شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سیستم توزیع شدهزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۲۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: dara
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 32
بازدید: 8805

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیستم توزیع شده

۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ :عصر
ارسال: #1
سیستم توزیع شده
سیستم توزیع شده از تننباوم (ترجمه دکتر پدرام) اگه کسی داره لطف کنه لینکش اینجا بزاره
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ :عصر
ارسال: #2
RE: سیستم توزیع شده

سلام...
من ترم گذشته داشتم این درسو... کتابش رو هم به زور گیر آوردم، چه برسه به اینکه بشه فایل ایبوکشو گیر آورد...!!!!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترجمه جعفر نژاد (اون رنگ مشکیه نه اونی که قدیمیه و آبی رنگه!) با ترجمه دکتر پدرام مو نمیزنه، من خودم جعفر نژاد رو خریدم و با کتاب بقیه که پدرام بود مقایسه کردم و مو نمیزد...!!!

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin ، dara
۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ :عصر
ارسال: #3
به نظر من سيستم توزيع شده دكتر پدرام برا خوندن خوب نيست طرقي حقيقت خيلي بهتر گفته و قابل فهم تره ولي خوده كتابشا دارم ولي لينكي ازش ندارم
بزرگی میگفت راز شادکامی در این است که :

به اندازه ای که تلاش کرده ایم آرزو کنیم،

یا هر آرزو یی داریم ، از این به بعد به اندازه اش تلاش کنیم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin ، fahime.azad69
۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ :عصر
ارسال: #4
سلام

من انگلیسیشو دانلود کردم

ترجمش تو نت نیست
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، fahime.azad69
۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ :عصر
ارسال: #5
من داخل كتابام نگا كردم خوده كتاب دكتر پدرامم دارم

۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ :عصر
ارسال: #6
پیشنهاد من اینکه این کتاب را از روی نسخه اصلی مطالعه کنید.
من ترجمه سمیه قوامی و مهندس حسین آزاد را دارم گاهی خیلی سنگین توضیح داده.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ :صبح
ارسال: #7
(۸-۱۲-۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ :عصر)habib نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من داخل كتابام نگا كردم خوده كتاب دكتر پدرامم دارم
بی زحمت بذارین برای دانلود

ممنون
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، Masoud Ebrahimi
۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ :صبح
ارسال: #8
(۸-۱۲-۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ :عصر)habib نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من سيستم توزيع شده دكتر پدرام برا خوندن خوب نيست طرقي حقيقت خيلي بهتر گفته و قابل فهم تره ولي خوده كتابشا دارم ولي لينكي ازش ندارم

دکتر طرقی حقیقت از اساتید ماست
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، Masoud Ebrahimi
۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ :صبح
ارسال: #9
اگه لینکش رو داره بذاره
چون باید یک فصل از کتاب انتخاب کنیم و ارائه اش بدیم
 سپاس شده توسط fahime.azad69
۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ :عصر
ارسال: #10
lمن لینکشا ندارم خوده کتابا خریدم داخل خونه دارم لینکش که پیدا نمیشه

سپاس شده توسط fahime.azad69
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ :عصر)، z.d (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ :عصر)، hamid (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ :عصر)، mosafer (۱۷-۱-۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ :صبح)، ebrahim.alaee (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ :عصر)، sergiomf (۳-۱۲-۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ :عصر)، debuger (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ :عصر)، mmmm123 (۲۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ :صبح)، nikbano (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :عصر)، hossein.ghasemi110 (۴-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :عصر)، ghasemi07028 (۹-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ :عصر)، ali987654 (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ :صبح)، farzad66 (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ :صبح)، dara (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ :صبح)، ریحانه (۲۸-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ :عصر)، sarina99 (۹-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ :عصر)، davashi (۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ :صبح)، anahita368 (۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ :عصر)، --masumeh (۱۵-۷-۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ :عصر)، motamed (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ :عصر)، scorpion2000 (۲۲-۳-۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ :عصر)، maro (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ :عصر)، azad90 (۲۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ :عصر)، macman (۲۷-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ :صبح)، eliish (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ :عصر)، momimomi (۲۳-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ :عصر)، artan200 (۱۶-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ :عصر)، mahmood33 (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ :عصر)، hrbaban (۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ :عصر)، mohandese (۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ :عصر)، نازان (۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ :عصر)، elshan_n (۱۴-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ :عصر)، kasbepoul (۲۴-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ :عصر)، rezaazpnu (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ :صبح)، samira68 (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ :عصر)، miladziveh (۱۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ :عصر)، sanchez (۹-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ :عصر)، zamaninezhad (۱۳-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ :عصر)، lost966 (۲۲-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ :عصر)، samira8891 (۱۷-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ :عصر)، mffi (۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ :صبح)، aminzayer (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ :عصر)، abbas1355 (۲۹-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ :صبح)، ikhatami (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ :عصر)، mehriazpnu (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :عصر)، بادیگارد (۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ :عصر)، amir_s15739 (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ :عصر)، mohsenfaryabi (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :عصر)، mahdi_saadati (۱۸-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ :صبح)، sara222 (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ :صبح)، biniyaz2009 (۲۵-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ :عصر)، ali_tanha_09460 (۲۲-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ :عصر)، elmira_271 (۵-۱۲-۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ :عصر)، medadian (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ :صبح)، baran1391 (۱-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ :عصر)، مهران سیاحیان (۲-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ :عصر)، zpirmoradian (۱۹-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ :عصر)، saminn (۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ :عصر)، eliasjan (۱۶-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ :صبح)، fefe (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ :عصر)، maryammansoury (۳۱-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ :صبح)، amir56 (۱۸-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ :صبح)، amir__t (۱۰-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ :عصر)، sadafIT (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ :عصر)، usef64 (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ :عصر)، jfr11101 (۳۱-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ :عصر)، farhadn (۳-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ :صبح)، neda1392 (۳-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ :صبح)، mostafa.j (۳-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ :عصر)، setareh* (۵-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ :عصر)، mahaya67 (۱۶-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ :عصر)، reza798 (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ :عصر)، صدا (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :صبح)، amiri-69 (۸-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ :عصر)، esnesn (۴-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ :عصر)، chro (۹-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ :عصر)، hadis_67 (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ :صبح)، masf110 (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ :صبح)، oakm123455 (۲۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ :عصر)، erfan_greatboy (۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ :صبح)، bykaran (۱۱-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ :صبح)، samaneh672 (۲۲-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ :صبح)، hana_984 (۱۰-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ :عصر)، sharlatani (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ :صبح)، melina (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ :عصر)، fattaneh66 (۱۹-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ :عصر)، marziyekhalili (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ :صبح)، رضارضایی1 (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ :صبح)، taherabadi393 (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ :عصر)، سارا 92 (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ :عصر)، sooskit (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ :عصر)، RKhNMA (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ :صبح)، rahaman (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ :صبح)، agri1386 (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ :عصر)، sahar12020 (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ :صبح)، نوژان (۱۸-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ :صبح)، mmp_zmm (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ :صبح)، god1 (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ :عصر)، hosseinb (۱۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ :عصر)، barman2006 (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری