شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سیستم عامل های موبایلزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۸:۰۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sahar.n
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 16
بازدید: 1655

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیستم عامل های موبایل

۲۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۴۱ :عصر
ارسال: #1
سیستم عامل های موبایل
سلام
کسی اطلاعاتی در مورد سیستم عامل های موبایل داره؟
من یه تحقیق در این رابطه دارم و نمیدونم سیستم عامل کدوم شرکت از همه بهتره ممنون میشم راهنماییم کنید
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۵۵ :عصر
ارسال: #2
RE: سیستم عامل های موبایل
متن اماده یا پاور پوینت میخواین؟
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n
۲۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ :عصر
ارسال: #3
باید پاور پوینت باشه اما اگه متن آماده دارید خودم خلاصه اش میکنم
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
۲۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۰۱ :عصر
ارسال: #4
منم همین موضوع رو ارائه دادم
اگه دوست دارین تا بذارم براتون دانلود کنین
پاورپوینتشم هست
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط MostafA ، sahar.n ، Administrator
۲۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ :عصر
ارسال: #5
مرسی
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
 سپاس شده توسط The DaRk PrOpheT
۲۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ :عصر
ارسال: #6
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Administrator
۲۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ :عصر
ارسال: #7
سحر خیلی خوش خوشونت شدامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکرشم میکردی به همین راحتی ارائه ات آماده بشه البته تمام تلاشش رو آقای فروزنده کردنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـــــــــــنم میخواممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهشا اگه کسی در مورد سیستم عامل مک ارائه داره بزاره یه کمکی به بنده بکنهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیازمند یاری سبز شما عزیزان میباشیممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط sahar.n
۲۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ :عصر
ارسال: #8
فکر کنم اونم داشته باشم خانم نوذری
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط nasrin67
۲۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ :عصر
ارسال: #9
(۲۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ :عصر)The DaRk PrOpheT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم اونم داشته باشم خانم نوذری

جـــــــــــــــــــدی میگــــــــــــــــین؟؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه دنیا ممنون میشم اگه بزارینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ :عصر
ارسال: #10

یادش بخیر، درس شیوه بود که من رو مجبور کرد کار کردن با پاورپوینت رو یاد بگیرم... من حتی اضافه کردن اسلاید جدید توی پاورپوینت رو هم تا اون موقع بلد نبودم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مال من راجب بلوتوث بود، مطالبش رو توی یک هفته جمع آوری کردم و برای درست کردن اسلایدها بیشتر از یک ماه وقت گذاشتم، سعی کردم از لحاظ گرافیکی مشکلی نداشته باشه که خوشبختانه استادمون خیلی خیلی راضی بود... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون اسلایدها توی 5ترم گذشته توی واحدهای مختلف دانمشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد هم توسط دوستانم ارائه شده بود و کلی نمره واسه دوستام آفریده بود... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه کسی سراغ دارید که باید راجب Bloutooth بود، بگه تا ما هم یه ثوابی کرده باشیم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون عکس توش خیلی زیاد استفاده شده، حجمش زیاده وگرنه آپلودش میکردم تا نظرتونو بگید راجبش... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67 ، STAR ، Administrator ، mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری