میترسم این دفه مثل دیال آپ بشه و تلافی قبل در بیاد
حالا واقعا کسی نمیدونه چرا اینجوری شده؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ :عصر
ارسال: #4

من میدونم مشکل چیه...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #5
(۲۶-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میدونم مشکل چیه...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه???? مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ :عصر
ارسال: #6
آقای علیدوستی دقیقا درست می گن . همونه . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ :عصر
ارسال: #7
(۲۶-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای علیدوستی دقیقا درست می گن . همونه . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو به ما هم بگین بدونیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ :عصر
ارسال: #8
بگین دیگه تا زودتر یه فکر بکنم دیال آپ نباشه بدبختم کنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه میدونید که من 24 ساعت اینترنتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ :عصر
ارسال: #9
می گم نسرین جان مطمئنی به مسائل کامپیوتری مربوط می شه ؟چرا ازمسئولین مخابرات سوال نکردی؟؟؟از ای دی اس ال خود مخابرات استفاده می کنی یا شرکت های دیگه؟
۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ :عصر
ارسال: #10
نسرین واقعا مخابرات بودی و نپرسیدی؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرت اونجا جواب سوالتو میگرفتی یا اینجا؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در مورد ADSL mostafa haddadi 15 1,493 ۱۹-۱۲-۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ :عصر
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  adsl الهه 24 2,983 ۱۵-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۰۹ :صبح
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
  افت سرعت اینترنت ADSL.آخه چراااااا؟ z.d 12 3,549 ۲۴-۸-۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ :صبح
آخرین ارسال: mahdi

پرش به انجمن: