شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

سیستم گلستـــــــان زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۳۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: STAR
آخرین ارسال: Ahmad
پاسخ: 6
بازدید: 911

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیستم گلستـــــــان

۲۷-۷-۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ :عصر
ارسال: #1
star سیستم گلستـــــــان
سلام

من چند ساعته سیستم گلستان رو باز کردم تا حذف و اضافه کنم. ولی وقتی میرم روی" ثبت نام اصلی" ، سیستم خنگ میشه!!!!!

کسی این مشکل رو نداره؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۷-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ :عصر
ارسال: #2
RE: سیستم گلستـــــــان

واسه من هم همینطوریه... ارورهای عجیب قریب میده... ارورش اینه...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط STAR
۲۷-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #3
(۲۷-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من هم همینطوریه... ارورهای عجیب قریب میده... ارورش اینه...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ارور واسه اینه که شما اجازه ی ثبت نام ندارید.

ترم اولی که رفتم دانشگاه (بهمن ماه) ، واسه منم همین ارور رو میداد ، بعد گفتن باید بری آموزش و درخواست بدی تا سرترم برات تعریف کنند و بتونی انتخاب واحد کنی، البته شما چون فارغ التحصیلید این ارور براتون میاد.

من صفحه ی ثبت نام باز میشه ولی سفیده! هرچی هم میزنم بازگشت و دوباره امتحان میکنم نمیشه که نمیشه!!
هرچی هم خارج میشم و دوباره وارد میشم ، درست نمیشه!
از ظهر صدبار امتحان کردم! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۷-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #4

من خودم میدونستم بخاطر فارغ التحصیلیمه مهندس... فقط میخواستم به شما دلداری بدم...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما یکبار History و Cookie و Temporary رو به کل پاک کنید (IE رو میگمآ... حالا نری مال کرومو پاک کنی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) بعد امتحان کنید ببینید فرجی نمیشه...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

۲۷-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۳۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #5
(۲۷-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما یکبار History و Cookie و Temporary رو به کل پاک کنید (IE رو میگمآ... حالا نری مال کرومو پاک کنی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) بعد امتحان کنید ببینید فرجی نمیشه...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کارها رو هم کرده بودم. کلا از ظهر درگیرم باهاش و هنوز هم باز نشده!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA
۲۷-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ :عصر
ارسال: #6
سلام
منم از ظهر تا حالا هر کاری میکنم اصلا نمیتونم وارد سیستم بشم!!؟؟
چندین بار History و Cookie و Temporary رو به کل پاک کردم ولی بیشتر از این پیش نمیره:

اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط STAR
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
narina (۸-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری